Anket Eski Karma Puanları da Yüklensin mi? | Wardom Bilginin Adresi, Forum ve Bilgisayar Güvenliği

Anket Eski Karma Puanları da Yüklensin mi?

Karma Puanları Geri Yüklensin mi?

  • Evet

    Votes: 47 74.6%
  • Hayır

    Votes: 16 25.4%

  • Total voters
    63

admin

Administrator
Site Yetkilisi
Yönetici
Yeni sistemimiz de "RACON" kullanımını arttırmak için çalışmalar yapsak da bir çok kullanıcıdan eski karma puanlarının geri yüklenmesi talebi gelmiştir. Eski karma puanları, karma puanı yüksek kullanıcıların, yeni kullanıcıların forumdaki paylaşımlarını domine edebildikleri için sıfırlandı.

Eski karma puanlarını tekrar görmek isteyip istemediğinizi belirtmek için lütfen aşağıdaki ankete katılın. Ayrıca yorumlarınız da bizim için önemlidir.
 

Lorne Malvo

Forum Kalfası
Eski karmaların geri gelmesi yeni üyelere neden sorun oluyormus anlamadım ? Karmasının diğerlerine göre az olması o kiside hırs yapar ,konu açar ,mesaj yazar forum senlenir :) Geri yüklenmeli bence .
 
Eski Karmalar Gelsin. Ayrıca Kapak Fotoğrafının Alanı Genişletilsin Ya da Yükleyeceğimiz Fotoğraf Otomatik Olarak Tamamen Yüklensin Yani Fotoğrafta Görünmeyen Yer Kalmasın..
 

morko58

Forum Ustası
Eski karmaların bende yüklenmesi taraftarıyım sonuçta onları için bir emek harcanmış. Yılların emeği var o karmaların üzerinde sonuçta. Yenilerde çok çalışsın emek harcasın karma kazansın yani bu bu kadar basit
 

mbk.

Forum Kalfası
Bir program indirecek olan ziyaretçi için güven konusunda etkili olabilir. Ama bunu zamanla tekrar kazanabilir. Bence yüklememesi daha iyi olur sıfırlanmalı
 

neronaga

Elit Üye
Site süper olmuş, alışmak için biraz didiklemek lazım :)

Karmaya gelince.... Ölçülebilir kıvama getirilerek yanilense iyi olur. Rakamlar enflasyona mağlup olmuş zimbabve parası kıvamondaydı. 6 sıfır atalım görünür ve takip edilebilir olsun:)
 
Üst