Adsense den Ban Yememek içinne yapmak Gerek? | Wardom Bilginin Adresi, Forum ve Bilgisayar Güvenliği

Adsense den Ban Yememek içinne yapmak Gerek?

morfos

Banned
Arkadaşlar uzun süredir adsense ile çalısıyorum fakat her ay ban yiyorum Sayfa To %5 i gecırmıyorum tıklamaları gunde 1 e ayarlıyorum fakat her ay aynı sorunla karsı karsıyayım sonuç hüsran bilgisi olan arkadaşlar ın fikir verirse sevinirim.. Saygılar

bondcemil

Forum Ustası
sayfa to nun 5,10,15 olması önemli değil. oraya bakarak ban atmıyor, isterse 30 olsun. zaten 1 e nasıl ayarladığını anlamadım.

her ay ban diyorsun da sebebini yazarsan daha mantıklı cevaplar gelir. (banlamadan önce sana mail yollar) yoksa adsense de kural çok :) büyük ihtimal, daha önce banlanan hesap ile seni ilişkişi görüyordur, eğer aynı isimleri kullandıysan...

morfos

Banned
sayfa to nun 5,10,15 olması önemli değil. oraya bakarak ban atmıyor, isterse 30 olsun. zaten 1 e nasıl ayarladığını anlamadım.

her ay ban diyorsun da sebebini yazarsan daha mantıklı cevaplar gelir. (banlamadan önce sana mail yollar) yoksa adsense de kural çok :) büyük ihtimal, daha önce banlanan hesap ile seni ilişkişi görüyordur, eğer aynı isimleri kullandıysan...
Evet ilk 3 ay aynı ısım ve hesap no ile aldım sonradan bazı arkadasların uyarısı ile hesap no yu degistirdim ismide haliyle değiştirmıs oldum ama aynı siteyı göstermeye devam ettim bir 2 ayda o sekilde gecti 5 ncı ayda ban yemıs oldum 6 nci ay html leri ingilizce yaptım siteyi değiştirdim tıklamayı random yapıp 24 saatte bir e ayarladım bu sefer gelen banlama sebebınde goruntulenme ıle tık sayısını bahane ettıler 7 ncı ayda boyle gectı 8 nci ay en ilginç olanda bu sayfa Todan ban yedım olmaz dıyosun ama gercekten yedim:) bu ayda hesap almadım ıyıce sınır bozucu oldugu ıcın

Balamir

Banned
Reklamları ban'lanan bir siteden gösteriyorsan eğer zaten her reklam koyduğunda o hesap tekrar tekrar ban yer bunun için ayrıca birşey aramana gerek yok ayrıca ne sitesi açtında 35K tıklama aldın adult sitesi olsa o kadar tıklanmaz :D

Balamir

Banned
2 hesap daha var toplamda 6-7k dolar var Bu gün kazançlar kesinleşcek
ayın 22 sindede ödemeler gelcek :D büyük ihtimal alcam ödemeleri o zaman ulaşırım sana :D
Aslında şöyle yapabilirsin ban yemeden önce adsense reklamını kaldırıp başka bir sitede yayınlata bilirsin ödemeni garantiledikten sonra eski siteye döne bilirsin r10'da bunu çok yapıyorlar mesela hesabın 85$ oluyor aylık ödeme alman için 100$ olması lazım reklamını kişiye veriyorsun sitesinde yayınlıyor ve senin hesabı 100$ yapıyor tabi komisyonunu alıyor sende böyle bir yöntem seçebilirsin belli bir sınıra geldikten sonra ban yemeden reklamlarını başka bir sitede yayınlata bilirsin sonuçta adsense tek hesapta birden fazla sitede reklamını yayınlata biliyorsun :) birde siteni merak ettim özelden gönderirmisin bakayım bu kadar talep edilen bir site nasıl birşey birde aklıma geldi eğer çok fazla tık alıyorsan adhood yada gittigidiyor gibi ama adulta izin verecek reklam siteleri ile çalışa bilirsin

bondcemil

Forum Ustası
tıklamayı random yapıp 24 saatte bir e ayarladım
bazı yerleri tahmin ettiğim gibi ama o cümleyi anlamadım. sen neden tıklamaları kendin ayarlıyorsun ki? zaten anormal olan da bu. herşeyi normal haline bırak, tıklayan tıklasın tıklamayan tıklamasın. eğer herşey normal ise google sayfa toya bakmaz. yüzde 30 sayfa tosu olan var ve tıklamaları gerçek olduğu için ödemelerini tıkır tıkır alıyorlar. tabi site içeriği de önemli.

sana şunu da söyliyeyim; özellikle tr için google kıçından bahaneler uydurarak banlamak için elinden geleni yapıyor. verim alamadım senden, reklam verenlerimiz için risklisiniz filan gibi şeyler bile uydurabiliyorlar. o yüzden çok dikkat etmek gerekiyor. kuralları baştan sona tekrar okumanı tavsiye ederim. ayrıca, banlanan bilgilerinle açma adsense hesabını....

Adult :D 1 aylık tıklama o
adsense fark edene kadar adult ve warez siteler 1,2 ay dayanabiliyor ama 3 ayı bulmaz. ayın 15 i gelmeden de kesinleşti deme, mouse hareketlerini bile kaydediyorlar ;) o kadar tıkı normal yoldan mı aldın? :D

- Yönetici düzenlemesi: :