Adsense Hesabım Devre Dışı Bırakıldı | Wardom Bilginin Adresi, Forum ve Bilgisayar Güvenliği

Adsense Hesabım Devre Dışı Bırakıldı

solomon kyen

Çırak
Bugün Adsense'den bana gelen mail Adsense Hesabınız ''devre dışı'' bırakıldı Gönderdiği mail ise bu

Sayın Kullanıcımız,
Bu e-posta, AdSense hesabınızın, AdSense program politikalarımızla uyumlu olmadığının saptandığını ve sonuç olarak AdSense hesabınızın devre dışı bırakıldığını bildirmek için gönderilmiştir.

Mevcut hesap durumu:: Devre dışı

Gerekli işlem: Yok

AdSense programına katılan tüm siteler, Google'ın web yöneticisi kalite yönergelerine uymalıdır. Aşağıda bu yönergelerden bazı alıntılar verilmiştir. Ancak, zaman ayırarak yönergelerin tamamını incelemenizi öneririz.

Sayfaları arama motorları için değil, kullanıcılar için hazırlayın.
Gizleme veya gizli yönlendirmeler kullanmayın.
Sayfaları alakasız kelimelerle doldurmayın.
Yinelenen içeriğe sahip birden çok sayfa, alt alan veya alan oluşturmayın.
Sitenizin sıralamasını veya PageRank'ini yükseltmeye yönelik bağlantı hilelerine başvurmayın.
Özellikle arama motorları için oluşturulmuş "eşik" sayfaları kullanmayın ve çok az miktarda orijinal içeriği olan ya da hiç olmayan bağlı şirket programları gibi başka "çerez kesici" yaklaşımlara başvurmayın.
Arama motoru sıralamalarını iyileştirmek amacıyla yapılan hilelerden kaçının. Yaptıklarınızı, rakibiniz olan bir web sitesinin sahibine rahatça açıklayabilecek olmanız bu konuda iyi bir ölçüttür. Yararlı başka bir test de "Bu, kullanıcılarıma yardımcı oluyor mu? Arama motorları olmasaydı bunu yapar mıydım?" sorularını sormaktır.
Siteniz bir satış ortağı programındaysa, sitenizin değer kattığından emin olun. Kullanıcılara, öncelikle sizin sitenizi ziyaret etmelerini sağlayacak, benzersiz ve alakalı bir içerik sunun.
Bu yönergelere uygun olmayan siteler arama dizininden çıkarılabilir ve AdSense reklamları devre dışı bırakılabilir. Sitelerinizden birinin başına bu gelirse, sitenizi yönergelere uygun hale gelecek şekilde değiştirmeli ve yeniden değerlendirilmek üzere göndermelisiniz. Siteniz tekrar dizine eklendikten sonra, reklam sunumunu yeniden etkinleştirmek için itirazda bulunabilirsiniz. Sizce ne yapmalıyım hesabımı tekrardan nasıl etkinleştirebilirim ben

MaesTRo_Baba

Cool Üye
Çok fazla ve alakasız etiketler kullandığınız için olmuş sanırım.
Konularınızı özgün girip, etiket kullanımını bilmiyorsanız bırakınız.
Daha sonra Google'a tekrardan değerlendirme talebinde bulunabilirsiniz.

solomon kyen

Çırak
Hocam bundan 1-2 hafta önce Google bana mail yollamıştı kalite politikamıza uymuyor web siteniz demişti ama daha önce etiket de cok vardı sitede ben hepsini kaldırdım etiketleri sizce ondan mı olmuş olabilir peki tekrar actırabilirmiyiz hocam hesabı

MaesTRo_Baba

Cool Üye
Hocam bundan 1-2 hafta önce Google bana mail yollamıştı kalite politikamıza uymuyor web siteniz demişti ama daha önce etiket de cok vardı sitede ben hepsini kaldırdım etiketleri sizce ondan mı olmuş olabilir peki tekrar actırabilirmiyiz hocam hesabı

Hergün düzenli olarak içerik girmeye devam et. Politikalara aykırı
her hangi bir davranışta bulunma. Yazacağınız yazılar mutlaka özgün olsun.
Sonra tekrardan şansınızı denerseniz yüksek ihtimalle kabul edilirsiniz.

UmutTekin58

Forum Kalfası
Web sitesi üzerinden bu işleri yapanların Allah yardımcısı olsun gerçekten çok zor. Her gün banlanma korkusu :) Youtube'de istediğini yükle istersen binlerce telif hakkı ye hiçbir şey olmuyor

fearless19

Forum Kalfası
Web sitesi üzerinden bu işleri yapanların Allah yardımcısı olsun gerçekten çok zor. Her gün banlanma korkusu :) Youtube'de istediğini yükle istersen binlerce telif hakkı ye hiçbir şey olmuyor
Youtube'den 7 Tane Telif hakki uyarisi alidm ve kanilmda para kazanma durdurulduu??? 6 ay sonra açilicakmiş. Yeniden değerlendirilmesi için ne yapmam gerekli.

- Yönetici düzenlemesi: :

UmutTekin58

Forum Kalfası
Youtube'den 7 Tane Telif hakki uyarisi alidm ve kanilmda para kazanma durdurulduu??? 6 ay sonra açilicakmiş. Yeniden değerlendirilmesi için ne yapmam gerekli.

Malesef 6 ay beklemelisin. 6 ay sonra da kesin düzelir mi bilmem. Benim kanalım telif hakkı aldımı direk değiştiriyorum. Bir çok özellik kısıtlanıyor. Ama kanalın iyiyse sabretmen ve dikkat etmen gerek. Tekrar alma. 7 tane alman önemli degil aynı anda verip onu 1 sayar. Başka gün alırsan 2 olur ve 6 ay sonra da düzelmez büyük ihtimal