AKP'li vekiller PKK'lı ve HDP'li isimlerle aynı karede

 1. alpay29

  alpay29 Super Moderator

  Katılım:
  26 Ekim 2010
  Mesaj:
  26,366
  Beğeni:
  4,407
  AKP'li vekiller PKK'lı ve HDP'li isimlerle aynı karede

  [​IMG][​IMG]
  05.03.2019 21:58
  [​IMG]
  İYİ Parti Grup Başkanvekili Lütfü Türkkan, Twitter hesabından AKP'li 2 vekil, PKK'lı bir yönetici, Salih Müslim ve HDP'li vekilin aynı masada yer aldığı bir fotoğrafı paylaşarak, MHP Genel Başkanı Bahçeli'ye göndermede bulundu.
  İYİ Parti Grup Başkanvekili ve Kocaeli Milletvekili Lütfü Türkkan, Twitter hesabından paylaştığı fotoğrafla AKP'li ve HDP'li vekillerin PKK ele başları ile aynı masada oturduğuna dikkat çekti.

  Fotoğrafta, İçişleri Bakanlığı'nın aranan teröristler listesinde "Kırmızı Kategori"de yer alan PKK'lı Remzi Kartal, PYD ele başı Salih Müslim ile aynı masada AKP'li Hüseyin Yayman ve TBMM Başkanvekili Ayşenur Bahçekapı'nın yanı sıra HDP'li Orhan Demirbağ da oturuyor.

  [​IMG]

  Söz konusu fotoğrafta yer alan Yalman'ın, geçtiğimiz hafta Meclis'te MHP Genel Başkanı Devlet Bahçeli’ye “Bağlılıklarımı bildiriyorum” diyerek hitap ettiğini dile getiren Lütfü Türkkan, "Şimdi kime bağlı Yayman, şaşırdım ben" ifadelerini kullandı.

  Türkkan, paylaşımına şu notu düştü:

  "Hüseyin Yayman’ı tanırım. Ama bu ilişkilerinden haberim olmamıştı bu fotoğrafı görene dek. Şimdi Ak Parti Mv olan Yayman geçen hafta yanımdaki sırada oturan Bahçeli’ye gelip; “bağlılıklarımı bildiriyorum” dedi. Evet aynen böyle söyledi. Şimdi kime bağlı Yayman, şaşırdım ben."

  [​IMG]



  Kaynak Yeniçağ: AKP'li vekiller PKK'lı ve HDP'li isimlerle aynı karede
   
  • Beğen Beğen x 1
  #1
 2. Ne0

  Ne0 Daimi Üye

  Katılım:
  11 Nisan 2012
  Mesaj:
  617
  Beğeni:
  71
  Çok yaşandı görüldü bunlar
   
  #2
 3. alpi_09

  alpi_09 En istikrarlı üye

  Katılım:
  11 Mayıs 2006
  Mesaj:
  15,918
  Beğeni:
  570
  Önemli olan insanların bu kareden ne anladığı bence...
   
  #3
Yükleniyor...