Adanalı Dizisi Genel Bilgiler

Durum
Yanıtlara kapalı.
barçın
Cool Üye
Konu içeriğini görebilmek için lütfen sayfayı aşağı kaydırın ya da buraya tıklayın. İçerik hemen aşağıdadır.

Siteyi reklamsız gezmek için lütfen üye olun ya da giriş yapın.

Adanalı Oyuncu Kadrosu


Oktay Kaynarca
Mehmet Akif Alakurt
Cemal Hünal
Ekin Türkmen
Zeynep Özder
Çağkan Çulha
Umut Oğuz,
Tuğçe Özbudak
Selim Erdoğan


Senaryo : Tayfun Güneyer Yönetmen : Adnan Güler Yapımcı : Ali Gündoğdu, Mehmet Yiğit Alp

Genel Hikaye
İSTANBUL İSTANBUL OLALI BÖYLE KAPIŞMA GÖRMEDİ!


İstanbul’da suç almış başını yürümüş; kapkaç, soygun, kaçakçılık, dolandırıcılık gibi adi suçlar günlük hayatın bir parçası olmuştur. Giderek bir “suç şehri” haline dönüşen İstanbul’u kurtarmak için, “Adanalı”yı, yani Organize Suçlar şubesi başkomiserlerinden Yavuz’u (Oktay Kaynarca), İstanbul’a geri çağırmaktan başka çare kalmamıştır.

Maraz Ali (Mehmet Akif Alakurt), İstanbul’un en büyük suç çetesinin lideridir. Dışardan bakıldığında, İstanbul Ulus’da, aynı anda beş altı araba yıkanabilen, üstü açık bir araba yıkama yerinin sahibi gibi görünen Maraz Ali, gerçekte, özel yetiştirdiği elemanlarıyla şehirde dönen her türlü hırsızlık, kapkaç ve soygun olayının yüzde seksenini gerçekleştirmektedir. Bugüne kadar hiç kimse Maraz Ali’yi içeri tıkabilecek tek bir ipucu, delil veya suçüstü yakalayamamıştır.

Adanalı’nın geri dönüşü ile sadece şehrin dört bir yanına korku salan azılı suçlular değil, tüm İstanbul Emniyet Teşkilatı da tedirgin olacaktır. Herkes, bu hiç emir ve söz dinlemeyen, asi, çabuk öfkelenen, girdiği her mekanı yerler bir etmeden çıkmayan Adanalı, suçluların peşinden koşarken; Adanalı’nın amir ve müdürleri de onun peşinden koşmak zorunda kalacaklardır. Aslında “kanun adamı” Adanalı ile “suç adamı” Maraz Ali, aynı mahallede büyümüş, iki kan kardeşidirler.​
 
necdet35
Co-Admin
Site Yetkilisi
barçın Fazla abartma istersen bayat dizileri tanıtmana gerek yok ;) Sırf konu açmak için açma ;)
 
Durum
Yanıtlara kapalı.
Üst