Acele hosting sponsoru lazım | Wardom Bilginin Adresi, Forum ve Bilgisayar Güvenliği

Acele hosting sponsoru lazım

DeSTiNy

Banned
Merhaba arkadaşlar uzun zamandır askerde olduğumdan yoktum ve birde geldim eve ne göreyim sitem yine kapanmış.Hemde binlerce hit yok yere gitmiş.Bana acilen bana destek çıkacak bir hostingci arıyorum.sitemi hemen açmam lazım....

Yardımlarınızı bekliyorum...

KvnOx

Cool Çırak
sponsor olmak isteyenler olabilir ama bunun için sitenin ne sitesi olduğunu ve eyer yayınlayabilceğin biyer yoksa ekran görüntüsünü yayınlaman lazım

DeSTiNy

Banned
Birincisi sitemin adı Exen.gen.tr kendi şahsıma ait olan bir fan sitesiydi.günde tekil hiti 500'den aşşağı inmezdi ve ben askerde iken en son ortalama 1500 küsür üyesi vardı.Şubat ayının sonundan beri site kapalı,ben askerdeyken uğraşamadım içeriğim evde olduğu için.Ama şimdi izine geldim zamanım var,zaten eski hostlarımdan da ayrıldım.Bana ahım yaşım bi, host ve özellik gerekmez,sadece sitem sürekli açık olsun ve yavaş olmasın yeter.Ayrıyeten param olmadığı için sponsor hosting arıyorum yoksa param olsa buraya bu topici açmazdım...

DeSTiNy

Banned
Vay be işe bak ya demek parasız kalınca böyle oluyomuş.Askerden izine geldik cebimizde 5 kuruş yok, yıllardır uğraştığım sitemde kapanmış kendi kendine,bir hosting bulamadık ya ben artık hiç bi şey demiyorum acaip moralim bozuldu.

Kimisi gider çoluk çocuk sitesi açar,sitesine günde belki 1 kişi bile girmez,ama biz yaparız akşamlarımızı sabaha katarız uğraşırız didiniriz,işte bi para yüzünden herşey alt üst olur ne güzel bedava Çok Teşekkürler Türkiye...

sabyantez

Daimi Üye
ya sen ne biçim bi adamsın ya bide teşekkürler türkiye diyo...
madem beş kuruşun yok git free hostta barın...
Türkiye napsın...
Sen iş hayatına atıldığında millete bedavamı vercen...