açık liseye geçersem babamın beni çalıştırmaya hakkı oluyormu

arkadaşlar açık liseye geçicem fakat geçtiğim zamam babam beni çalıştırabilirmi hakkı varmı çalışmak istemiyorum çalıştırırsa çocuk haklarından yaralanabilirmiyim şikayet edebilirmiyim

vantura
Super Moderator
Site Yetkilisi
İlk geldiğinizde “ annem beni açık liseye gönderecek” diye konu açtınız.sonra okula gitmezsem öğretmen beni dövdüğünde darp raporu alabilirmiyim dediniz.şimdi de babam beni çalıştırabilir mi diyorsunuz.
Amacınız ilgi çekmek mi??Ailevi sorunlarınızı forum ortamına taşımanız doğru mu?ailede herkes sorunlu da bir tek siz mi düzgünsünüz??
Bence tek sorunlu sizsiniz...

Son düzenleme:
primogen
Çırak
arkadaşlar açık liseye geçicem fakat geçtiğim zamam babam beni çalıştırabilirmi hakkı varmı çalışmak istemiyorum çalıştırırsa çocuk haklarından yaralanabilirmiyim şikayet edebilirmiyim
sen en iyisi forum donanimhaber'e sor sorunu dostum. burda tuhaf tuhaf cevap yazanlar var.
neden acik liseye gecmek istiyosun? onceki konundada ogretmen beni darp edermi diye sormussun. bu tur seylerden korktugun/cekindigin icinmi acik liseye gecmek istiyosun? seni rahatsiz eden ne okul hakkinda?
bende lisede dusunce bozukluklarindan cok cektim. sendede boyle bisey olabilir. eger varsa, bi psikologa mutlaka gorunmen lazim, yoksa dusunce bozukluklariyla hayat cekilmiyo.

vantura
Super Moderator
Site Yetkilisi
sen en iyisi forum donanimhaber'e sor sorunu dostum. burda tuhaf tuhaf cevap yazanlar var.
neden acik liseye gecmek istiyosun? onceki konundada ogretmen beni darp edermi diye sormussun. bu tur seylerden korktugun/cekindigin icinmi acik liseye gecmek istiyosun? seni rahatsiz eden ne okul hakkinda?
bende lisede dusunce bozukluklarindan cok cektim. sendede boyle bisey olabilir. eger varsa, bi psikologa mutlaka gorunmen lazim, yoksa dusunce bozukluklariyla hayat cekilmiyo.

Tuhaf tuhaf yazılanlar nedir??

Sürekli aile içinde kalması gerekenler konu yapılıyor,
Olmamış bir durum olursa şikayet edebilirmiyim diye konu açılıyor,
Yada konuyu açan kişi babasını şikayet etmesi için zemin arıyor,
bunlar tuhaf tuhaf değil de yazdıklarımız mı tuhaf?

12 yılda 20 mesaj yazıp üstüne ahkâm kesmek de ayrı bir tuhaflık...

Son düzenleme:
yuruyenucak
Çırak
Kardeşim tavsıya oku sonra çok pişman olursun ailen nediyorsa en doğrusunu diyordur. Bizde dinlemedik zamanında şimdi çalışıyoruz gece gündür