Arkadaşlar buyrun adam gibi çalışan PCSX2PS2 Emulatörü | Page 2 | Wardom Bilginin Adresi, Forum ve Bilgisayar Güvenliği

Arkadaşlar buyrun adam gibi çalışan PCSX2PS2 Emulatörü

Durum
Yanıtlara kapalı.

@SCARFACE@

Çırak
arkadaş programda d3d9.dll
gs eklentisi yüklenmedi
msvcr71.dll hatalar çıkardı

ve ayarlama sihirbazında a-z ayarlanmış bios da tammam ama grafik ve ses kutusu boş

@SCARFACE@

Çırak
arkadaşım özür dilerim boş yere günahını aldım sorun galiba benim pcnin özeliklerinde ( pentium 3 3dfx voodoo3 128 mb ram 500 mhz )

bide bu bios olayı ne bu emulatör en yeni çıkan ps2 oyununu bile çalıştırırımı yoksa güncel bios ister

arkadaşım özür dilerim boş yere günahını aldım sorun galiba benim pcnin özeliklerinde ( pentium 3 3dfx voodoo3 128 mb ram 500 mhz )

bide bu bios olayı ne bu emulatör en yeni çıkan ps2 oyununu bile çalıştırırımı yoksa güncel bios ister
No problem kardeş yalnız insanlarla nasıl konuşman gerektiğini tartıp biçip sonra karar vermen gerek ben unuttum bile;)

Soruna gelirsek pc özelliklerin çok çok çok eski kusura bakma bence hiç deneme bile:D

emulatör olayına gelirsek sanırım bios sürekli değilde genel aralıklarla güncelleniyor ama o konu hakkında tam bi bilgim yok zaten bu çalışan biosu bulana kadar göbeğim çatlamıştı:p

sağol kardeşim işime baya yarıcak indirmeye başadım :)

Edit: Dosya İndir Sorunsuz Kurdum Oyun Cd'imi Takıyorum Dosya>Run CD/Dvd vsvs Benzer Şeylere Tıklıyorum Bios Hatası Veriyor Acaba Nasıl Düzeltebiliriz?

- Yönetici düzenlemesi: :

Emusnica

Forum Kalfası
kardeşim kof çalıştırıyorsa 10 numara bir paylaşım olmuş diyorum. eline koluna sağlık. arcade kolum işe yarayacak uzun zamandan sonra.

doctor sagopa ya dostum street fighter ex3 playsstation2 de sen oynadım dedinya onu buraya upload edermisin iso olarak sen dedinya bi tek iso açıyo diye sendede iso olarak vardır o zaman lütfen tek istediğim bu oyunu oynamak yazdığın bütün dökümanları topladım uyguladım tek eksik street figterex3 oyunun iso su onu bi versen süper olucak varya

dostum konuyu ben gördüm iki gün öncede emulator kurdum menü açıldı oyunlara giremedim yavaş çalıştı senin kini deniyecektim bi tekrar yüklesen upload edsende yararlansak şimdiden saol

acanli

Çırak
ÖnceLikLe S.a BeyLer benm knight'La iLgiLi bi probLemim warda ona nerde çare buLabiLirim cvpLarınız için Şimdiden saoLun:D

Durum
Yanıtlara kapalı.