Adsense'den Çok Para Nasıl Kazanılır | Wardom Bilginin Adresi, Forum ve Bilgisayar Güvenliği

Adsense'den Çok Para Nasıl Kazanılır

Aytekinet

Daimi Üye
Adsense'de Aylık 1200$ kazananları biliyorum.Nasıl kazanıyorlar merak ediyorum.Yabancı forumlarda adsense'nin hilelerini bulup yazıp duruyorlar varmı böyle bir forum veya sizin yöntemleriniz söyleyinde bizde kazanalım dimi :D

EnVeR

Forum Ustası
Bence hile yapmayın eğer küçük kullanıcıysanız hemen gönderirler.Özgün olun kendiniz olun farklı olun kazanç gelecektir gelenle yetinmeyi bilin :)
Sanmıyorum öyle hilelerle sürekli kazanan olacağını.

_BaCKDOoR_

Elit Üye
Önceye göre gelirler düştü sadece trde değil diğer ülkelerdede kazanç oranları düştü bu global krizden ve google adwords kuponlarının beleş orda burda dolanmasından kaynaklı.

LxCoder

Banned
Adsense

Arkadaslar blog Sitesi Acip kaydolursanız direk kabul ediyorlar.
Ayrıca blog sitesi actiginizda icerik olarak ne koyacaginiz ve blog ismi cok önemli , Cilt bakimi ve Saç ekimi olarak açarsanız ve 10 sayfa kadar içerik yaparsaniz aninda acilicaktir. denemenizi tavsiye ederim.

Mr SaDo

Daimi Üye
Adsense mi?
Adsense öyle bişeyki,küçük kullanıcıları kullanır biraz çok para kazandığını anladığında geçersiz click reklamverenlere karşı mali zarar v.s v.s gibi bi mail yazıp hesabı kapatır...
O kadar gün sitenizin onaylanmasını beklemekte cabası...
Adtec.. belki fazla açık reklamlar veriyo fakat ne kazandıysan az çok demiyo anında yatırıyo hesabına,adsensede öyle birşey yok onlar "hep bana" diyenlerden,sayılı kişiler öyle aylık 600-700 $ para kazanıyo zaten.Onlarda işin erbabları,bizim gibilere kazandırmazlar yani,tavsiyem hile yapmaya kalkışma anında kaparlar hesabı,az kazandığındanda olursun...