Açık Artırma İlan Scripti V41

aydinwebyazilim
Çırak
Demo Adresi
http://acikartirmascriptiv4.aydinwebyazilim.com
Panel Demo Adresi
http://acikartirmascriptiv4.aydinwebyazilim.com/admincp
Demo Yönetici Bilgileri
Kullanıcı Adı : demo, Şifre : demoGelişmiş Ürün Yönetimi
Sınırsız sayıda ürün ekleyebilirsiniz.Ekl ediğiniz ürünleri, ürün adına, fiyatına, stok miktarına yada eklenme tarihine göre listeleyerek düzenlemelerinizi yapabilirsiniz Ürünlere birden fazla fotoğraf ekleyebilirsiniz. Bu fotoğrafların boyutlarını otomatik olarak belirleyebilirsiniz Ürünün açık artırmasının başlangıç-bitiş tarihini ve diğer detaylarını girebilirsiniz.

Ödeme Grupları

Paketimizde tüm bankaların sanal pos entegrasyonu mevcuttur. Sanal pos ayarlarınızı bankanızdan aldığınız bilgiler doğrultusunda yapılandırabilirsini z.Üyelerinize Kredi Kartı, Havale, Kapıda Ödeme, Paypal, vb. farklı ödeme seçenekleri sunabilirsiniz.

Arama Motoru Optimizasyonu

Seo hizmeti için ek ücretler ödemeden sitenizi google da üst sıralarda görebilirsiniz.Her ürün için ayrı meta tagları girebilirsiniz. Optimizasyon için önemi olan siteniniz başlık, açıklama, google doğrulama kodu gibi alanları kontrol panelinden kendiniz düzenleyebilirsiniz.

Toplu Mail Gönderebilme

Üyelerinizin tamamına yada sadece gönderime izin veren üyelerinize toplu mail atabilirsiniz Mail içerik alanına üye isimlerini, mail adreslerini, ve firma adınızı otomatik olarak ekleyebilirsiniz

Sipariş Yönetimi

Sipariş durumları oluşturarak, ürün siparişlerinin takibini kolay bir şekilde yapabilirsiniz Müşterilerinizin siparişlerine, sipariş durumunu seçebilirsiniz Müşterileriniz sizin belirlediğiniz sipariş durumlarını üye panellerinden takip edebilirler

Reklam Yönetimi

Sitenize istediğiniz kadar reklam ekleyebilirsiniz Reklamların, başlangıç ve bitiş tarihleri belirleyebilirsiniz Bitiş tarihi geçmiş olan reklamların durumu sistem tarafından otomatik olarak pasif yapılır.

Dil Yönetimi

Sitenizi farklı dillerde de yayınlamak için ayrıca ücret ödemek zorunda değilsiniz Kontrol panelinizdeki dil dosyalarını düzenleyerek sitenizde istediğiniz kadar dile çevirebilirsiniz

Ana Sayfa Slide Ürünleri

Sitenizin ana sayfasında slide şeklinde ürün fotoğrafları ekleyerek, bazı ürünlerinizi ön planda tutabilirsiniz.Slide alanına ilgili ürünün yada sayfanın linkini ekleyebilirsiniz Her slide fotoğrafına ayrı açıklama ekleyebilirsiniz

Şartlı Açık Artırmalar

Admin, isterse ürün satış alt limitini belirleyebilir. bu tarz ürünler, ürün fotoğrafı üzerinde şartlı logosu ile görünür.Şartlı açık artırmalarda eğer açık artırma sonucu satış alt limitine ulaşmazsa kazanan üyenin hesabına admin tarafından belirlenen teklif hakkı otomatik olarak yüklenir.Admin üyelerin aylık ve günlük kazanabilecekleri açık artırma sayısını belirleyebilir Şartlı açık artırmalarda, açık artırma sonucu satış alt limitine ulaşmazsa kazanan üyenin hesabına admin tarafından belirlenen teklif hakkı otomatik olarak yüklenir.

Geçmiş-Gelecek Açık Artırmalar

Site ziyaretçileri geçmiş açık artırmalar sayfasından, ürünün durumunu, fiyatını, kimin kazandığını, yüzde olarak kazancını görebilir Geçmiş açık artırmalar sayfasından ürünün detay sayfasına gidilerek ürün özelliklerine bakılabilir. Gelecek açık artırmalar sayfasından, açık artırma süresi başlamamış ürünlere bakılabilir. Gelecek açık artırmanın başlama tarihi ve ürün özelliklerine bakılabilir

Site Tasarımını Değiştirebilme

Anasayfa tasarımı da dahil olmak üzere, sitenizin bütün tasarımını değiştirebilirsiniz. Sitenizde kullanılan butonların yerine kendi hazırlamış olduğunuz butonları kullanabilirsiniz.Si tenizde kullanılan stilleri kontrol panelinizden değiştirebilirsiniz.

Haber Yönetimi

Dilediğiniz sayıda haber ekleyebilirsiniz İçerik düzenleme alanı ile haberlerinize resim, video, animasyon ekleyebilirsiniz Kullanım şartları, sözleşmeler yada klavuz vb. dosyaları ekleyebilirsiniz

Müşteri Hesapları – Üye Paneli

Sitenize üye olan müşterilerinizin kendilerine ait üye panelleri vardır.Bu panel ile müşterileriniz aşağıdaki işlemleri yapabilirler.Aklımda kiler Listesine ürünler ekleyerek daha sonra bu ürünleri inceleyebilirler.

Sipariş Geçmişi

alanı ile bütün siparişlerinin durumlarını takip edebilir, havale bildiriminde bulunabilir veya ürünü tekrar inceleyebilirler Bilgilerimi Düzenle alanı ile sisteme üye olurken girmiş oldukları bilgilerini güncelleyebilirler. Limitleriniz alanı ile günlük ve aylık kalan teklif verme limitlerini görebilirler.

Teklif paketi

Satın Al alanı ile adminin belirlediği teklif paketlerinden satın alabilirler.Paketi Geçmişim alanı ile daha önce aldıkları teklif paketlerinin detaylarını görebilirler.Teklif Geçmişim alanı ile teklif verdiğiniz açık artırmaları görebilir, bu sayfadan ürün detayına geçiş yapabilirsiniz. İhaleler alanından aktif açık artırmalarını, takibe aldıkları ürünleri, kazandıkları ihaleleri ve geçmiş siparişlerinin durumlarına bakabilirler .

Gelişmiş Ürün Detayı Sayfası

Ürün detayı alanı ile ürününüz hakkında geniş açıklamalarda bulunabilirsiniz Site ziyaretçileri açık artırma ürününün o anki fiyatını, son teklif veren kişinin adını görebilirler Ürünün piyasa fiyatı ve kişinin o anki açık artırmadaki kazancı ürün detayında görünür. Üyeleriniz isterlerse ürün detayından ürünü hemen satın al ile alabilir, takip listesine ekleyebilir.

İçerik Yönetimi

İstediğiniz kadar özel sayfa ekleyebilirsiniz Oluşturduğunuz özel sayfaların konumunu belirleyebilirsiniz. Sayfalarınızın içerik kısmına video, resim, animasyon,resim. vb ekleyebilirsiniz.Teknik Destek Hizmetlerimiz: Sitenizin Kurulumu, Teslimi, 1 Yıl boyunca Kesintisiz olarak 7/24 Saat Ücretsiz Teknik Destek gibi konuları kapsamaktadır.

AydınWeb Yazılım – Profesyonel Web Tasarım Hizmetleri...


Bizleri Aramaktan Çekinmeyin.

Saygılarımızla
 
- Yönetici düzenlemesi: :
Üst