Adsense'den Çok Para Nasıl Kazanılır | Page 2 | Wardom Bilginin Adresi, Forum ve Bilgisayar Güvenliği

Adsense'den Çok Para Nasıl Kazanılır

mehmet5353

Çırak
Ben adsense yaptım Facebook sayfalarımda çok reklam yaptım ve hile tabiki 3 4 günde 100 doları buldum ama saolsun google amca parayı 1 ay sonra yatırdı ayda bir alıyordum 200 lira civarı bir para kaldırdım saolsun googleden :))

whimper

Forum Kalfası
hehe bende 250 dolar kaptırdıktan sonra domain ban yedi ama hesap iptal edilmedi.. para da verilmedi tabiki ...

o gün bu gündür açmış oldugum yeni özgün içerikli bir site, bunun dışında çöp içerik bikaç blog ve yeni aldıgım 2 domaini de özgün bir site olarak yayına sokmakla yeni hesabımdan kazanma hayalleri kuruyorum :D

5 ay geçti.. hitler 130 hala :D daha çooook çalışmak lazım.....
yani sadece özgün içerik ve ilgi çekici içerik olması da yetmiyor....
seo+link çalışmaları da ön planda tutulmalı...

haftada 0,25 dolar geliyor hala :D:D eskiden 15-20 dolar gelirdi ahhh ahh ne günlerdi :D
gerçi çek bozdurana kadar da canı çıkıyor insanın :D direk banka hesabına havale isteyecekken yemiştik banı :D

lvlicrop

Cool Üye
Kısacası arkadaşlar hile olmadan dürüst bir şekilde, zegin içerikli ve genele hitap eden ayrıca da google reklamlarının güzel yerlere konmasıyla iyi bir gelir yaklaşık 1 veya 2 seneyi bulur diye düşünüyorum.

Aytekinet

Daimi Üye
inanmak değil biri çıkıyor şu kadar kazanıyor diyor arkası gelmiyor bende biliyorum + hocam bu atasözü kakari kikarıo siyarro manilia Fena translate bile çözemedi:D

Bynegro

Daimi Üye
herkesin bi uzmanlık alanı var adsensede benim bu en düşük hali daha sonraki ayları vermek istemiyorum ama 4000$ civarı olduğunu söyleyebilirim. Fazla google bilgisi olmayan arkadaşlarada tavsiye etmiyorum. Ancak hiti çok iyi olan arkadaşlar varsa bi takım yardımlarda bulunabilirim

dikey003

Çırak
Bence hile yapmayın eğer küçük kullanıcıysanız hemen gönderirler.Özgün olun kendiniz olun farklı olun kazanç gelecektir gelenle yetinmeyi bilin :)
Sanmıyorum öyle hilelerle sürekli kazanan olacağını.

ya adsenseden nasıl para kazanıyoruz adsense hesabım youtube hesabım videolarım var ama anlamadım ne yapacağımı rica etsem lütfen anlatabilirmisiniz? reklam felan diyorlarda nasıl yapacağız bu reklam işini. :))) teşekkürler