Atari Oyunlari

dark_ares
Hızlı Çırak
linklerde hiçbi sorun yok siz beceremiyosunuz adama suç atmayın bari helal olsun romans ellerine sağlık

cakalak
Çırak
Özellikle RomaNs a başlığı için teşekkürler.. Benim şu an herpinizin yardımına ihtiyacım var. Ben atari döneminden kalma bi oyunun adını soracağım sizlere. Oyunu hatırladığım kadarıyla tarif edeyim. İki kişiyle de oynanabilen Snowbross tarzı bir oyun. Karakterlerimizin elinde elektrikli süpürge gibi ışın saçan aletler var. Daha doğrusu hayalet avcılarının ki gibi. Diğer karakterleri elinde ki alet yardımıyla sırtında taşıdığı tüpe hapsedip sonra da tekrar geri fırlatıyodu sanki. İsminin de T harfiyle başladığını hatırlıyorum. Belki yanlış da olabilir ama böyle sanki "Teletubbies" tarzı bi isimdi galiba.. Neyse oyunu hatırlayabildiniz mi?

arkadasım o oyunun adı tubleboy oyle araya bılırsın

mahmut1985
Cool Çırak
Yardım lütfen

ben bi oyun sorcaktım adını bilmiorumda - Bu oyun bi futbol oyunu ve takımlarda özel hareketler var mesela brezilya da muz vuruşu korede süper pas ve süper kaleci , italya da yerden kayma hollanda süper kick gibi bu oyunun adını bilen war mı??

xcoll
Çırak
ben çalışıtamadım lütfen bi yardım edin hiçç yeşil renk yok exe acınca f5 yaptım yine hepsi sarı

tylerfb
Banned
mame32 yi yukleyemeyen arkadaslar icin....

mame32 nin yeni versiyonu asagidadir.ayrıca mamaebios u da verdım.ılk once mame32 yukleyın daha sonra mamebios u mame32 nın icindeki roms dosyasına acın.mamebios un icindekiler zip halindedir.roms un icine zip halinde atacaksınız zipleri acmaya kalkmayın...(mame32 nin icine mamebios u yuklemis olabilirim.kendi mame32 imi rarlardım direk.siz yinede bi kontrol edin.icinde bi kac oyunda olmasi lazim)

bu arada Romans adlı arkadasa tesekkurler...

http://rapidshare.com/files/9812558/Mame32b.111.rar.html
http://rapidshare.com/files/9813477/mamebios.rar.html

oyunlar içinde:http://www.rom-world.com

arsivleri cok saglam.sol tarafta roms kategorisi var.onun altındaki mame secenegini tıklayın.oyunlar alfabetik sırayla verilimiş.istediginizi yukeyip zipli halini roms klasorune atın.mame32 den f5 e basınca biraz bekleyin oyunun yanında yesil kutucuk yanacaktır.cift tıklayıp sexe baslayın..isallah yardımcı olabilmisimdir.saygılarımla......

tylerfb
Banned
ya arkadaslar bisi sorucam.oyunların özel hareketlerini ogrenebilecegimiz bi yer,bi site vb.. varmı????

- Yönetici düzenlemesi: :
rossi46
Çırak
Ya arkadaşlar ben size kısa bir anlatım yapayım;mame dosyasını kurduk dimi kurduğumuz yere birsürü dosya geliyor dimi bunların içinde "roms" diye bir dosya olması lazım var zaten ama neyse bu dosyanın içinede "neogeo"dosyasını zip şeklinde roms dosyasının içine koyuyoruz ve indirdiğimiz oyunlarıda aynen zip şeklinde roms dosyasının içine koyuyoruz...

izmitekibi
Çırak
Ya arkadaşlar ben size kısa bir anlatım yapayım;mame dosyasını kurduk dimi kurduğumuz yere birsürü dosya geliyor dimi bunların içinde "roms" diye bir dosya olması lazım var zaten ama neyse bu dosyanın içinede "neogeo"dosyasını zip şeklinde roms dosyasının içine koyuyoruz ve indirdiğimiz oyunlarıda aynen zip şeklinde roms dosyasının içine koyuyoruz...

aynen böyle kardeş yanlız bende ki Mame emulatör' ü sanırım biraz eski kof98 i çalıştırmak için neogeo zip' i ve kof98 zip' i rom dosyasına tamamen açtıktan sonra tekrar ikisini tek 1 kof 98 zip yaptım sorunsuz kof 98 i çalıştırdım hani kof98 oynamıyuor falan diyen varsa duyurulur biraz kurcalama yapın gerekirse zipleri rom klasörüne unzip yapın çalışıyor yani. tekken tag' ın linki ölü bu dosya bulunamadı faLan diyor verdiğin linkte + hepinize uzun bi aradan sonra merhaba

- Yönetici düzenlemesi: :
endr123
Çırak
Kardesss Helal Olsun Sana Yaaaaaa Ben Bu Snk Nin Futboluna Ne Paralar Verdim Bi Turlu Sampiyon Olamadim Di Artik Olurumm Cok Saoll Kardesssssss

izmitekibi
Çırak
Özellikle RomaNs a başlığı için teşekkürler.. Benim şu an herpinizin yardımına ihtiyacım var. Ben atari döneminden kalma bi oyunun adını soracağım sizlere. Oyunu hatırladığım kadarıyla tarif edeyim. İki kişiyle de oynanabilen Snowbross tarzı bir oyun. Karakterlerimizin elinde elektrikli süpürge gibi ışın saçan aletler var. Daha doğrusu hayalet avcılarının ki gibi. Diğer karakterleri elinde ki alet yardımıyla sırtında taşıdığı tüpe hapsedip sonra da tekrar geri fırlatıyodu sanki. İsminin de T harfiyle başladığını hatırlıyorum. Belki yanlış da olabilir ama böyle sanki "Teletubbies" tarzı bi isimdi galiba.. Neyse oyunu hatırlayabildiniz mi?

Tumble-Pop oyunun adı linkide aşağıda tıkla 4 haneli kod' u yaz download de indirme başlar çalışmıyor falan deme sakın ben indirdim çalışıyor :)

http://www.romnation.net/srv/download/rom/25783/mame/Tumble-Pop-World.html

brknesta
Banned
ben bi oyun sorcaktım adını bilmiorumda - Bu oyun bi futbol oyunu ve takımlarda özel hareketler var mesela brezilya da muz vuruşu korede süper pas ve süper kaleci , italya da yerden kayma hollanda süper kick gibi bu oyunun adını bilen war mı??
dedıgın oyunu cok ıyı htırladım aterılerde vardı eskıden.. ama adını unuttm :(

gooool
Çırak
arkadaşlar tebrik ederim müthiş olmuş eskibi oyun arıyorum futbol oyunu word scorer 96 olması lazım adı eğer futbol oynadıysan hatırlarsın oyununu içinde süper felan çekerdin adam lardan garip garip şeyler çıkardı mesela fran sada eyfer kulesi cıkardı buoyunu bana bulursan cok sevinirim

gooool
Çırak
ya arkadaşlar şufutbol oyunlarına ilgi gösterelim aradığımız oyunları bulamıyoruz vede mesaj larımıza ilgi gösterilmiğyor

gooool
Çırak
arkadaşlar bu stret fater alpha nın oyun tuşlarını bilen varmı süper felan nasıl çekiliyor biyardımcı olun bitürlü bulamadım