Aynı anda 9 çocuk doğurdu. Doktorlar saydıkça şaşkına döndü.

alpay29
Super Moderator
Site Yetkilisi
Konu içeriğini görebilmek için lütfen sayfayı aşağı kaydırın ya da buraya tıklayın. İçerik hemen aşağıdadır.

Siteyi reklamsız gezmek için lütfen üye olun ya da giriş yapın.

Aynı anda 9 çocuk doğurdu. Doktorlar saydıkça şaşkına döndü.

Mucize doğum

Fas'ın Kazablanka kentinde doğum yapan Malili kadın, 5'i kız 4'ü erkek 9 çocuk dünyaya getirdi.
Haber Giriş: 5 Mayıs 2021 Çarşamba - 05:58
050520210557448772213.jpg

Mali Sağlık Bakanlığından yapılan açıklamada, Mali vatandaşı Halime Sisi'nin, sezaryen yöntemiyle Kazablanka'da bir sağlık kuruluşunda doğum yaptığı belirtildi. Anne ve 9 çocuğun sağlık durumlarının iyi olduğu kaydedildi.
7 BEBEK BEKLİYORLARDI
Halime Sisi'nin, Mali'nin başkenti Bamako'da yapılan tetkiklerde 7 bebek taşıdığının tespit edildiği, bunun üzerine sağlık durumunun takibi için 30 Mart'ta Fas'a sevk edildiği ancak doğumda 9 bebek dünyaya getirdiği aktarıldı.
Ayrıca doğumla ilgili harcamaların, ülkedeki geçici hükümet tarafından karşılandığı vurgulandı.

kaynak

fearof
Forum Ustası
Elin kadını hayatında bir kez dokuz doğururken

Biz burada hergün dokuz doğuruyoruz.

Poyrazbartu
Çırak
Çok kütü terbiyem yettikçe ifade edicem. Lastiklerin şamyeli olur patlak şamyel denir bu kadarını söylemem yeterli çok geçmiş olsun. :)

vantura
Super Moderator
Site Yetkilisi
Çok kütü terbiyem yettikçe ifade edicem. Lastiklerin şamyeli olur patlak şamyel denir bu kadarını söylemem yeterli çok geçmiş olsun. :)

İlk önce "şamyel" değil şambrel olacak.
9 çocuk doğuran kadın ile şambrel ilişkisi nedir?kadının 9 çocuğunun olmasında ne gibi bir suçu olabilir ki böyle bir
ifadeyi kullandınız?daha ilk mesajınızda küfür ve argo kullandığınız için mesajınızı sildim.
ama gördüğüm gram düzelmenin olmadığıdır...
son olarak türkçe'yi düzgün kullanın ve yazdıklarınıza bir düzen verin.
son uyarımdır

vantura
Super Moderator
Site Yetkilisi
Türkçeyi düzgün kullanamıyorum, almaya da yetiştim. Kusura bakmayın

yurtdışında doğmuş yada büyümüş olabilirsiniz ama kendinizi geliştirmeniz için bir engel değil bu durum.kullandığınız kelimeleri arkadaş ortamında kullanıyor olabilirsiniz.ama forumda kelmeler dikkatli ve argosuz kullanılmalı..
sanırım anlatabildim?