Alkol Kullanıyor musunuz

Siz ALkoL, KuLLanıyormusunuz ?

• Evet, KuLLanıyorum. Gayette Memnunum

Votes: 61 53.5%
  • Hayır, KuLLanmıyorum. KuLLanmadıgım için Çok Memnunum

Votes: 38 33.3%
  • Evet, KuLLanıyorum. Fakat Hiç Memnun DegiLim

Votes: 9 7.9%
  • Hayır, KuLLanmıyorum. Fakat böyLe giderse yakında BaşLayacagım

Votes: 1 0.9%
  • DigerLeri...

Votes: 5 4.4%

• Toplam oy
    114
Ramiz50
Forum Kalfası
Aşağıdakiler psikolojinizi bozabilir, midenizi bulandırabilir...

Ben de parkeye kusup bütün kusmukları halının altına süpürmüştüm :D O geceden bir tek onu hatırlıyorum ha bir de ertesi sabah ereksiyon olmamıştım.. :D Allah Allah niye acaba :D Ama ben de hayatın gürültüsünden bazen uzaklaşmak için dozunda alırım :) bazen

BorderLiNe
Banned
Aşağıdakiler psikolojinizi bozabilir, midenizi bulandırabilir...

Ben de parkeye kusup bütün kusmukları halının altına süpürmüştüm :D O geceden bir tek onu hatırlıyorum ha bir de ertesi sabah ereksiyon olmamıştım.. :D Allah Allah niye acaba :D Ama ben de hayatın gürültüsünden bazen uzaklaşmak için dozunda alırım :) bazen
hakkatten bulandırdı . hocam napmıssın sen yaw..

Bir zamanlar aLkol ve cigara(esrar) kuLLanıyordum 2 sini aynı anda kuLLandıqımda oLuyordu Ayrı Ayrı kuLLandığımda.Çok şükür aLLahıma cigara(esrar)'dan uzaklaştım.Sigarayıda bıraklı 4 ay oLuyor.aLkol deseniz ayda 1 2 defa 1 2 bardak :) bazen kafam bozuk olduqunda tek başıma bir şişe devirdiğimde oLuyor . size bu arada bir kaç resim ekleyeyim :) Hoşunuza gidebilir beLki :)ResimLer tamamen kendi çekimimdir.aLmanya'nın qöttinqen Şehrinde bulunan reaL mağazasında 3 gün önce çekilmiştir. SaygıLarımLa...

- Yönetici düzenlemesi: :
HoligAnn
Banned
internette bu hep boyle, butun sitelerde bunu gordum. bazen elestirdim, bazen de ilimli yaklastim... hic olmazsa kimse esrar'la, kimyasal maddelerle ovunmuyor. alkol alsinlar yasasinlar. bir sey yapmaz. kisi, cevresine saygili, dunyaya iyi gozlerle bakiyorsa bir problem yok.

peker bilir beni. karsisinda 1bucuk sise 70'lik jb'yi sek icip beyoglundan selimiyeye araba surmusum. fakat, adabiyla usuluyle... dikkat ederek.

neden sigara iciyorum, neden alkol kullaniyorum, buna cevap; yillardir oyle sacma sapan bir hayatim olmus ki, sorunlar - sacma sapan gurultuler ve... bir ton dunyayi mukemmellestirmeye yonelik kavgalar. ve bu genc yasimda bana zevk veren bi sigara var, bi muzik var, bi kadin var, bir de alkol var. cayanin ta minako! :) serefinize...

sevgiler.
o zaman '' Şerefine Abi.. '' Diyerek başlıyorum abi. Haklısın henüz 20 yaşımdayım.. ama sanki yüzyıllardır bu b*ktan hayatı yaşıyo gibiyim.. hiç bişey hiç bi zaman yolunda gitmiyo.. inadı var sanki bana karşı.. yada benim gibilere karşı.. biliyorum her zaman böyle devam edicek , bırakmıcak hiç peşimi.. o gelicek ben b*ktan hayatımı yaşamaya zorlada olsa devam edicem , ayrıca bu gecede ''Senin Şerefine abi. ''

Dipnot: Ben HoliqAn (Umut) P.ball :)

vodoks®™©
Forum Ustası
istiklal caddesinde bagirmadim da, metro'da serhatla beraber karli kayin ormanini soyledik :p uyandigimda kendimden utanmistim :S. simdi tam rezil ettin beni :p
yok be çok kötü şeyler yapmamışsın...
saat geç ise sorun yok metroda...
yani metro boştur, sorun da yoktur...

istiklal caddesinde sarkı ne ki ?;)
Oooo elin oğlu neler yapıyor...
neyse bir daha fazla övünme...
Border ikide bir ele veriyor... :p

Joker
Forum Ustası
vodoks: heh... avusturya isci marsini soyluyorduk.

hayat denilen kavgaya girdik!
celik adimlarla yuruyoruz!
biz bu karanlik yolun sonunda
dogacak gunesi goruyoruz.

oyle devam ediyor... :) ama sessiz soyluyorduk. millet abartiyor..

vodoks®™©
Forum Ustası
vodoks: heh... avusturya isci marsini soyluyorduk.

hayat denilen kavgaya girdik!
celik adimlarla yuruyoruz!
biz bu karanlik yolun sonunda
dogacak gunesi goruyoruz.

oyle devam ediyor... :) ama sessiz soyluyorduk. millet abartiyor..
iyi de marşı yanlış söylüyormuşsunuz..
orada başta bayrağımız sosyalizm demezler..
oradaki kelime Leninizm...
Avusturya işçi marşı öyle yani..

belki Grup kaseti denetime takılmasın diye öyle söylemiştir..bir zamanlar...
şimdi her şey bir garip..eskiden serbest olanlar yasak..yasak olanlar serbest..
mesela sigara yasak..yakında içkiyi de yasaklayabilirler..

eskiden de Avusturya işçi marşı yasakmış.. ( nedense? )
garip bir durum..sigara yasak..içki serbest...
marş serbest..kelime yassahhh...
garip di mi ? :)

- Yönetici düzenlemesi: :
Senkron.
Forum Ustası
Bir zamanlar aLkol ve cigara(esrar) kuLLanıyordum 2 sini aynı anda kuLLandıqımda oLuyordu Ayrı Ayrı kuLLandığımda.Çok şükür aLLahıma cigara(esrar)'dan uzaklaştım.Sigarayıda bıraklı 4 ay oLuyor.aLkol deseniz ayda 1 2 defa 1 2 bardak :) bazen kafam bozuk olduqunda tek başıma bir şişe devirdiğimde oLuyor . size bu arada bir kaç resim ekleyeyim :) Hoşunuza gidebilir beLki :)ResimLer tamamen kendi çekimimdir.aLmanya'nın qöttinqen Şehrinde bulunan reaL mağazasında 3 gün önce çekilmiştir. SaygıLarımLa...
sen tam kendine göre bir kullanıcı ismi bulmuşsun emin ol..

lordvider
Forum Kalfası
Önceden çok içerdim... 1 yıldan biraz daha fazla süredir içmiyorum. İnşallah bir daha da içmicem

hyshot
Forum Kalfası
kullanmıyorum, kullanmam da, vücudumu kötü yönde etkileyecek bir şeyi kullanmam...

JoHN WaLKER
Forum Ustası
Her gün içerim bugüne kadarda hiç pişman olmadım.Aksine alkol içmediğim zamanlar neden içmediğim için pişman oluyorum.