Adobe Flash Lite 3,1 Symbian s60v3 Yeni ve En son sürüm

manyaksx
Banned
Kurulumu oldukça basit daha önce kurduğunuz herhangi bir programdan farkı yok. Telefonunuza özel yaratılmış SIS dosyasını telefona PC Suite veya dosya transferi ile atıp kurduktan sonra artık Flash Lite içerikleri gösterebiliyorsunuz. Örnek içerik için Flash Lite Exchange‘i ziyaret edebilirsiniz. Özellikle
Pluscep - Adobe Flash Lite 3,1 (Yeni ve En son sürüm) (İNDİR) Peki ya nedir bu Flash Lite? Her şeyden önce masaüstündeki Flash plugin’in kısıtlı bir alt kümesi. Beraber çalışmak J2ME veya C++ ile uygulama geliştirmekten çok daha hızlı ve basit. Mevcut içeriklerinizi örneğin web oyununuzu Flash Lite‘a geçirmek tahmin edeceğiniz üzere daha önce saydığım bu platformlara geçirmekten çok daha kolay.
Hali hazırda çok desteklenmediğini düşünüyorsanız yanıldığınızı hemen söyleyeyim. Özellikle Japonya‘da çok popüler olan Flash Lite uygulamalarını destekleyen telefonların listesine bir göz atın. Şaşırdığınıza eminim. Sadece telefonlar değil tüketici elektroniği tabir ettiğimiz taşınabilir müzikçalar gibi cihazlarda da Flash Lite görmeye hazır olun.
Halen ikna olmadıysanız biraz da Flash Lite kullanmanın avantajlarından bahsedeyim:

* Flash Player 7 teknolojisi kullanılmış. Bu sayede Flash 7 içeriklerinizi oynatabiliyor.
* ActionScript 2 desteğiyle yeni bir dil öğrenmenize gerek bırakmıyor.
* Mobil dünyanın en büyük sorunu olan porting yani cihazlar arası uygulama uyumluluğu problemine gerçek bir çözüm sunuyor: içerikleriniz ölçeklenebilir vektör grafik formatı sayesinde birden çok çözünürlüğe adapte olabiliyor ve bunu Flash Lite kendi hallediyor.
* Geliştirme aracı olarak Flash Professional 8 kullanabiliyorsunuz yeni bir lisans almanız gerek yok.

En güzel yanı da çok küçük dosya boyutları ile cep telefonunda masaüstü kalitesinde kullanıcı deneyimi sunmak mümkün oluyor

Mesela artık seçili cihazlarda H.264 standardındaki videolar gösterilebiliyor. Ayrıca oynatıcı artık Flash 9 ActionScript2'ye kadar olan dosyalarla uyumlu ve ActionScript3'e başvurmayan tüm içerikleri destekliyor. Böylece geliştiricilere tamamen yeni imkânlar sunuluyor.


Adobe Çalışan cihazlar;

1. Nokia N78

2. Nokia E65

3.Nokia N95 8GB

4.Nokia N95

5.Nokia N73

6.Nokia N81

7.Nokia 6120 Classic

8.Nokia E51

9.Nokia N81

10.Nokia E71

11.Nokia N96

12.Nokia N82


 
Üst