Annem Dizisi Genel Bilgiler

barçın
Cool Üye
Konu içeriğini görebilmek için lütfen sayfayı aşağı kaydırın ya da buraya tıklayın. İçerik hemen aşağıdadır.

Siteyi reklamsız gezmek için lütfen üye olun ya da giriş yapın.
Annem Oyuncu Kadrosu

Talat Bulut Vahide Gördüm Duygu Yetiş Tuncer Salman İlhan Şeşen Seda Akman Emel Göksu Zeynep Gülmez Türkü Turan Serhan Süsler Erdal Bilingen Hakkı Ergök Ali Uyandıran Melda Arat Hamdi Alp Gökçe Es Gülşah Fırıncıoğlu Serap Matyaş Eren Körler Yaşar Abravaya Mehmet Aras


Senaryo : Gamze Özer Yönetmen : Veli Çelik Adnan Güler Yapımcı : Gold Film Faruk Turgut Müzik : Tufan Kıraç

Genel Hikaye
Musa ve Zeynep yıllar önce büyük bir aşk yaşarlar ve evlenirler. Ancak Zeynep hamileyken kocasının bir hatasını affedemez ve çocuğundan bahsetmeden Musa’dan boşanır.

Boşandıktan sonra, aileden kalma bir arsaya küçük bir ev yaparak yeni bir hayata başlayan Zeynep pazarda köfte satarak kızını büyütmeye çalışmaktadır. Musa mütaahitlikle başlayan iş hayatına farklı bir yön vererek bakanlığa ve konumu sayesinde rahat bir yaşantıya sahip olur. Zeynep’ten bir daha haber alamayan Musa gazeteci bir kadınla nişanlanır. Kızları Gonca16 yaşına gelmiştir. İyi bir okulda burslu okumaktadır. Zeynep Gonca’ya babasının yıllar önce öldüğünü söylemiştir. Kızının daha iyi şartlarda yaşaması için elinden geleni yapan tek başına hayat mücadelesi vermeye çalışan Zeynep, kardeşi Mehmet’in tüm ısrarlarına ve Gonca’nın yaşının da verdiği asi davranışlarına rağmen Musa’dan asla yardım istemez. Kızından haberi olmayan Musa garip bir tesadüfle gerçekleri öğrendiğinde neler olacaktır.
 
Üst