aöf nin sınavlarına nasıl hazırlanılır ? | Wardom Bilginin Adresi, Forum ve Bilgisayar Güvenliği

aöf nin sınavlarına nasıl hazırlanılır ?

ogame

Daimi Üye
Arkadaşlar dgs den 3. sınıf işletmeden başladım ama nasıl çalışılır derslere nedir nasıl bir sistem izlenmeli bilmiyorum fikri olan benimle paylaşırsa sevinirim :)

plamen

Forum Ustası
Bu yul geldi can egrisi
Surda 5 gun kaldı gec gıbı ama kıtapları hızlıca bı oku sorna cıkmsı sorulara calıs ama bu yıl konular degıst ıdedıelr ama pek bılgım yok :)

xyzavp

Çırak
Açıköğretim son sınıf öğrencisiyim elimden geldiğince bir kaç sorunuzu cevaplayayım;

İşletme-iktisat gibi gölümler için dersaneye gitme imkanınız yoksa(maddi-zaman) murat veya karaca kurumlarının kitapları var, konu anlatımlı. onları mutlaka çalışın ve sorlarını sınavdan önce mutlaka çözün ve girin sınava.

Felsefe-sosyoloji-tarih gibi bölümlerde iseniz(benim gibi); bir kitapları mutlaka okuyun ve kitap sonlarında ki soruları mutlaka çözün. ayrıyeten sınava son hafta kala kitap sonlarında bölümlerin özetleri vardır orayı okuyun ve bölüm sonunda ki soruları mutlaka tekrar çözün. Dersane gibi bir şansınız şimdilik yok lakin karacanın sanırım soru bankaları var faydalı olabilir.

Çan eğrisi bütün bölümlerde, kredili sisteme geçilmesiyle birlikte bulunmakta. Bütünleme sınavı olmadığı için çan eğrisi bazen kurtarıcınız olacaktır.

Herkese kolay gelsin...