Amerika Türkiye'ye Savas Acsa Kim KazanIr?? | Page 20 | Wardom Bilginin Adresi, Forum ve Bilgisayar Güvenliği

Amerika Türkiye'ye Savas Acsa Kim KazanIr??

Amerika Türkiye'ye Savas Acsa Kim KazanIr??


  • Total voters
    1,242

enstantane

Forum Kalfası
şu anda olsa
amerika türkiyeye savaş açarsa türkiye kazanır
türkiye amerikaya savaş açarsa amerika kazanır olay basit
çünkü savaş alanları staratejik olarak çok büyük farkla saldırılanın lehine ıraktada amerika bunu yaşadı
 

sayd0

Cool Çırak
Savaşın ilk aylarında amerika bol bol roket ve füze atar ancak bir füze milyon dolarlara mal oluyor bir süre sonra amerika için uçuş yapmak zorlaşacak çünkü yakıt yetiştiremiyecek elindeki füzeleri korumaya çalışacak atmaktan çekinecek işi piyadelerle yürütmeye çalışacak piyadedede biz üstün çıkıcaz sonra nükleer girerse işe o zaman karışır ortalık.
 

hakan karakaya

Daimi Üye
kendimizi kandırmayalım amerika kazanır. nedenmi, çünkü teknoloji var. uzaydan seni detaylı görüyor ve nükleer bir güç. eskiden gene bilek gücüne dayanıyordu ve biz çanakkalede mayınları hiç ummadıkları bir şekilde dizerek geçmelerini engelledik. peki şimdi bu devasa teknolojiyi nasıl durdurabiliriz?
 

dnçr41

Çırak
bir ülkeye kara gücüyle girmeden ele geçiremezsin.. nükleer gücü kullanmak normal savaş normları dısında bir olay. biz amerika kıtasına kadar giderek onların ülkesini bombalayamayız ama amerikada türkiye topraklarına adım atamaz.atmaya cesaret ederse sonu hüsran olur. kendi görüşüm..
 

Joker

Forum Ustası
konunun ilk acıldıgı zamanlarda ''türkiye kazanır'' diye oy kullanmışım.
ki, ''savaş çıkarsa'' varsayımıyla...

şu var ki; amerikan ordusu türkiye'ye girer :p ve çakılı kalır :D
kendim normal bir vatandaş olarak elimdeki silahlarla 50 den fazla amerikan askeri öldürürüm :)
molotof kokteyli :p napalm bombası, misket bombası, sis bombası yapabiliyorum amk.
bombalarım valla :D
 

ati197888

Hızlı Çırak
amerika bize muhtaç olduğu için böyle birşey olmaz. çünkü üssü var burda. ikincisi inanmayacaksınız belki ama adamların atom bombaları var bizde. üçüncüsü adamların seni bitirmek için savaş açmasına gerek yok; çünkü istese ekonomini çökertebilir. (müttefikleriyle beraber)

anlaşılacağı gibi böle birşey olmaz ve biz hala amerikaya hizmet etmeye devam ederiz. benide en çok üzende budur. bu düzen böle gelip gider anlıcağınız.
 
türkiye ilk önce gidip 3-5 çapulcu dediği ve elinde sadece silahlarından başka birşey bulunmayan adamları yensinde sonra dünya devine kafa tutsun.Bütün herşeyimizi amerikadan alıyoruz.Bütün uçak ve helikopter sistemlerinin kodları ve yönetimi onlarda.Hepsini kitlerler ve bizi yukardan nükleer silahlarla haritadan silerler.Daha dağdaki 3-5 adama karşı koyamazken,bugun herşeyimizi aldığımız dünya devinimi deviricez:) İlk önce amerikan uşaklığından kurtulalım.Ne dese yapıyo türkiye.1 dediğini 2 yapmıyo.Türkiye kim amerikaya bi söz söylemek kim.Hayal aleminde uçmayalım....
 

neronaga

Elit Üye
Amerikanın paralıları bizim bedelsizleri yok eder arkada kalan bedelliler bedelsizlerden boşalan kontenjanı conilerle paylaşır... İnsanlık kaybeder, kapitalizm kazanır...

