adultdatefindcom elestirilerinizi bekliyor

karaqedi

Forum Kalfası
heheh ya şu giriş sayfasındaki iri yari iki insanimsi yaratik varya deniz kenarina vurmus balina gibi duruyolar bence kaldirsan fena olmas yerine daha sexy bişeler koy bence :) bide neyi merak ediyorum biliyomusun bu tarz sitelerin sahipleri gelen uyeliklerde gusel hatunlara asiliyormu? :) ben olsam asilirdim heralde öhm meraba admin ben tarzında....

theozy

Forum Kalfası
bencede resim biraz kalitesiz.. www.deviantart.com a gir bi bak belki bişeyler bulursun bunun yerine koyacak.. ide join free butonu hiç olmamış.. onu resme değilde aşşaya eklesen daha i olur bence... bide yazıların arkafonu bilmem sabahın 4ünde yazdığımdan mısır çok göz alıyo.. ma güsel pro bi sayfa.. hakkaten..

Genius

Forum Kalfası
evt biraz kalite lazım. Content dagıtan birsürü adult sponsor var oralara bir göz at şu an aklımda değil fakat hepsi netpond.com'un affiliate zincirinde. Netpond türk ip leri kabul etmiyor proxy ile girebilirsin.. başarılar

interhacker

Daimi Üye
AmoN demiş ki:
heheh ya şu giriş sayfasındaki iri yari iki insanimsi yaratik varya deniz kenarina vurmus balina gibi duruyolar bence kaldirsan fena olmas yerine daha sexy bişeler koy bence :) bide neyi merak ediyorum biliyomusun bu tarz sitelerin sahipleri gelen uyeliklerde gusel hatunlara asiliyormu? :) ben olsam asilirdim heralde öhm meraba admin ben tarzında....

karilara bedava uyelik bile verdim ehu ehu :)