Adsense Çalışmıyor | Wardom Bilginin Adresi, Forum ve Bilgisayar Güvenliği

Adsense Çalışmıyor

B

By ToNiK

Misafir Üye
Arkadaşlar Yeni kurduğum bir torrent sitesinin tnymice editörüne ads reklam kodunu ekliyorum ama bir türlü çalışmıyor..sizce neden olabilir
AdSense üyeliğini aktifleştirirken başka ülkelerdeymiş gibi kayıt yaptırmanız gerekiyor. Aksi halde AdSense bunu onaylamıyor.

Elinizdeki kodun tamamen doğrulandığından emin olun.

Ayrıca çalışmamaktan kastınız nedir tam olarak detaylandırabilirseniz yardımcı olmaya çalışırım.

Önceki açtığınız konudan da devam edebilirdiniz :) .

Aa, unuttuğum bir nokta var. AdSense, Torrent sitelerine reklam vermiyor w*rez içeriği olduğu için. Başka reklam dağıtıcılarını deneyin. Bu yüzden aktifleşmiyordur.

- Yönetici düzenlemesi: :

gecekusumu

Çırak
Uzun süredir Adsense kullanıcısıyım..Kodu Eklediğimde çalışmıyor..Bildiğim kadarı ile tnymce editörlerinde bu problem varmış.Kodu ekliyorum ekleniyor ama explorerda baktığımda script kodunu çalıştırmıyor editör..

B

By ToNiK

Misafir Üye
Uzun süredir Adsense kullanıcısıyım..Kodu Eklediğimde çalışmıyor..Bildiğim kadarı ile tnymce editörlerinde bu problem varmış.Kodu ekliyorum ekleniyor ama explorerda baktığımda script kodunu çalıştırmıyor editör..
Torrent sitelerini AdSense desteklemez. Söylediğim gibi w*rez paylaşımlardan dolayı başka firmaları denemeniz gerekmekte.

Kullansanız bile bir yerden sonra tespit edilip AdSense hesabınızı da kaybedersiniz.