Arnavutça bilen gelsin bu kelimeyi acele öğrenmem lazım

gfb_hakan
Cool Çırak
Konu içeriğini görebilmek için lütfen sayfayı aşağı kaydırın ya da buraya tıklayın. İçerik hemen aşağıdadır.

Siteyi reklamsız gezmek için lütfen üye olun ya da giriş yapın.

guzel tani brenda autobuz seni sevjorum

arkadaslar yukarıda ne yazıyor bilen varmı büyük bi ihtimalle ingilizce veya arnavutça 1,2 tane kelime türkçe onları çözdümde brenda ile autobuz kelimelerini çözemedim acele burda ne yazdıgını öğrenmem lazım cok önemli..

Not :

arkadaslar konu baslıgına uygun bişe bulamadım kusura bakmayın kilitlemeyin zaten off topic e actım konuyu ..

hcorak
Daimi Üye
otomatik buz makinasından bir buz alıp güzelce brandy ile karıştırıp bana getirirsen seni sevecem :p

oldumu olmadı bence

henry_99
Forum Ustası
babaannemle dedem arnavutça biliyo ama ben bilmiyorum sadece birkaç arnavutça küfür ibiliyordum keşke hepsini örenseydim dostum ama tkipşa mımını vayze felan işte bak bun lar arnavutça küfür büfkir ama yukardakini bulamadım

_karnic_
Forum Kalfası
henry_99 demiş ki:
babaannemle dedem arnavutça biliyo ama ben bilmiyorum sadece birkaç arnavutça küfür ibiliyordum keşke hepsini örenseydim dostum ama tkipşa mımını vayze felan işte bak bun lar arnavutça küfür büfkir ama yukardakini bulamadım
arkadaşım zaten kim yabancı dil bilio ki bilen küfür bilio :D

drenka
Çırak

arkadaslar yukarıda ne yazıyor bilen varmı büyük bi ihtimalle ingilizce veya arnavutça 1,2 tane kelime türkçe onları çözdümde brenda ile autobuz kelimelerini çözemedim acele burda ne yazdıgını öğrenmem lazım cok önemli..

Not :

arkadaslar konu baslıgına uygun bişe bulamadım kusura bakmayın kilitlemeyin zaten off topic e actım konuyu ..

güzel şimdi otobüs içerde seni seviyorum = ya beklenilen yolcuya yada bekleyene az türkçe bilen bilen bir arnavut tarafından yazılmış...

drenka
Çırak

güzel şimdi otobüs içerde seni seviyorum = ya beklenilen yolcuya yada bekleyene az türkçe bilen bir arnavut tarafından yazılmış...[/QUOTE:)]

the_hazard
Forum Ustası

güzel şimdi otobüs içerde seni seviyorum = ya beklenilen yolcuya yada bekleyene az türkçe bilen bir arnavut tarafından yazılmış...[/QUOTE:)]
noluo burda ya ?