Alt Yazı Siteleri

Franticorpse
Forum Ustası
Konu içeriğini görebilmek için lütfen sayfayı aşağı kaydırın ya da buraya tıklayın. İçerik hemen aşağıdadır.

Siteyi reklamsız gezmek için lütfen üye olun ya da giriş yapın.

- Yönetici düzenlemesi: :
metatron
Super Moderator
Site Yetkilisi
divxforever, en geniş içeriklisidir. ama ben oraya üye olmama karşın, divxplanet'i kullanıyorum. daha samimi geliyo bana.. daha derli toplu .. hangi bölüm olduunu falan şak diye bulabiliyosun dizilerin..

resette
Elit Üye
ben filmleri indirdiğim sitede direk buluyorum altyazıları
ama divxplaneti tek geçerim sadece türkçe değil diğer dillerde de oldukça iddaalı bi site

ayyash07
Forum Ustası
divxforever, en geniş içeriklisidir. ama ben oraya üye olmama karşın, divxplanet'i kullanıyorum. daha samimi geliyo bana.. daha derli toplu .. hangi bölüm olduunu falan şak diye bulabiliyosun dizilerin..
bence divxplanet daha geniş kapsamlı. en güncel olanıda orası bana göre. divxforever'dan daha fazla sonuç elde ediyorum orada.

fkursunat
Cool Üye
birşey sorayım daha once hiç altyazı eklemedim nasıl eklenir neyle nere eklenir bilmiyorum.dvd ye çekip direk izliyeyim diyorum ama alt yazı olmadanda tadı çıkmaz diye düşünüyorum.bir siteden lost dizisini indirdim altyazıda indirdim ama ikisini birleştirip dvd ye nasıl çekecem ve nasıl açılınca otomatik alt yazılı olacak bilmiyorum.yardım ederseniz sevinirim

kronos31
Cool Üye
D,vxplanet yönetimiyle anlaşamayıp ayrılan kaliteli çevirmenlerin kurduğu ve lost gibi meşhur dizilerde en hızlı çevirileri yapan www.yedincigemi.com sitesini atlamayalım. ayrıca anime konusunda da sağlamlardır.

maniac_87
Forum Kalfası
Bencede divxplanet en kapsam.lı ve en derli toplu olanı. Gayet kullanışlı bir alt yazı paylaşım sitesi.

Burakkolik
Hızlı Çırak
Eline sağlık mükemmel çok eski filmler indiriyorum bazen altyazılarını bulmakda zorluk çekiyordum. Bu siteler sayesinde bundan faydalanacağım eline sağlık tekrardan dostum..