Atv Ana Haberde Skandal

cool_eagle
Forum Kalfası
Var ya anLıyamıorum savundugun adam kim tayip erdoğanmı o adamın neresini savunuyorsun ? şehit olan askerlerimize leş diyen adamın neresini savunuyorsun ? her yaşı gelen gencin askere gitmesi gerekir diyipte ogluna çürük raporu çıkarıp askere göndermeyen başbakandan ne beklenir ? daha bir sürü şey varda bunlar yeter sanırsam.

bunun üstüne daha söylenecek bişey yok! o kadar dogru seylerki sadece ne cok göze batan bir kaç tanesi tabikide

Artser
Forum Ustası
tayyipçiler CHP nin açtığı sergi için neler söylediler...

Şimdi kendileri aynısını yaptı bakalım ne olacak...
İlk defa sana katılıyorum..

Kendisine yapılınca ortalığı ayağı kaldırıyorsan başkasına yapılan ayıbada aynı şekilde karşılık vermen gerekiyor..

Umarım gerekli açıklamalar gelir..

Yanlız arada birde fark var..

Diğerinde bu ayıba Bizzat Kılıçdaroğlu imza atarken buradaki ayıba ise iktidar yanlısı tv'nin imza atması..

prometheus@
Forum Ustası
Burada Tayyip Erdoganı Savunmuyoruz Kemalın Dansözlügünü Tartişiyoruz Harbiden de Öyle Once Türbanı Biz Çözeriz Deyip Meydana Atlayan Sonra O Şekil Olacak Bu Şekil Olacak Deyip Geri Çekilen Herşeye Atlayıp Arkadan Kurmaylardan Fırça Yiyince Geri Çekilip Sinen Kendi Başkanına Santaj Yapıp Koltuguna Kurulan Enden Döndek Birinden Bahsediyoruz

O dönek dediğin adam Erdoğan'ın birçok kıvırma örneğini Anadolu Ajansı kaynaklarıyla gösterdi. Maşallah say say bitmedi.. Devamıyla da kitap çıkartacaklarmış.

Kılıçdaroğlu türbanı biz çözeriz dedikten, üniversitede türbana olumlu yaklaştıktan sonra YÖK türban için adım atabildi.

Kanuni durumu düeltmek için yapılan girişimlerden ise sonuç çıkmadı. Çünkü AKP ilkokulda türban olmaz diyemedi iş bozuldu.. Bu arada ilköğretime türban sokmak isteyenlere de provakatör dediler!

AKP böyle kıvırırken başkalarına dansöz demek ne derece doğru. Onlar iki kıvırtsa da ortada koskoca Kasımpaşa Dansözü oynuyor!

The Leader
Forum Kalfası
İki tarafında yaptığı büyük bir ayıp ve terbiyesizliktir.
Türkiye karıştıracakları kadar karıştırdılar daha ne kadar sürecek bu muhalefet-iktidar kavgası.
Aralarında elbetteki mücadele olmalı ama Türkiyenin hayrına işler yaparak, kendi menfaatini değil halkın menfaatini düşünürek vs.
Rabbim sonumuzu hayır etsin..
Saygılarımla. :)

özgür's
Forum Ustası
Çok büyük bir terbiyesizlik..
Aynısı Recep Tayyip Erdoğan'a yapılsaydı, gazete kapatılırdı bugün herhalde..
Sevgili murat abi ve ysunshine kardeşim olaya

tek taraflı bakmamak lazım aslında. Kanalın yaptığını

tasvip ediyor değilim ancak

zamanında CHP'ye yakın kanal ve gazeteler tayyip

için demediklerini, çizmediklerini,

yapmadıklarını bırakmamışlardı.

Sözün kısası bunların hepsi danışıklı dövüş ;)

semend
Daimi Üye
İki taraf nerde onu anlayamadım bir terbiyesizliği chp yapmış sergide diğerini medya organı(atv yapmış) kıyaslamanız da ilginç...(akp mi yapmış oluyor atv yapınca??)

