Anket Eski Karma Puanları da Yüklensin mi? | Page 2 | Wardom Bilginin Adresi, Forum ve Bilgisayar Güvenliği

Anket Eski Karma Puanları da Yüklensin mi?

Karma Puanları Geri Yüklensin mi?

• Evet

Votes: 47 74.6%
  • Hayır

Votes: 16 25.4%

• Total voters
    63

kaligula_oky

Forum Kalfası
vayyy canına siteye ilk gırdıgımde çok şaşırdım ne zamandır giremıyordum yogun calısmaktan gırıncede adeta şok etkısı yasadım ELLERINIZE SAGLIK bı degısıklıge ıhtıyac vardı...

karma konusuna gelınce yüklenebılır eskılerın çok emeklerı var bı pozıtıf ayrımcılık zorun olmaz dıye dusunuyorum saygılar..

JoHN WaLKER

Forum Ustası
Yeni sisteme girişi mobil olarak yaptım, ilk mesajımda bu konuya olacak yılların Wardom`unun arayüzünün değişmesi ilk etapta garipsemekle birlikte yenilik açısından olumlu bir gelişme olarak görüyorum. Asıl konuya gelecek olursak ben eski karmaların yüklenmesinden yana değilim. Madem yeni bir sayfa açılmış forum adına eski karmalarında yüklenilmemesi bana göre daha doğru bir hamle olur. Genel olarak foruma yeni üyeler kazandırmaksa amaç böyle kalması daha doğru olur keza eski üyeler birbirlerine zaten olup olmadık yerde lüzumsuz karma yolluyorlar :)

redyellow

Forum Ustası
NOT: Forumun yeni düzenlemesiyle tek mesajda 20 fotoğraf sınırı konuşmuş.

Bu sebeple konuyu iki parça halinde göndermek zorunda kaldım.

Yönetimden bu resim-fotoğraf sınırını kaldırmasını beklerim.

http://www.wardom.org/threads/redyellowun-kervanı-1360-04-09-2015-yorumsuz-yorumsuz-yorumsuz.559588/

Dün olduğu gibi bugün de yine konuyu iki parça halinde göndermek zorunda kaldım.

Hem RESİM SINIRLAMASI konulmuş.

Hem de HARF SINIRLAMASI konulmuş.

Yönetimden istirhamım eskiden olduğu gibi bu resim ve harf sınırlamasının kaldırılmasıdır.
http://www.wardom.org/threads/redyellowun-kervanı-1361-05-09-2015-helal-olsun-benim-kÜrt-kardeşime.559615/

Sayın yönetim: Bu taleblerim hakkında ne düşünüyor acaba?

Gila

Moruk Moderator
Site Yetkilisi
Yüklenmesin..

Bunu, en çok karması olan 5 kişinin arasında yer alan biri olarak yazıyorum.

Karmaların önemi, internet sitelerinin yeni yeni çoğalmaya başladığı dönemlerde ( bak, ben senden eskiyim, benim senden fazla repim var ) gösterişi yapmak içindi.
Artık internet siteleri eski şatafatlı günlerinden çok uzaktalar. Nerde çokluk orda b.kluk dönemlerini yaşıyoruz.

Aslolan, siteleri ayakta tutabilmek ve mümkünse katılımcı sayısını arttırmak için bir şeyler yapabilmek, bir şeyler yapabilen insanları özenle seçip göreve getirmek ve/veya görevde tutmak ve katılımcıların hoşuna gidecek, ilgiyi arttıracak yenilikler ekleyebilmek.

Karma azmış, çokmuş kimin umurunda.

Neticede yıllarca emek verdiğiniz site ömrünüzün nerede ne şekilde son bulup bulamayacağı, iki kişinin dudakları arasında..

Bir bakmışsınız, coşmuş gidiyorsunuz

Bir bakmışsınız, uçmuş gidiyorsunuz

Bir varmış bir yokmuşsunuz :cool:

killnuker

Daimi Üye
Gila'dan itiraf mı bu ne yaptınız karmalarla Gila Bey :)

Yüklenmesin..

Bunu, en çok karması olan 5 kişinin arasında yer alan biri olarak yazıyorum.

Karmaların önemi, internet sitelerinin yeni yeni çoğalmaya başladığı dönemlerde ( bak, ben senden eskiyim, benim senden fazla repim var ) gösterişi yapmak içindi.
Artık internet siteleri eski şatafatlı günlerinden çok uzaktalar. Nerde çokluk orda b.kluk dönemlerini yaşıyoruz.

Aslolan, siteleri ayakta tutabilmek ve mümkünse katılımcı sayısını arttırmak için bir şeyler yapabilmek, bir şeyler yapabilen insanları özenle seçip göreve getirmek ve/veya görevde tutmak ve katılımcıların hoşuna gidecek, ilgiyi arttıracak yenilikler ekleyebilmek.

Karma azmış, çokmuş kimin umurunda.

Neticede yıllarca emek verdiğiniz site ömrünüzün nerede ne şekilde son bulup bulamayacağı, iki kişinin dudakları arasında..

Bir bakmışsınız, coşmuş gidiyorsunuz

Bir bakmışsınız, uçmuş gidiyorsunuz

Bir varmış bir yokmuşsunuz :cool: