Arkadaşlar buyrun adam gibi çalışan PCSX2PS2 Emulatörü | Wardom Bilginin Adresi, Forum ve Bilgisayar Güvenliği

Arkadaşlar buyrun adam gibi çalışan PCSX2PS2 Emulatörü

Durum
Yanıtlara kapalı.
Arkadaşlar sayın Wardom userları uzun araştırmalarım ve kendi çabalarımla bulduğum %infinity çalışan PCSX2 Emulatörü sizlerle hiç birşey istememek karşılığıyla sizlerle paylaşıyorum yapmanız gereken herşey rarlı dosyada mevcuttur. Sagılarımla

DoCtOr_sAgOpA:cool:

//Programın Ayarları ve Kullanımı\\

Eğer dosya içindeki pcsx2.exe veya pcsx2t.exe tıkladığınızda karşınıza "GS eklenti yüklenemedi" gibi bir hata çıkarsa tamam diğerek diğer ekrana geçin oradan "eklenti klasörü"ne tıklayın buraya dosya içindeki "plugins" klasörünü tanıtacaksınız sonra "bios klasörü seç" yerinede bios klasörünü tanıtın. Tama diyin ve program ana menüden "ayarlar" kısmına tıklayın oradan "yapılandır" deyin ve "select iso" yazan yere tıklayın işte buradan iso uzantılı ps2 oyununu tanıtın ve dosya--->run cd/dvd yapın ok

Eğer sisteminiz yeterli olur ise oyunun çalışmama ihtimali sıfır diyebilirim

Ben bu kadarını biliyorum diğer özelliklerini siz karıştırarak bulabilirsiniz.

Bu arada eğer bios çalışmamazlık yaparsa eMuleden yeni bios aratın

Hadi enjoy:D

- Yönetici düzenlemesi: :

megabros

Banned
Arkadaşım gerçekten inanmadım buda işe yaramaz diye indirmemiştim....Fakat gerçekten teşekkürler....İlşe yararmı bilmiyorum ama +k....Saygılar..

Arkadaşım gerçekten inanmadım buda işe yaramaz diye indirmemiştim....Fakat gerçekten teşekkürler....İlşe yararmı bilmiyorum ama +k....Saygılar..
Megabros arkadaşım ben diğer sözde paylaşım yapan arkadaş gibi yarın bırakmadım zaten görmüşsündür rarlı dosyanın içinde ayrıntı anlatım var ben zaten şuana kadar yaptığım tüm paylaşımlarımın arkasındayım öylede olmaya dewam etcem eğer herhangibir sorun yaşarsan burdan yaz ben yardımcı olurum. Saygılar...

Bu arada şuana kadar açabildiğim oyunlar;
PS2-KOF.Maximum.Impact.2.MULTI5.PAL.DVD
(PS2) Street Fighter EX3 [NTSC-USA] (CD)
PS2-GTA_San_Andreas_Pal_Multi5_DVDFull

megabros

Banned
Megabros arkadaşım ben diğer sözde paylaşım yapan arkadaş gibi yarın bırakmadım zaten görmüşsündür rarlı dosyanın içinde ayrıntı anlatım var ben zaten şuana kadar yaptığım tüm paylaşımlarımın arkasındayım öylede olmaya dewam etcem eğer herhangibir sorun yaşarsan burdan yaz ben yardımcı olurum. Saygılar...

Bu arada şuana kadar açabildiğim oyunlar;
PS2-KOF.Maximum.Impact.2.MULTI5.PAL.DVD
(PS2) Street Fighter EX3 [NTSC-USA] (CD)
PS2-GTA_San_Andreas_Pal_Multi5_DVDFull
Arkadaşım yaptıgın paylaşımları gerçekten takdir ediyorum.....Gerçekten ilk defa indirdigim bi emlatör çalışıyor ve PS2 oyunlarını Pc de oynama şansı buluyorum....Gerçekten deminki MJS yazdıgım gibi mükemmel paylaşım.....

Daha deminki arkadaşın kini indirdim çalışmamıştı....Fakat b paylaşım ve Pc özellikleri tam anlamında uyuşuyor.....Paylaşımlarının devamını bekleriz kardeş....Saygılar...

Arkadaşım yaptıgın paylaşımları gerçekten takdir ediyorum.....Gerçekten ilk defa indirdigim bi emlatör çalışıyor ve PS2 oyunlarını Pc de oynama şansı buluyorum....Gerçekten deminki MJS yazdıgım gibi mükemmel paylaşım.....

Daha deminki arkadaşın kini indirdim çalışmamıştı....Fakat b paylaşım ve Pc özellikleri tam anlamında uyuşuyor.....Paylaşımlarının devamını bekleriz kardeş....Saygılar...
EywAllah kardeşim takdir edilmek güzel birşey bende wardoma layık işler çıkarmaya çalışıyorum. Saygılar benden...;)

afatsum_21

Çırak
arkadaşlar herşeyi dediğiniz gibi yaptım iso dosyamı gösterdim oyun açılır gibi oldu "sony entermaintent ...." falan yazdı ama sonra "please insert ps1 or ps2 format disc" dedi...yardım lütfen ne yapcez...

kanigen

Hızlı Çırak
paylasım için saol ama rardan cıkardıgımda crc hatası veriyor...ondan dolayı olucakki oyunu acmıyor...yardımcı olursanız sevinirim... iyi çalışmalar

paylaşım için saol

berkerx

Çırak
çok saolun böyle bir paylaşım yaptıgın için. 2 sene öncesinde bir emülasyon programı denemiştim. diğer oyunları oynayabıldım. ancak GT yi oynayamamıştım.Bu emülasyon topicini gördüm acaba? dedim ama arkadaşlardanda yorum gelmiş hemen zaten GT yi çalıştırmadığı gibi... umarım bu oyunu pc ye çevirebilecek bi program çıkartırlar.... İyi Çalışmalar

çok saolun böyle bir paylaşım yaptıgın için. 2 sene öncesinde bir emülasyon programı denemiştim. diğer oyunları oynayabıldım. ancak GT yi oynayamamıştım.Bu emülasyon topicini gördüm acaba? dedim ama arkadaşlardanda yorum gelmiş hemen zaten GT yi çalıştırmadığı gibi... umarım bu oyunu pc ye çevirebilecek bi program çıkartırlar.... İyi Çalışmalar
Kardeş S.A şimdi sen GTyi cddenmi yoksa İso uzantılı olarak tanıtıyorsun programa bu önemli iso uzantılı olarak tanıtırsan büyük ihtimalle açması lazım ama pc sisteminin çok sağlam olması şart çünkü PS2 işlemtim sistemi kendine göre halen çok iyi;)

Durum
Yanıtlara kapalı.