Gila
Moruk Moderator
Site Yetkilisi
Şimdi...

Oktay Ekşi'ye tepki gösteren tayyip efendi

buna da tepki gösterecekmi dersiniz???

Gila
Moruk Moderator
Site Yetkilisi
damat, kayınbabasının talimatıyla yaptırmıştır o işi..

şayet aynı olay tayyipe yapılsaydı, o kanal ya kapatılır, ya vergiye boğulurdu..

yalaka - besleme bir medyadan beklenen en doğru hareketi yaptılar,

kendilerini kutluyorum...

ottomanmurat
Daimi Üye
O dönek dediğin adam Erdoğan'ın birçok kıvırma örneğini Anadolu Ajansı kaynaklarıyla gösterdi. Maşallah say say bitmedi.. Devamıyla da kitap çıkartacaklarmış.

Kılıçdaroğlu türbanı biz çözeriz dedikten, üniversitede türbana olumlu yaklaştıktan sonra YÖK türban için adım atabildi.

Kanuni durumu düeltmek için yapılan girişimlerden ise sonuç çıkmadı. Çünkü AKP ilkokulda türban olmaz diyemedi iş bozuldu.. Bu arada ilköğretime türban sokmak isteyenlere de provakatör dediler!

AKP böyle kıvırırken başkalarına dansöz demek ne derece doğru. Onlar iki kıvırtsa da ortada koskoca Kasımpaşa Dansözü oynuyor!
Türbanı Ana Yasaya Götüren Kim Kılıçtaroglu Türbanı Çözeriz Dedi Sonra Akp Davet Edince Kıvırdı Suçu karşı Tarafa Atti Türban Yasagi Biraz Yumuşadı Hemen Atladı Ana Yasa Mahkemesine Mahkeme Başkanı da O Gazla Açıklama Yaptı Kılıçtaroglunu Samimi Bulmuyorum Endek Döndek Biri Namert Düşman Diyorlarya ondan Deniz Baykalı Sevmezdim Ama Bundan iyiydi Hiç Yoktan Duruşu Tavri Kararları Vardi Bu Gibi Yukardan iple Oynatilan kukla Degildi Adamı Harcadilar Oynatamadıkları için

raptor32
Forum Kalfası
Hımm ufak bir anlam bozukluğu var galiba
Karikatür, ele aldığı konuları komik veya iğneleyici olması için abartan ve çarpıtan resim türü. Edebiyatta abartılı ve çarpıtıcı betimlemelerin, aynı amaca yönelik olarak kullanılması. Basında karikatürler sosyal ve siyasi eleştiri yapmak için sıklıkla kullanılır. Ayrıca tüm dünyada bu amaçla düzenli olarak yayımlanan dergi ve gazeteler mevcuttur. Tüm bunların yanında farklı amaçlar için de karikatürler bulunmaktadır.

Karikatür ismi, İtalyanca yüklemek veya sorumlu tutmak anlamına gelen caricare- sözcüğünden türemiş olup, ilk defa İngiliz doktor Sir Thomas Browne'un 1716 yılında yayımladığı Christian Morals adlı kitapta geçmiştir. Bu bağlamda, karikatür anlam yüklenmiş resim anlamına gelmektedir. Karikatür öğretmeni Sam Viviano'ya göre bu, gerçek yaşamdaki insanların tarifi olup, kurgusal insanların yeniden üretimleri değildir. Yine kimi çevrelerce karikatürist olarak kabul edilen ve aynı zamanda birçok çizgi filme de imza atan Walt Disney, yaptığı en zor şeyin, insan gibi davranacak bir hayvana vereceği en uygun karikatür ifadesinin nasıl olacağını bulmak olduğunu söylemiştir.Kaynak
yani burdan zaten bir abartı oalcaığı gerçeğidir.
peki Anlaşılamk isteen Kılıçdaroğlunun Dansöz olmasımıdır yoksa Dansözün aklımaızda çağrıştırdığı kıvırma manasının abartılamsımıdır?
Bence oalya bu gözle bakmak lazım
RTE yi de Maymuna penguene kabadayıya v.s benzetmişlerdi
Ama bu sadece karikatür yani abartı şart :D
Gaza gelmeyelim Esasa gelelim

Artser
Forum Ustası
damat, kayınbabasının talimatıyla yaptırmıştır o işi..

