AnneLer Günümüz KutLu oLsun Wardom

*
Banned
Konu içeriğini görebilmek için lütfen sayfayı aşağı kaydırın ya da buraya tıklayın. İçerik hemen aşağıdadır.

Siteyi reklamsız gezmek için lütfen üye olun ya da giriş yapın.

Tüm Wardom AiLe'sinin AnneLer Gününü Canı GönüLden KutLarım :flowers:

O'nLar bir Çiçek Biz ise Üzerindeki BöcekLeriyiz..

''Annecigim, Sana oLan Sevgim ne KeLimeLere nede bir Hediye Paketine Sıgar, Ama Ben İçimdeki Büyük Sevginin Küçük bir işareti oLarak Sana Bu Hediyeyi ALdım''

- Yönetici düzenlemesi: :
İnsomnia
Misafir Üye
Rabbim uzun ömürler versin cümlemizin o eşsiz fedakar analarımıza..

Jeal0usy
Banned
KutLu oLsun:)
Çiçek vermesekte hediye vermesekte onLar bizi karşıLıksız seviyor bizde onLarı :)
SaygıLar...

turuncu1
Forum Ustası
Öncelikle kendi annemin sonra tüm annelerimizin bu güzel gününü kutlarım,ellerinden öperim :flowers:

Cash
Forum Ustası
Cennet; annelerin ayakları altındadır.
Allah-ü Teala, İsm-i Şerif’inden “ Er_Rahim” adını kadına bağışlamıştır.

Er- Rahman; büyük ve ebedi nimetler veren manasına gelmektedir ki, kadında bulunan, üreme ve çoğalmayı sağlayan ve yeni doğacak olan çocuğa, bir müddet korunma ve barınma yeri olan organı “ ebedi nimet yeri” olarak görüyor.

Kadındaki rahmin ebedi olarak görülmesi ise; yaradılışından son insana kadar kadının doğurganlık özelliğinin süreceğini göstermektedir.

Esasen kadın; Allah’ın emirlerini, daha açıkcası onun “ OL” emrini kayıtsız şartsız uygulayan varlıktır.

Hadis’e gelince;

Allah’ın emrinin tecelli etmesiyle, O’nun emri ile doğacak çocuğu taşıyan kadın, eğer kendisine emanet olarak verilen, çocuğun bakımında, Kur’an ahlakı ile yetişmesinde ve yine kendine, topluma ve Allah’a yararlı bir kul olarak hayatını idame ettirmesinde fedakarlık yapar ve neticede hiçbir beklentiye girmezse, Allah öyle analardan razıdır denilmektedir.

Böyle anneler cennetle müjdeleniyor

Annelerin hakkı ödenmez..

h0rm0n
Forum Kalfası
iyi hatırlattın cyberduck:Duhueh

anne olanların ve hempizin annelerinin anneler günü kutlu olsun :)

T-holga
Cool Üye
ben bu anneler gününü ilk önce şehit annelerine sonra da tüm annelere armağan ediyorum.

Bir önceki anneler gününde oğulları vardı şimdi yok :( Ne kadar acı bir durum...

*
Banned
ben bu anneler gününü ilk önce şehit annelerine sonra da tüm annelere armağan ediyorum.

Bir önceki anneler gününde oğulları vardı şimdi yok :( Ne kadar acı bir durum...
Evet Kardesim ben bunu düşünememiştim bak :(

Tüm şehit anneLerine Cenab-ı Hakk bu acı günLerinde sabırLıkLar ihsan eyLesin ..

O'nLarında anneLer gününü kutLarım en içten diLekLerimLe..