Adsense Ödemelerinizi Eft Olarak Tahsilat etmek

zuken
Forum Kalfası
Öncelikle www.google.com.tr/adsense/ adresinden giriş yapıyoruz.
Yukarıdan Hesabım'ı tıklıyoruz.Karşımıza hesap bilgilerimiz gelecektir.Biraz alta indiğimizde Ödeme Ayrıntıları diye bölüm gözükecek.Yanındaki "düzenle" sekmesini tıklıyoruz.Karşımıza eft ve çek hakkında yazılar gelecektir.Buradan Yeni bir banka hesabı ekleyin yanındaki kutucuğu işaretliyoruz ve Devam butonuna basıyoruz.
Karşımıza banka bilgileri dolduracağımız form gelecek.

Şimdi http://www.in-spiretech.com/bankasubekodlari/ adresine tıklıyoruz ve banka bilgilerimizi işaretleyip gerekli numaraları kağıda not alıyoruz sonrada hesap bilgilerini gireceğimiz formda uygun yerlere yazıyoruz.

Hesap Sahibi Adı: Burasını Kart sahibi isimine göre değiştirin
Hesap Rumuzu: Buranın bir önemi yok.İsminizi felan yazabilirsiniz.
Banka kodu: Siteden aldığımız bilgi
Şehir: Bankamatik kartınızı aldığınız yer.Emin değilseniz bankanızı arayın.
Şube kodu: Siteden aldığımız bilgi
Hesap numarası: Sizin hesap numaranız.

Bunları giriyoruz ve Devam butonuna basıp devam ediyoruz.Bilgileriniz kaydedildi ve 2-3gün içinde ufak bir miktarda test parası yatırılacaktır.Test parası ne işe yarıyor tabiki hesabınızı doğrulamak için.

Bilgileri yolladık aradan günler geçti ve hesabınıza test parası geldi.Bu test paramızın miktarını google'a bildiricez.Hesabımızı doğrulayıp paralarımızı hesabımıza yatırması için.

Adsense giriş yapıyor ve Hesabım sekmesine tıklıyoruz.Aşağıda Ödeme Ayrıntıları bölümünde eklediğiniz Eft hesabı görülecek ve şu şekilde yazacaktır;
Doğrulanmamış bir Elektronik Fon Transferi hesabınız var – Bu hesabı doğrula.Bu hesabı doğrulayı tıklıyor ve karşımıza gelen parayı gireceğimiz bir form geliyor.Hesabımıza gelen parayı aynı şekilde buraya yazıyoruz ve Gönder butonuna basıyoruz.Eğer miktarı doğru girdiyseniz hesabınız doğrulanmıştır gibi bir ifade gelir ve bu hesabınızın varsayılan olduğunu yada varsayılan yapmak isteyip istemediğinizi sorar.Uyarmalari doğru takip ederseniz sizde eft hesabınızı aktiflersiniz.

Saygılar
 
t_seregon
Cool Üye
peki ben bu hesabı uzun süre doğrulatmazsam ne olacak.. ya bi türlü doğrulatacak zamanım olmadı daha 100$ a cok zaman oldugu icinde pek umursamadım ama simdi bi daha hesap no su dogrulatması daha uzun geliyor.. o para hala banka da degildir di mi?:S
 
Dandik Oğlan
Cool Üye
peki ben bu hesabı uzun süre doğrulatmazsam ne olacak.. ya bi türlü doğrulatacak zamanım olmadı daha 100$ a cok zaman oldugu icinde pek umursamadım ama simdi bi daha hesap no su dogrulatması daha uzun geliyor.. o para hala banka da degildir di mi?:S
Hayır, para bankaya geçmez, paranın bankaya geçmesi için 2 şey olması gerekir.

1. Senin hesabı doğrulatman,

2. Hesaptaki paranın en az 100$ olması,

umursama , ben de öyle yapıyorum.

Paylaşım için sağol bu arada...
 
Dandik Oğlan
Cool Üye
flood olsun istemezdim ancak google ilk mesajda adı geçen sitenin verdiği bilgileri adsense sistemi içinden kendisi veriyor artık. arkadaşın anlattığı yol ile adsense girmek yeterl gerisi geliyor.

uzun zamandır yeni hesap girişi yapmadığım için yeni farkettim :)
 
p3z0s
Daimi Üye
hocam peki böle ypaınca eve mektupla pin kodu gele işi iptal oluyormu yani böle yapınca pin kodunu almaya gerek kalıyormu?
 
Üst