Alkol Kullanıyor musunuz

Siz ALkoL, KuLLanıyormusunuz ?

• Evet, KuLLanıyorum. Gayette Memnunum

Votes: 61 53.5%
  • Hayır, KuLLanmıyorum. KuLLanmadıgım için Çok Memnunum

Votes: 38 33.3%
  • Evet, KuLLanıyorum. Fakat Hiç Memnun DegiLim

Votes: 9 7.9%
  • Hayır, KuLLanmıyorum. Fakat böyLe giderse yakında BaşLayacagım

Votes: 1 0.9%
  • DigerLeri...

Votes: 5 4.4%

• Toplam oy
    114
Senkron.
Forum Ustası
Alkol uzun bir süredir kullanmıyorum.. Çok bunalırsam alternatif seçeneklere başvururum..

Joker
Forum Ustası
Buradaki genç arkadaşlar niye içtikleri şeyleri ,Yaptıklarını insanın gözüne gözüne sokmaya çalışıyorlar onu anlamış değilim..

Tamam içiyorsun iç ama bununla övünüp bunu bu kadar yaptım bu kadar şundan içtim vb şeyler yatmemiş Adamlar resim ekleme yerine hep ellerinde veya masalarında içki şişeleri olan resimleri koymuşlar..

internette bu hep boyle, butun sitelerde bunu gordum. bazen elestirdim, bazen de ilimli yaklastim... hic olmazsa kimse esrar'la, kimyasal maddelerle ovunmuyor. alkol alsinlar yasasinlar. bir sey yapmaz. kisi, cevresine saygili, dunyaya iyi gozlerle bakiyorsa bir problem yok.

peker bilir beni. karsisinda 1bucuk sise 70'lik jb'yi sek icip beyoglundan selimiyeye araba surmusum. fakat, adabiyla usuluyle... dikkat ederek.

neden sigara iciyorum, neden alkol kullaniyorum, buna cevap; yillardir oyle sacma sapan bir hayatim olmus ki, sorunlar - sacma sapan gurultuler ve... bir ton dunyayi mukemmellestirmeye yonelik kavgalar. ve bu genc yasimda bana zevk veren bi sigara var, bi muzik var, bi kadin var, bir de alkol var. cayanin ta minako! :) serefinize...

sevgiler.

T@M@Y
Forum Ustası
kullanırım ama alkolik değilim. arkadaşlarla birlikte muhabbet ederken. kapalı ortamı sevmem içerken havasız ortam olunca kim olursa olsun biraz fazla kaçırınca geri çıkarıyor içtiklerini :).
alkol içmek marifet değildir ama içince muhabbet daha güzel olur

BorderLiNe
Banned
yönetimden biri anketi editlemiş :p.. yada ekleyenin editleme yetkisi varsa ekleyen..
arada sırada kullanırım, dostlarla toplandıgımda

Artser
Forum Ustası
internette bu hep boyle, butun sitelerde bunu gordum. bazen elestirdim, bazen de ilimli yaklastim... hic olmazsa kimse esrar'la, kimyasal maddelerle ovunmuyor. alkol alsinlar yasasinlar. bir sey yapmaz. kisi, cevresine saygili, dunyaya iyi gozlerle bakiyorsa bir problem yok.

peker bilir beni. karsisinda 1bucuk sise 70'lik jb'yi sek icip beyoglundan selimiyeye araba surmusum. fakat, adabiyla usuluyle... dikkat ederek.

neden sigara iciyorum, neden alkol kullaniyorum, buna cevap; yillardir oyle sacma sapan bir hayatim olmus ki, sorunlar - sacma sapan gurultuler ve... bir ton dunyayi mukemmellestirmeye yonelik kavgalar. ve bu genc yasimda bana zevk veren bi sigara var, bi muzik var, bi kadin var, bir de alkol var. cayanin ta minako! :) serefinize...

sevgiler.
Şerefine diyelim..Ve bu fıkrayı Bu fıkrayı tüm içen arkadaşlara gönderiyorum..

Of'lu hoca
Cuma namazında içki içenleri fena azarlıyordu:

-"Paranızı sokağa
atıyorsunuz! Kazanan kim? Meyhaneci...

En büyük dükkan kimin? Meyhanecinin...

En güzel
ev kimin? Meyhanecinin...

Ya en güzel araba? Meyhanecinin.

Bu paraları
veren kim? Ha sizin gibi kafasızlar..." :D

Aradan 2 hafta geçer, bir
adam koşarak hocanın yanına gelir ve ellerine sarılıp öperek:

-"Allah
razı olsun hocam, senin verdiğin içki vaazı sayesinde hayatım kurtuldu.."

Hoca
memnun:

-"Aferin, içkiyi bırakmanın mükafatlarını ahirette de göreceksin oğlum." der.
Adam düzeltir:

-"İçkiyi bırakmadım hocam, MEYHANE AÇTIM

LiPaDr3
C-S Clan Member

sevgiler.
yürü bea kim tutar seni :D:D nazdrovya..

not: anket hiç inandırıcı gelmedi, oynanmış gibi :)

- Yönetici düzenlemesi: :
Joker
Forum Ustası
artser; ben meyhane degil de, klup actim.. disko :) bir gece cash, makaveli, trigger'i da davet ettim :p makaveli ile bayilana kadar ictik :p o b*ku da yedim yani :D

BorderLiNe
Banned
i. kisi, cevresine saygili, dunyaya iyi gozlerle bakiyorsa bir problem yok.

sevgiler.
Dur dur müdahale edicem :) kartala giderkende alkollü sürdün amenna..
ama gecen gun serhatla beyoğlunda içtiğinizde ne alemdeydiniz len :D metroda yaptıkların ? istiklal caddesinde nara ların :D
pis herif :p

Joker
Forum Ustası
Dur dur müdahale edicem :) kartala giderkende alkollü sürdün amenna..
ama gecen gun serhatla beyoğlunda içtiğinizde ne alemdeydiniz len :D metroda yaptıkların ? istiklal caddesinde nara ların :D
pis herif :p
istiklal caddesinde bagirmadim da, metro'da serhatla beraber karli kayin ormanini soyledik :p uyandigimda kendimden utanmistim :S. simdi tam rezil ettin beni :p