Adsense Kabul Ettirebilecek Uzman Arıyoruz Ücretli

indirapp

Çırak
Merhabalar
Öncelikle site adresimi belirteyim: www.indirapp.com
Ben sitemi ilk kurduktan 1 2 gün sonra adsense başvurusu yapmıştım ve bana yetersiz içerik gibi bir cevap geldi açıkçası bunu bekliyordum zaten . Benim sitem program indirme sitesi ve şuanda 200 ü geçik "tamamen özgün içerikli" programa sahibim gerçekten çok fazla çalıştık ve içeriklerimizin özgünlüğünden eminim günlük tekil hitimiz ortalama 100 civarında fakat son günlerde güzel bir artış var fakat sürekli adsenseden 2. onayı geçemiyorum yani reklam kodlarını sayfama yerleştiriyorum ve arkasından gelen maili göndereyim.


Sorunlar:
Site, Google politikalarıyla uyumlu değil
---------------------

Daha fazla ayrıntı:
Site, Google politikalarıyla uyumlu değil: Siteniz Google AdSense program politikalarına (http://support.google.com/adsense/bi...y?answer=48182, https://support.google.com/adsense/b...?topic=1271507) veya Web Yöneticisi Kalite yönergelerine (http://www.google.com/support/webmas...y?answer=35769) uygun olmadığından şu anda AdSense başvurunuzu onaylayamıyoruz. Hedefimiz, reklamverenlerimize, zengin ve anlamlı içerik sağlayan, organik trafik alan ve kullanıcılara iyi hedeflenmiş reklamlar göstermemize olanak tanıyan siteler sunmaktır. Şu anda sitenizin bu ölçütleri karşılamadığını düşünüyoruz.

İpuçları:
Aşağıda sitenizde kullanıcı deneyimini iyileştirmenize ve AdSense ölçütlerine uymanıza yardımcı olacak bazı öneriler verilmiştir:
- Google reklamları gösteren sitelerin kullanıcılara yüksek bir değer sunması önemlidir. Bir yayıncı olarak, kullanıcılara sitenizi ziyaret etmek için bir neden sunan, benzersiz ve alakalı içerik sağlamalısınız.
- Otomatik olarak oluşturulmuş sayfalara veya çok az orijinal içerik barındıran ya da hiç orijinal içerik barındırmayan sayfalara reklam yerleştirmeyin.
Siteniz ayrıca, anlaşılır bir yapı ve gezinme sistemi aracılığıyla iyi bir kullanıcı deneyimi de sunmalıdır. Kullanıcılar, sayfalarınız arasında tıklama yoluyla kolayca gezinebilmeli ve aradıkları bilgileri bulabilmelidir.

Olumlu bir kullanıcı deneyimini nasıl sunabileceğiniz konusunda daha fazla yardım için lütfen Web Yöneticisi Kalite yönergelerini inceleyin.

Siz gerekli değişiklikleri yaptıktan sonra başvurunuzu yeniden incelemekten mutluluk duyarız.

Bunun çözümünü hiçbiryerde bulamadım sitemde asla erotik veya işte telif hakkı sorunu yaşayan bir program yok bir çok kez kontrol ettim acaba gerçekten sorunu söyleyebilecek birileri yardım edebilirmi gerçekten önemli benim için..

Eğer ücretli olarak da olsa ben yapabilirim diyen birisi de olsa konuşup anlaşabiliriz bunun çözümü şart bizim için şuan

indirappbilgi@gmail.com mail atabilirsiniz