apress v2 teması full indir | Wardom Bilginin Adresi, Forum ve Bilgisayar Güvenliği

apress v2 teması full indir

Doctore

Çırak

AOrhan.com’da kullanmış olduğum tema olan aPress v1 ile satışa sunulmuş blog temasına olan yoğun ilginiz için öncelikle teşekkür ederim. Bilindiği üzere çoğu yeni başlayan blogcuların sitelerine güzel bir başlangıç sağlayan bu tema gerek tasarım, gerek kullanım gerekse de seo açısından yeterli katkıyı sağlayan bir tema. Sizlerden gelen geri dönüşler ve eklemeyi düşündüğüm bazı özelliklerle temanın yeni sürümü olan aPress v2 artık yayında.
aPress v2′de yapılan işlemleri sıralamak gerekirse;
-Öncelikle temanın, tema paneli olmamasından dolayı her ne kadar kurulum pdfsi olsa dahi bazı arkadaşlar kurulum da sıkıntı yaşadığı için artık gelişmiş ve kolay kullanımı amaçlayan bir tema paneli mevcut.
-Tema panelinden reklam,sosyal medya,sayaç kodu ekleme,renk seçimi gibi özellikler mevcut.
-Temada ikinci en önemli husus renk seçeneğiydi. Bu nedenle 5 farklı renk ile ve tema panelinden rahatlıkla değiştirebileceğiniz farklı renklerde aPress teması mevcut ve hepsi tek pakette.
-Temada gereksiz kodlar, hatalı kodlar düzeltildi. Temada gereksiz fonksiyonları azaltılarak sorgu sayısı azaltıldı.
-Temayı CSS ve XHTML olarak valid hale getirildi. Demo adresinden de kontrol edebileceğiniz gibi “0″ hatalı bir temadır.
-Temayı yine google page speed’e göre gerekli iyileştirmeler yapıldı. Firebug eklentisiyle denemelerimde 100 üzerinden 97 almıştır. Online testte ise 100 üzerinden 84 almaktadır ki bu gayet iyi bir rakamdır.
-Temayı kullanan bazı arkadaşların sitelerinin barındığı hosttan kaynaklanan sorun nedeniyle benzer yazılar eklentisi çalışmayabiliyodu. Bu nedenle eğer kullanmak istemezlerse diye tema panelinden benzer yazılar bölümü açılıp kapatabiliceğiniz bir bölüm yapıldı.
-Tema resimleri,css dosyaları optimize araçları ile sıkıştırılarak daha az boyutlar kaplanması sağlandı.
-Temamız yine sizlerin de kendi düzenlemelerinizi yapabileceğiniz şekilde dosya korumasıyla aktif olarak çalışmaktadır.
Tema Ekran Görüntüleri:
Yazının Devamı: http://www.aorhan.com/apress-v2-yayinlandi.html#ixzz1tuaqE1Md
bu adresten okuyabilirsiniz.


 
Üst