adam toplama taktikleri

Durum
Yanıtlara kapalı.
..SATIRCAN..
Forum Kalfası
Konu içeriğini görebilmek için lütfen sayfayı aşağı kaydırın ya da buraya tıklayın. İçerik hemen aşağıdadır.

Siteyi reklamsız gezmek için lütfen üye olun ya da giriş yapın.

arkadaşlar benim çevrem yokta (yani var da pek uzak) neyse acama kavgaya adam toplama taktikleri bilen varmı:D şu an o kadar çok sinirliyimki niye konu açtığımı ne konu açtığımı bilmiyorum ha burası neresi :D

uf özür dilerim galiba forumun seviyesini biraz düşürdüm :( ama hayatımdaki ilk kavga kusura bakmayın :)

- Yönetici düzenlemesi: :
Chocolate8
Banned
satırcan sacma sapan bi konu actığının sende farkındasın ..sonucta sen bi erkksin daha ansıl kavga edileceğini bile bilmiyosan yuh derim ben sana ..istersen ben sana bu kız halimle kavgayı öğreteyim tabi utanmassan;)

hackerpazaryeri
Forum Kalfası
satırcan sacma sapan bi konu actığının sende farkındasın ..sonucta sen bi erkksin daha ansıl kavga edileceğini bile bilmiyosan yuh derim ben sana ..istersen ben sana bu kız halimle kavgayı öğreteyim tabi utanmassan;)
saçma konularına alıştık bence :) daha kavga etmesini bilmiyosa zaten biz burdan ne desek boş bence neyse dayak yer akıllanır belki :D

..SATIRCAN..
Forum Kalfası
hee tabi hayalarına bir tane vurursun biter :D aslında bunlar için kısır edici gaz var bende üstüne başına sıkacan dimi öykü?:p

yani bana da teke tek dedi de belalı yani bu ilk teke tek yapar sonra bi dayaa yer başıma bela alırım . gerçi benimde maltepe mhp den tanıdık var ama neyse arkadaşla iyice seviyeyi düşürmeden şu meçhul cevabı alabilirsem çok bahtiyar olurum..

hackerpazaryeri
Forum Kalfası
hee tabi hayalarına bir tane vurursun biter :D aslında bunlar için kısır edici gaz var bende üstüne başına sıkacan dimi öykü?:p

yani bana da teke tek dedi de belalı yani bu ilk teke tek yapar sonra bi dayaa yer başıma bela alırım . gerçi benimde maltepe mhp den tanıdık var ama neyse arkadaşla iyice seviyeyi düşürmeden şu meçhul cevabı alabilirsem çok bahtiyar olurum..
al işte mhp den tanıdık var klasik bir laf ne bu ya mhp kavga etmek için adammı yetiştiriyorz sanki.sende yürek varsa çık teke tek yok belalı ayaklarına yatma belalıysa dayak yemez zaten kıvırma satırcan ye sopayı otur akıllan bence

Chocolate8
Banned

benim adım öykü değil ki ben ne kadar söylersem söyleyeyim sen anlamayacaksın..neyse sen kavgaya devam et ama harbi istiyosan sana öğretirim;)snn gibi cok dövdüm ben:D

CyberSoldier7
Cool Üye
teke tek çıkmak ne delikanlılığı ne adaleti ispatlar bence. adam doğuştan iri yarı olan vücuduna güveniyosa neden teke tek çıkmasın ? kavgada adalet diye birşey yoktur işine nasıl geliyosa öyle bitir onun işini hadi sana güveniyorum :D

..SATIRCAN..
Forum Kalfası
al işte mhp den tanıdık var klasik bir laf ne bu ya mhp kavga etmek için adammı yetiştiriyorz sanki.sende yürek varsa çık teke tek yok belalı ayaklarına yatma belalıysa dayak yemez zaten kıvırma satırcan ye sopayı otur akıllan bence
mhpye: ''abi'' diyorum ''nasılsın''?
yok işte ''koçum bak gerçekten diyorum..'' la başlayan cümlelerin ardı arkası kesilmiyor ki :D ama hatırlıyorum da ilkokul 1 deyken 3-4 çocuğu aynı anda öyle bir dövmüştüm ki direk müdürün odasında buldum kendimi:D neyse cevabı aldım sanırım 3 kişiden başka yazan yok. Madem yok dahada kirlilik yaratmasında değil çöp, geri dönüşüm kutusuna atılsın:D

Eski Metin Belgesi
Forum Kalfası
Yürü gidiyoz diyecen millete:D

Yada bizim burada bir bin başı vardı. o bana TKS'nin kartını verdi. Numarayı yazayım ordudan destek iste bence. :D

KARA KUVVETLERİ KONUTANLIĞI

Tel: 0312 562 25 03 - 562 11 11

psychosisx
Hızlı Çırak
yapacağın tek sey beline takıcan gidicen isteseler 10 kişi olsun gerekirse sık yere tamam iş bitmiştir ;)

..SATIRCAN..
Forum Kalfası
Yürü gidiyoz diyecen millete:D

Yada bizim burada bir bin başı vardı. o bana TKS'nin kartını verdi. Numarayı yazayım ordudan destek iste bence. :D

KARA KUVVETLERİ KONUTANLIĞI

Tel: 0312 562 25 03 - 562 11 11
ama bende kurusıkı var iki havaya sıktımmı hemen polisler falan.. neyse sinirim geçti wc ye gidince üre ve ürik asitleri atınca olay tamamdır. formülü buldum: o benden önce gidicek, baktımki adam yok falan arkasından gelip dalacam direk. iki roundhouse kick, bir tane frontkick in ardından birde aparkat, tamamdır.

Bu arada TSK yı aradım saat ver felan dediler verdim tamam 2 tabur asker geliyo dediler :eek: :rolleyes: :p

Eski Metin Belgesi
Forum Kalfası
yapacağın tek sey beline takıcan gidicen isteseler 10 kişi olsun gerekirse sık yere tamam iş bitmiştir ;)
Ya adamlar 15 kişiyse sende 14'lü varsa. Hepsini vurduktan sonra şansına en güclüsü en sona kalırsa...

Ya adamların belindede varsa ve 10 kişilerse. Buda seni süzgece cevirmeye yetecekse Sebi güneşe goğru tuttuklarında gölgen arkaya vurmuyorsa...

Erkekliğin %90'ını :vroam: kullanmak varken sen bu ihtimalleri göz önüne alıp (ölmek var dönmek yok) genede gideceksen....

Sana birşey demiyorum...

TheVikinGs
Banned
kardeş aşiret bir arkadaş edin bence..

Bi konuda ben açsam diyorum ya paylaşacak şeyler var aslında. malesef yeniyiz...

TheVikinGs
Banned
nasıl paylaşcam onu bilmiyorum. birde 100 mesaj altındaki üyeler paylaşamaz banlanır diye duydum forumda ama arkadaşta banlı görünüyordu. kafam karıştı ya, bilen varsa anlatsın bare.

Durum
Yanıtlara kapalı.