şayet aynı olay tayyipe yapılsaydı, o kanal ya kapatılır, ya vergiye boğulurdu..

yalaka - besleme bir medyadan beklenen en doğru hareketi yaptılar,

kendilerini kutluyorum...
Neden böyle bir kanıya varıyorsun?

Penguen dergisine bir şey yaptı acaba başbakan..

sadece mahkemeye verdi diye biliyorum..

Hiç sizin benzetmeniz gibi olduğunu hatırlamıyorum..

:arabia::arabia:

aslında böyle yazarak işi özünden saptırmaya çalışıyorsunuz..

Sizler halen Klıçdaroğlu ile Başbakanı aynı kefeye koyuyorsunuz..

Böyle işlerle ancak Kılıçdaroğlu gibiler uğraşır...

emreatan
Çırak
Var ya anLıyamıorum savundugun adam kim tayip erdoğanmı o adamın neresini savunuyorsun ? şehit olan askerlerimize leş diyen adamın neresini savunuyorsun ? her yaşı gelen gencin askere gitmesi gerekir diyipte ogluna çürük raporu çıkarıp askere göndermeyen başbakandan ne beklenir ? daha bir sürü şey varda bunlar yeter sanırsam.
Çok haklısın. gerçekleri gören bi ben değilmişim wardom'da

doctor@k
Daimi Üye
Nedir bu yandaş ve yalakalardan çektiğimiz.Beni üzen gazetelerin bu tavrı değil bu tavrı sergileyenlere bazılarının koşulsuz destek vermesi.

Peker
Forum ustası
Mevzu Atv ve İktidarın drsek temasında olması ise eğer hiç 10 saniyelik Bizim City'ye takılı kalmayın..

85 dakikalık Kurtlar Vadisinde Başbakanı kahraman yaptlar,Süpermen yaptılar,Alladılar,Pulladılar helal olsun ne Başbakanımız varmış dedirttiler millete..

Tabi yıllardır Kurtlar Vadisi izleyip,bu değişimi gören ve kıçıyla gülen izleyicler hariç..:cool:

Bana bir dost lazım,o da bu gece lazım,yarın zaten kocam yanımda zihniyetiyle hareket eden insanlardan farklı bir duruş beklemem şahsen..:)
.

lorick
Hızlı Çırak
kim dansöz kim ağzı bozuk herkes birşey söylüyor tamam eyvallah ama bu kadar açık, aleni şekilde siyasi bir parti liderine kimse hakaret etmemişti. aslında böyle şeyler olabilir olmalıdırda, demokrasi de bu vardır çünkü. Özgür bir düşünce tarzının yansıması olarak düşünmeliyiz. ne kanala ne de gazeteye bir ihtar verilmemelidir bence. ancak yarın bir gün x kanal yada x gazetesi aynı benzetmeleri tayyip erdoğan içinde yaparsa ve ilgili yayıncı kuruluş hakkında kapatma, ihtar ve benzeri yaptırımlar uygulanırsa orda durmak gerekir. çünkü bence aynı şeyler tayyip erdoğan için yapılsaydı ilgili kurum ciddi şekilde baskı altında olurdu. bu yüzden bu ülkede demokrasinin var olduğuna inanmıyorum. Diktatörlüğe doğru bi yol izliyor Türkiye. Ne olup bittiğinin farkına varamayacak cehalette olan yurttaşlarımın çokluğu ise esas üzücü olan noktadır..