Şakası bir yana yiğitçe savaşarak yok oluruz sadece... Uydudan donumuzun markasıni bile görüyorlarken, tüm teknolojimiz onlara aitken ve Allah Allah nidalarıyla göğüs göğüse savaş devri biteli çok olmuşken, içimizde bu kadar kraldan çok kralcı varken hiç şansımız yok...
 

oAn

Çırak
Arkadaşlar 3.Dünya savaşı zaten çıkacak
ne zaman çıkacağı belli değil Kuran'ı Kerim'de zaten yazıyor ve savaşın galibi müslümanlar olacak.
Bunun hakkında bilginiz vardır umarım
 

HELMERT

Forum Kalfası
Komplo teorisi bir varsayımdır ancak, tamamen gerçek olabilecek durumlara dayanana bir varsayımdır; aksi palavra olur.

Kaynağını bilmiyorum ancak şu söz kullanılır: Türkiye'yi kaybeden bir ABD atlantiği dahi geçemez! Peki ABD yi kaybeden Türkiye için durum ne olur? Bugünün Türkiyesi için felaket olur.

ABD nin münferit olarak Türkiye'ye saldırabileceği tek bir durumdan dahi söz edilemez.

Ha, günün birinde ABD Türkiye'ye saldırıyor mu? O zaten 3.Dünya savaşıdır.

Şunu da yazmadan geçemeyeceğim: Siz saldırı ve savunma sistemlerinizi satın aldığınız bir ülke ile savaşa tutuşursanız, ve o ülke sizde 1 olana silaha karşılık çok daha iyi ve en az 100 tanesine sahipse; galip gelmeyi rüyanızda bile görseniz, inanmayın derim. Çünkü bu işler ak sakallı dede işi değil, bilim işi.

Selamlar.
 

braweheart77

Cool Üye
resim

böyle birşey olabilir belki.. çok da uzak bir olasılık değil .. olacakları söyleyeyim.. turkiyeyi amerika bi sure işgal eder. ama önünde sonunda turkiye savası kazanır.. çünkü bizler ülkemizi korumak için savasırken amerikan askerleri maşlarını almak için savasıyor olurlar..
yorumunu beğenmekle beraber profil resmi gayet başarılı olmuş dostum telif hakkı konusunda bilgide verirsen memnun olurum belki kullanmak isterim
 

InFuLx

Daimi Üye
Kimin kimi destekleyeceği veya desteklemek zorunda kalacağına göre değişir. İki ülke arasında kalacak bir savaş asla olmaz. Çıkarları doğrultusunda Rusya ve A.B Türkiye'yi desteklemek zorunda kalacaktır. Çünkü bir şeyin yarısı hiç bir şeyin tamamından iyidir. ABD nin Türkiye'ye savaş açması ve yenmesi demek A.B nin avucunu yalaması Rusya'nın ise burnunun dibine kadar giren ezeli bir rakip demektir.

Ayrıca ABD stratejik açıdan kolaylıkla savaş açılamayacak bir ülke. Fakat şu var ki içten yapılacak bir karışıklıkla yıkılması kolay bir ülke. Zaten ABD yi kuran o ünlü kurucu babalar zamanı geldiğinde kolaylıkla yıkıp parçalanacak şekilde kurmuşlar o ülkeyi. ( Bilmem bilirmisiniz ABD de bir bina yapmak için binanın planıyla birlikte yıkım planını da sunmaz zorundasınız. Yoksa inşaata izin alamazsınız) ABD haklını oluşturan çok renklilik en zayıf noktası. Bu haliyle Osmanlı İmparatorluğunun bir yansıması gibi.

Yani lafın kısası dünya geneline yansıyacak bir savaş başlamadığı sürece ABD asla Türkiye'ye savaş açmaz. Çıkarlarına aykırı
 
Üst