Akit TV canlı yayınında akılalmaz fetva. Dayanamayanların orucunu nasıl açacağını açıkladı

alpay29
Super Moderator
Site Yetkilisi
Akit TV canlı yayınında akılalmaz fetva. Dayanamayanların orucunu nasıl açacağını açıkladı
AKİT TV’de yayınlanan İnanan Genç isimli programda Dünya Hafızlık Eğitim Derneği Başkanı Mesut Özdemir, ‘insan özlemişse orucunu hanımıyla da açabilir’ önerisinde bulundu. Oruç açma önerisi sosyal medyada yeniden gündem oldu.

https://news.google.com/publications/CAAiELIVt8JitAaDNnbHNU7r9FsqFAgKIhCyFbfCYrQGgzZ2xzVO6_Rb?hl=tr&gl=TR&ceid=TR%3Atr
Akit TV'deki "hanımla oruç açılabilir" sözleri sosyal medyada gündem oldu

video linki

İktidara yakınlığıyla bilinen AKİT TV’de yayınlanan İnanan Genç isimli programdaki tepki çeken ifadeleri yeniden gündeme geldi. O anlar sosyal medyada paylaşılırken çok sayıda tepki topladı.
Programa konuk olan Dünya Hafızlık Eğitim Derneği Başkanı Mesut Özdemir, “orucunu hanımıyla da açabilir” dedi. Özdemir devamında "Bak söyleyim sana; belki çok tuhafınıza gidecek. Bir insan, gerçekten hanımını çok özlemiş dayanamamış iftara kadar beklemiş orucunu hanımıyla da açabilir. Evet var bu, fıkıh kitaplarında” ifadelerini kullanmıştı.

Doğrucu
4.04.2022 14:11
Sapık pislikler, biz desek kafir oluruz!

ayıp
4.04.2022 14:07
Dini de kendinize benzettiniz ya pes!

NİMET
4.04.2022 14:05
UÇMUŞ BU YAAA BİTMİŞ BİTMİŞ ALLAH BİZİ KORUSUN BU BEYİNLERDEN.

Aydin Muhsin
4.04.2022 14:01
IQ seviyesinin düşük olduğu "sözde din" insanlarından dinlemek yada okumak vicdanları sızlatıyor. Biride çıkıp gerçekten "oruç" nedir diye kafa yoran ve kuran içerikli açıklayan insanlar nerde?

merdanoğlu
4.04.2022 13:59
bunlar nasıl tipler

İlkgun salih
4.04.2022 13:52
Bu konu bu kadar önemli mi nasıl açarsa açsın ,kimi ilgilendirir nasıl açtığı.

M.T.
4.04.2022 13:52
Kafalarını apıç arasından çıkaramadılar gitti

Hafızoğlu H
4.04.2022 13:51
Bu adamın dediğini yapan ın sonu perişan olur. Sakın ha !!! Neden başka bir örnek değil de hep ayını konu

gorkem
Forum Ustası
ben kendimi bildim bileli ateistim..ben bile utanıp böyle şeyler tartışılsın diye sağda solda konuşamam, hatta böyle bir şeyi inançlı birine soramam ve aklıma gelip sırf merak ediyorum diye biriyle tartışamam bile..benim bile yok artık canım böyle de bi şey olmaz demek aklıma gelir en fazla yani..