Advanced SystemCare 13 PRO [for PC]

fearof
Forum Ustası
Advanced SystemCare 13 PRO [for PC]Bilgisayarınızı temizlemek ve hızlandırmak ve çevrimiçi daha güvenli tutmak için en uygun yolu.

Advanced SystemCare PRO, bilgisayarınızı temizlemenin ve hızlandırmanın ve çevrimiçi bilgisayarınızıdaha güvenli tutmanın en hızlı ve en uygun yolunu sunar. Tarayıcısı tek bir tıklamayla daha fazla başlangıç öğesini, gizlilik izlemelerini, önemsiz dosyaları, geçersiz kısayolları, kayıt defteri girişlerini ve casus yazılım tehditlerini denetler. Turbo Modu, arka planda çalışan gereksiz hizmetleri ve uygulamaları devre dışı kılabilir. Yepyeni Gizlilik Kalkanı hassas verilerinizi şantajdan korur ve yepyeni Dijital Parmak Izi Koruması sizi çevrimiçi izlemeden korur. Güvenlik Güçlendirme sistem güvenlik açıklarınızı giderir ve bir program ana sayfanızı değiştirmeye çalışırsa sizi uyarır. Daha iyi bilgisayar bakımı için 24 gelişmiş araç hizmetinizdedir.

Temel Özellikler:

En İyi Windows PC Uygun Koruma
Sabit Disk Temizleme ve Optimizasyon
Tam Derin Önemsiz Dosyaları Temiz
Gerçek Zamanlı Performans Monitörü
Veri Temizleme Tarama
Şantaja Karşı Gizlilik Kalkanı
Dijital Parmak İzi Koruması
Güvenilmeyen Program Engelleyici
İnternet Güçlendirici
20+ PC Bakım AraçlarıİNDİRME SAYFASI:
 
Pe55iMySTiC
Forum Kalfası
Kurulum tamamlandı ve PRO olmadı üstad... :( 13.1 Free versiyon yükledi. İndirirken ve inen setup dahil heryerde PRO yazıyodu ama ... :(
 
Üst