Avast Cleanup Premium 19.1 Build 7475 + Keys


Avast Cleanup Premium 19.1 7475 Derleme

Gereksiz verileri silin ve boş alan kazanmak için kalan dosyalardan kurtulun veya bilgisayarınızın kayıt defterini ayarlayın ve hızını artırmak için sistemi optimize edin. Artıkları kaldırabilecek özel bir kaldırıcı olmadan, uygulamalar kayıt defterinde daha fazla durgun ve kişisel bir depolama alanına yol açabilecek verileri geride bırakmaktadır. Veri kaybı riski olmadan bilgisayarı temizlemek için tasarlanan Avast! Cleanup Premium, gerekmediğiniz dosyaları tamamen silebilir ve daha hızlı çalışmasını sağlamak için sisteminizi ayarlayabilir.

Avast Cleanup Premium 19.1 Yapı 7475 Özellikler
[*] Gereksiz dosyaları temizleyin ve çerezleri takip edin
Modern görünümlü arayüz, Avast! Temizleme, yani bilgisayarı temizlemek, optimize etmek ve yeni taramalar planlamak için.
Analiz tamamlandığında, temizleme aracı önemsiz dosyaların, tarayıcı önbelleklerinin, eklentilerin yanı sıra indirme ve tarama geçmişini gösterir. Eski yazılım ve sürücü paketlerini, paylaşılan DLL dosyalarını gösterir ve mümkün olduğunca fazla depolama alanı boşaltmanıza yardımcı olmak için sistem günlüklerini okur.
Avast! Temizleme, yüklü tarayıcıların zaman içinde topladığı izleme çerezlerini de hedefler ve kötü bir üne sahip bir tuvalet kullanıp kullanmadığınızı algılar. Bulgularına bağlı olarak, temizleme işlemi az çok zaman alabilir.
[*] Sistemi optimize et ve yeni taramalar planla
Avast! Temizleme, potansiyel olarak tehlikeli uygulamalar, hatalı sistem ayarları ve eski kayıt defteri girdilerini ve başlangıç öğelerini de bulabilir. Sistem optimizasyonu yeniden başlatmayı gerektirebilir, ancak temizlemenin tamamlanması için yeniden başlatma gerektiğinden endişelenmenize gerek yoktur.
Entegre zamanlayıcı sayesinde Avast! Temizleme, bilgisayarı gerçek zamanlı olarak izleyebilir ve kalan dosyaların geride bırakılıp bırakılmadığını tespit edebilir. Ek olarak, günlük aktivitenizi etkilemeyecek bir işlem olan önceden tanımlanmış bir zamanda bir temizlik zamanlamayı da seçebilirsiniz.
[*] Daha fazla iyileştirme gerektiren güvenli bir temizleyici
Bir süre sonra, herkes bilgisayarlarının daha hızlı çalışmasına ihtiyaç duyuyor ve Avast! Cleanup Premium bunun için özel olarak kesildi. Bilgisayarın sorunsuz çalışmasını ve daha hızlı başlatılmasını sağlamak için kayıt defterini ve sistem ayarlarını değiştirebilir.
Sistemi temizleme ve bilgisayarı optimize etme sözü verirken, uygulama testlerimiz sırasında olduğu gibi bir noktada bunu yapamayabilir.

Download : https://turbo.to/yblj7nbg7ayy.html

megatroon.org
 
Son düzenleme:
Üst