Aglaya Callmagic v200 TÜRKÇE dinleme programı

nba_lebrom_james
Daimi Üye
Konu içeriğini görebilmek için lütfen sayfayı aşağı kaydırın ya da buraya tıklayın. İçerik hemen aşağıdadır.

Siteyi reklamsız gezmek için lütfen üye olun ya da giriş yapın.

Aglaya Callmagic v2.00 TÜRKÇE

Call Magic : Telefona gelen çağrıları otomatik olarak kabul eder.telefonda zil çalmaz.herhangi bir uyarı olmaz.aranan telefona önceden tanımlanmış olan numaradan aradığınızda karsı taraf farketmeden ortamı dinlemeye başlarsınız.
Program yuklenince 3 adet cevaplama modundan birinin seçilmesi istenir.

1-Tümünü red
2-Oto-cevap
3-Tek cevap

Tek cevap modunda casus telefonu arayacağınız telefonun numarasını tanımlayıp otomatik açılmanın zil çalmadan veya kaç zilden sonra açılacağını tanımlarsınız.

Oto-cevap modunda zil sayısını arttırıp araç tel olarak da kullanılabilir.

Tümünü red Modunda tüm çağrılar red edilir ve meşgul sinyali verilir.

Nokia Series 60v2 :: Nokia 3230, 6260, 6600, 6620, 6630, 6670, 6680, 6681, 7610, N70

cracklidir şifreye 0000 sıfır girin

NOT:programı denemedim bende uyarı wermedi ama taramadan geçirmeden yüklemeyin ALINTIDIR!!!

- Yönetici düzenlemesi: :
cagatay342
Forum Kalfası
bu haberlerde cıkan program dıılmı yaww helal olsun wallaa ama calıstıramadım aradım caldı caldı sonra uygun deıl dıe program hata verdıı

infiniti
Forum Ustası
neden se bende bu yazılanların hiç birini yapmadı :D
ağlaya ağlaya sildim proyu
bi hareketini göremedim yani yer kaplaması dışında

SerKan1923
Banned
programın arayacagımız tel.dede yüklü olması lazım sanırım ?

Hayır Sadece Programın Sizin Cihazınızda Olması Yeterlidir.

Özelliklerini Okuyun Lütfen.

Sis Uzantılı Dosyalı Çalıştırabilen Nokia Cihazlarda Aktif Çalışan 1 Programdır. İşlevleri Aynen Çalışmaktadır.

Nitekim; s60v3-v5 Versionlu Nokia Cihazlar Dışında Diğer Cihazlarda Bu Programın Çalışması Neredeyse Hiç Söz Konusu Olmamaktadır.