ALO 171 Bir Tuzakmış

Gila
Moruk Moderator
Site Yetkilisi
Benim kaç tane HIYAR ve KERİZ başlıklı konum var biliyor musunuz?

captainlami
Forum Ustası
külliyen yalan fiyatı 35 tlydi galiba.bu yolla geçen sene bırakan arkadaşım var ayrıca baya ilgileniyorlar hemen hemen her gün günde 4-5 kez telefon ile iletişime geçiyolar.

necdet35
Co-Admin
Site Yetkilisi
İlaç ücretsiz veriliyor. Bu arkadaşın yorgan ufak galiba dübür açıkta kalmış ;)

Penqueen
Banned
bu mal yine mi çıktı ortaya?
bi dikiş tutturamadı kendisi
sağa sola çemkirdiğine göre yine bi cinlik peşinde

necdet35
Co-Admin
Site Yetkilisi
Orçun ilk üç harf zihniyeti ve tiniyeti ortaya koyuyor :D Telefon açtım 171e hiç bir şekilde bir ödeme söz konusu değil ve hiç bir zaman da olmamış.

fearof
Forum Ustası
Sigarayı bırakma tedavisi alana ücretsiz ilaç
Sigara bırakma tedavisi alan 300,000 kişiye sigortası olup olmamasına bakılmaksızın nikotin ilaçları ücretsiz verilecek

Sayıları 300,000’i geçmemek şartıyla sigarayı bırakma tedavisi alanlara sosyal güvencesi olup olmadığına bakılmaksızın nikotin replasman ve ilaçları ücretsiz verilecek.

Reuters'da yer alan habere göre; Bakanlar Kurulu’nun 6 Mayıs’ta Resmi Gazete’de yayımlanan ve belirli kamu hizmetlerinden kimlerin ücretsiz veya indirimli yararlanabileceğini belirleyen, “kamuda tasarruf kararnamesi” olarak bilinen kararnameye bu yönde geçici bir madde ekleyen kararı yayımlandı.

Buna göre, sigarayı bırakma tedavisi alanlar, sayıları 300,000’i geçmemek şartıyla herhangi bir sosyal güvencesi olup olmadığına bakılmaksızın Sağlık Bakanlığı’nca temin edilerek birinci, ikinci ve üçüncü basamak sağlık kuruluşlarına dağıtılacak nikotin replasman preparatları ile ilaçlardan, tütün bağımlılığı ve eğitim birimleri kanalıyla yaralanmada “Tasarruf kararnamesi” kapsamı dışında tutulacaklar.

KAYNAK:

Haber 8 MAYIS 2017 Tarihli o günden bu yana ilaç ücretsiz dağıtılıyor.

Muhtemelen konu yapılan haber eski bir haber.Birileri eski haberleri yeni gibi taşıyıp ortalık bulandırıyor.

( Burada konu sahibine bir atıf söz konusu değildir.Üstüne alınmasın.)

Son düzenleme:
Penqueen
Banned
Sigarayı bırakma tedavisi alana ücretsiz ilaç
Sigara bırakma tedavisi alan 300,000 kişiye sigortası olup olmamasına bakılmaksızın nikotin ilaçları ücretsiz verilecek

Sayıları 300,000’i geçmemek şartıyla sigarayı bırakma tedavisi alanlara sosyal güvencesi olup olmadığına bakılmaksızın nikotin replasman ve ilaçları ücretsiz verilecek.

Reuters'da yer alan habere göre; Bakanlar Kurulu’nun 6 Mayıs’ta Resmi Gazete’de yayımlanan ve belirli kamu hizmetlerinden kimlerin ücretsiz veya indirimli yararlanabileceğini belirleyen, “kamuda tasarruf kararnamesi” olarak bilinen kararnameye bu yönde geçici bir madde ekleyen kararı yayımlandı.

Buna göre, sigarayı bırakma tedavisi alanlar, sayıları 300,000’i geçmemek şartıyla herhangi bir sosyal güvencesi olup olmadığına bakılmaksızın Sağlık Bakanlığı’nca temin edilerek birinci, ikinci ve üçüncü basamak sağlık kuruluşlarına dağıtılacak nikotin replasman preparatları ile ilaçlardan, tütün bağımlılığı ve eğitim birimleri kanalıyla yaralanmada “Tasarruf kararnamesi” kapsamı dışında tutulacaklar.

KAYNAK:

Haber 8 MAYI 2017 Tarihli o günden bu yana ilaç ücretsiz dağıtılıyor.

Muhtemelen konu yapılan haber eski bir haber.Birileri eski haberleri yeni gibi taşıyıp ortalık bulandırıyor.
( Burada konu sahibine bir atıf söz konusu değildir.Üstüne alınmasın.)
habere ekleme yapmak gerekli sanırım
başvurmak isteyenler bu eklemeyi de göz önüne alıp düşünsünler
ilacın aslı psikiyatride kullanılıyor ve bazı yan etkileri insanı sıkıntıya sokabilir

ruh hali veya davranış değişimleri, bilinç bulanıklığı, anksiyete (kaygı), panik ataklar, halüsinasyonlar, paranoya, fevri hissetme, tehlikeli dürtülere göre hareket etme, telaşlı, heyecanlı, agresif, huzursuz, saldırgan, depresif hissetme, hiperaktivite (ruhsal veya fiziksel olarak) veya intihar veya kendine zarar verme ile ilgili düşüncelere sahip olmak

ben de bu aralar düşünüyorum

şaka şaka inanmayın
gayet memnunum :D