BADEGAN TARİKATI

Konu Durumu:
Yanıtlara kapalı.
  1. mavera55

mavera55 Forum Kalfası

Video silinmiştir, gerekçesi aşağıdaki mesajımdadır.

Gila :cool:

- Yönetici düzenlemesi: : 12 Kasım 2019 00:18
  2. femaletitan

femaletitan Daimi Üye

3. Gila

Gila Moruk Moderator

Ülke insanımızın ciddi bölümü aptaldır

Ciddi bölümü haindir

Ciddi bölümü, okur yazar cahildir

O kadar aptaldır ki; Sırf namaz kılıyor, kafasında takke, elinde tesbih var diye peşlerinden gittikleri cüppeli cüppesiz mahlukatın yaptıklarının binde birini bizler, şu forum sayfalarında yapabileceğimizi ima bile etsek, bize linç girişiminde bulunurken, bu mahlukatlara haşa ALLAH gibi tapmaktadırlar

O kadar haindir ki; Sırf cumhuriyet rejimi yıkılsın diye gurbet ellerde yemeyip içmeyip biriktirdiği paracıkları Cemalettin Kaplan gibi kurnaz saksağanlara kaptırdılar. Cemalettin öldü gitti, Jet Fadıl geldi. O gitti, başkası geldi. Hiç fark etmedi. ŞERİAT getireceğim diyene oluk oluk para akıttı geri zekalılar

O kadar okur yazar cahilimiz var ki; En yakın örneğini sitemizden vereyim, üniversite mezunu bir akp yalakasının, CUMHURİYET REJİMİ, ÇOĞUNLUĞUN İSTEDİĞİNİN OLDUĞU REJİMDİR diyebilecek kadar bilgi sahibidir :D

Ülkemizde bir takım insanlar, çocuklarını laik okullara göndermekten se, çoluk çocuk demeyip bacak kadar insanların ırzlarına geçildiği sabit olan yurt, tekke ve cemaatlere teslim etmektedirler.

Bacak kadar çocuklara yapılan tecavüzler, bu ülkenin ( Hem de KADIN ) Bakanı tarafından bir kerecik olmuş diyerek geçiştirilebilmiştir

Erkek çocuklara tecavüzün, Osmanlıdan bu yana olduğundan dem vuran ve buna bademleme denildiğini söyleyen zat-ı muhteremlerin varlığı ve arkalarından koşarak giden yüz binlerce manyağın varlığı söz konusudur..

Söz konusu iktidara yakınlık olduğunda her türlü hırsızlığın, arsızlığın, edepsizliğin, tecavüzün VE HATTA CİNAYETLERİN BİLE halının altına süpürüldüğü bir dönemden geçerken

Maalesef bu pislikleri ortaya koyanların hapislere tıkıldığına, her türlü şerefsizliği yapanların ellerini kollarını sallayarak ortalıkta dolaştıklarına tanık olmaktayız

Bu sebepten dolayı bazı insanlar ( ben de dahil ) bu durumları hicvederek, adeta John Benjamin Toshack geçerek gerçekleri ortaya koymaya çalışmaktalarsa da; Yukarıda silinmiş olan videoda Cennet-i ala teriminin sık sık geçmesi en azından beni rahatsız etmiştir

Söz konusu videodaki şahıs şayet Cennet'i esprilerine bu kadar dahil etmeseydi, belki de cuk oturacak, amaç yerini bulacaktı.

Son derece çarpıcı olabilecek olan bir video klip, maalesef iğrenç bir espri anlayışına bulanmış olduğu için

Konu sahibinin bu durumu gözden kaçırmış olabileceğine inanarak videoyu kaldırmış bulunmaktayım

Eş dost ve akrabalara önemle duyurulur :cool:

• Beğen Beğen x 2
  4. Gila

Gila Moruk Moderator

Bu arada bir de komplo teorisi ortaya atayım..

Geçtiğimiz yıllarda bir kız yurdu yanmıştı

Yangın merdiveni kilitli olduğu için gencecik kızlarımız içeride diri diri yanarak ölüme mahkum edilmişlerdi

Soruşturma açıldı ancak sonucu ne oldu bilmiyorum. Muhtemelen KADER BÖYLE İMİŞ kararı verilmiş olabilir

Acaba bazı kızlara tecavüz edilip hamile bırakılmış ve sonradan katledilmiş olabilirler mi diye kendi kendime düşünmedim değil

Neyse ki, bu saçma sapan düşüncelerimden BİR KERECİKTEN BİR ŞEY OLMAZ ve KÜÇÜĞÜN DE RIZASI VARMIŞ gibi bilimsel laflar eden iki saygı değer bakan kelamından sonra vaz geçtim, böyle şeyler düşündüğüm için kendimden utandım ve hatta ağzıma acı biber sürdüm.

Oh olsun bana..

Konu kapalıdır arkadaşlar

• Beğen Beğen x 1
Konu Durumu:
Yanıtlara kapalı.
Yükleniyor...