Amerika Türkiye'ye Savas Acsa Kim KazanIr?? | Wardom Bilginin Adresi, Forum ve Bilgisayar Güvenliği

Amerika Türkiye'ye Savas Acsa Kim KazanIr??

Amerika Türkiye'ye Savas Acsa Kim KazanIr??


  • Total voters
    1,242
İsteyen iki oy birden kullanabilir bir ülkeye tek bir oy verebilirsiniz oy vermeden sonucu göremezsiniz..
 

çita

Forum Kalfası
Çok zor bir soru sormuşşun ben böyle bir şey olmaz diyorum olursa da çok uzun sürer bu iş sonuç alınamaz bence
 

metatron

Super Moderator
Site Yetkilisi
böyle birşey olabilir belki.. çok da uzak bir olasılık değil .. olacakları söyleyeyim.. turkiyeyi amerika bi sure işgal eder. ama önünde sonunda turkiye savası kazanır.. çünkü bizler ülkemizi korumak için savasırken amerikan askerleri maşlarını almak için savasıyor olurlar..
 

happyman561

Banned
Hmm aklıma metal fırtına 1-2-3 geldi çok etkilendiğimi söyleyebilirim bu kitaplardan. Ama bana kalırsa amerika bi süre işgal eder ama bizim iman dolu göğsümüz sayesinde geri çekilmek zournda kalır
 

_ColoneL`

Forum Kalfası
Bence herşey mümkün böyle bir savaş çıkabilir ama bence kesinlikle Türkiye kazanır.
Çünki;

Amerika Afganistan ve Irak'tan tam çıkamadı ve zaten strateji konusunda da sınıfta kaldılar maddi ve manevi yönden bitikler şu an bir sürü para harcadılar ama daha tam kesin bir sonuç elde edemediler.

Türkiye'ye girerse sağlam çıkamaz türk milleti ne kadar parçalanmış veya çıkarcı gözüksede böyle bir savaşta birleşip ülkesi ve devletini korucaktır.

Saygılar.
 

ArCaDeA

Forum Kalfası
bizim polat ile mematiyi yollarız :) eheheh
 

caldion

Banned
KillLucifer demiş ki:

evet arkadaş doğru sölüyor yazılı burda:) :)
GENÇLİĞE HİTABE

Ey Türk gençliği ! Birinci vazifen, Türk istiklâlini, Türk Cumhuriyeti'ni, ilelebet muhafaza ve müdafaa etmektir.
Mevcudiyetinin ve istikbalinin yegâne temeli budur. Bu temel, senin en kıymetli hazinendir. İstikbalde dahi, seni bu hazineden mahrum etmek isteyecek dahilî ve harici bedhahların olacaktır. Bir gün, istiklâl ve Cumhuriyet'i müdafaa mecburiyetine düşersen, vazifeye atılmak için, içinde bulunacağın vaziyetin imkân ve şerâitini düşünmeyeceksin! Bu imkân ve şerâit, çok namüsait bir mahiyette tezahür edebilir. İstiklâl ve Cumhuriyetine kastedecek düşmanlar, bütün dünyada emsali görülmemiş bir galibiyetin mümessili olabilirler. Cebren ve hile ile aziz vatanın bütün kaleleri zaptedilmiş, bütün tersanelerine girilmiş, bütün orduları dağıtılmış ve memleketin her köşesi bilfiil işgal edilmiş olabilir. Bütün bu şerâitten daha elîm ve daha vahim olmak üzere, memleketin dahilinde, iktidara sahip olanlar gaflet ve dalâlet ve hattâ hıyanet içinde bulunabilirler. Hattâ bu iktidar sahipleri, şahsî menfaatlerini, müstevlîlerin siyasi emelleriyle tevhid edebilirler. Millet, fakr ü zaruret içinde harap ve bîtap düşmüş olabilir.
Ey Türk istikbalinin evlâdı! İşte, bu ahval ve şerâit içinde dahi vazifen, Türk istiklâl ve Cumhuriyetini kurtarmaktır! Muhtaç olduğun kudret, damarlarındaki asil kanda mevcuttur!

Gazi Mustafa Kemâl ATATÜRK
20 Ekim 1927
 

marmaris

Cool Üye
Bişicik olmaz.siz rahat olun :)
Bunun cevabı tarihimizde var zaten.ne zaman savaş ile bizi yenebilmişlerki?sadece yıllardır uğraştıkları gibi bölmeye çalışırlar.buda bizim ülke ekonomisinin bi türlü düzlüğe çıkamamasını sağlar.başka bişi gelmez ellerinden.hangi ülke yada ülkeler bize karşı doğrudan savaş açarlarsa çok büyük hata yaparlar.Burası Türkiye.Yok öyle...
 
orası dooru marmaris hic yıkamamıslar sadece bölmeye calısırlar
 

blackpixie

Banned
A.B.D. gelir Türkiye'yi yerle bir eder yıkmadık köprü,termik,nükleer,hidro santral bırakmaz.Ama şu var ki sakın bizi afganistan ve ırak gözüyle görmesin ki zaten görmüyor :) yer yüzünde türkiyenin kara ordusunu yenebilecek bir ülke tanımıyorum :) sıcak savaş devri bitti kara ordusu ,işgal gücü değilde savunma gücü olarak kullanılıyor artık . herifler havadan bir geliyor yavaş yavaş eritip gidiyorlar bilmiyorum ne kadar dayanılır açlığa +tüm iletişimide kesiyorlar artık teknostratejik bölgeler hedef haberleşme bitti mi savaşta bitmiş demektir off çok konuştum yaw :D uzun lafın kısası arkamızda İran,iranın arkasında çin ve rusya oldukça A.B.D bize hiç bir şey yapamaz + A.B.D. şuanki müttefikimiz olduğu için kimse türkiye'ye karışamaz diye düşünüyorum .
 
abd nin amına koim afedersin blackpixie :D
 

blackpixie

Banned
GallonsOfRubbingAlcohol demiş ki:
abd nin amına koim afedersin blackpixie :D
şiiiiişşşştt. argo yok :D a.b.d nin değilde başındakilere koymak lazım :D şimdiki dış işleri bakanıda hazır bayan :D:D:D:D
 
Üst