Bana, FiLm TavsiyeLeriniz

*
Banned
ArkadasLar, Sizden ricam, unutmadıgınız unutmak istemediginiz sizi en çok etkiLeyen fiLmLerden bana tavsiyede buLunmanız :)
Geçen, Ersan İçerdeki adam ''İnside Man'' adLı bir fiLm tavsiye etti. Harika bir fiLmdi. Bu zamana kadar, nasıL izLememişim bende şaştım. Tarihi aLt yazısı osu busu busu hiç önemLi degiL. :) şimdikten tesekkür ederim.

ersan.
En Geyik Üye
kanki millete ne soruyosun bana sor :D ben sana envayi çeşit film sölerim rahat ol kesilmem yani sana bugunluk şunları tavsiye ediyim :Dyeşil saha holiganları: çok güzel bir holigan filmi hatta muhteşem :Dsonsuz aşk: normalin dışında bir aşk filmi gerilim ve aşk süper olmuş :D yedi yaşam: süper ötesi bir dram filmi tatto: benim gözümde kuzuların sessizliğyle eş değer harika bir gerilim filmi dünya dövme ticaretini anlatan muhteşem bir yapıt dünde tom hanksin melekler ve şeytanlar filmini izledim gayet güzel ve sürükleytici film bunları izleyince dön bana sana başka filmler fısıldıyayım

ayrıca son umut filminide izle oda inside man deki soyguncunun başrolünde oynadığı süper bir film adamın ismi şimdi aklıma gelmedi aramadımda ondan öle yazdım :D

- Yönetici düzenlemesi: :
Wishladie
Hızlı Çırak
what dreams may come diye bi film war..izlemedıysen ben de bunu tavsıye edıyorum sıddetle;)

o0ORaDiOAcTiVeO0o
Daimi Üye
Aşşağıdaki filmleri izlemeni şiddetle tavsiye ediyorum aklıma gelenleri yazdım aslında arşivim gitmeseydi ordan bakarak söylerdim ama maalesef gitti o yüzden aklıma gelenleri yazdım her biri tekrar tekrar izlenesi filmlerdir

American History X
Shawsank Redemption
Schindler's List
Phone booth
One Flew Over the Cuckoo's Nest
Reservoir Dogs
Life is beatiful
The Woodsman
Green Mile
Oldboy
ScarFace
V for Vendetta
The Usual Suspects
Se7en
Leon
Taxi Driver
A Clockwork Orange
Pianist
The Shining

Edit:
ersan. demiş ki:
yeşil saha holiganları: çok güzel bir holigan filmi hatta muhteşem
Sanırım Yeşil Sokak Holiganları olacaktı :) Green Street Holigans

Edit2:
er ryanı kurtarmak, Piyanist. gerçi izlemişinizdir ama ben bu tür filmlerin etkisinde kalıyorum defalarca seyrettiğim oluyor aynı filmi :)
O zaman Verdiğim Listedeki filmleride Müsait olduğun bir zamanda izlemeni tavsiye ediyorum Hiç Biri Boş Konulu Filmler Değil.Öle Durmaksızın O onu vuruyo bu bunu vuruyor şeklinde değil yani

- Yönetici düzenlemesi: :
ersan.
En Geyik Üye
Aşşağıdaki filmleri izlemeni şiddetle tavsiye ediyorum aklıma gelenleri yazdım aslında arşivim gitmeseydi ordan bakarak söylerdim ama maalesef gitti o yüzden aklıma gelenleri yazdım her biri tekrar tekrar izlenesi filmlerdir

American History X
Shawsank Redemption
Schindler's List
Phone booth
One Flew Over the Cuckoo's Nest
Reservoir Dogs
Life is beatiful
The Woodsman
Green Mile
Oldboy
ScarFace
V for Vendetta
The Usual Suspects
Se7en
Leon
Taxi Driver
A Clockwork Orange
Pianist
The Shining

Edit:

Sanırım Yeşil Sokak Holiganları olacaktı :) Green Street Holigans
Green Street Hooligans diyyelim çünkü türkçe çevirisinbde sokak diyende var saha diyende ;) ama sokak diye geçiyor internette ;)

N3F3R
Forum Ustası
er ryanı kurtarmak, Piyanist. gerçi izlemişinizdir ama ben bu tür filmlerin etkisinde kalıyorum defalarca seyrettiğim oluyor aynı filmi :)

ersan.
En Geyik Üye
Hmm doğrudur Maalesef Filmleri İng den Tr ye cevirirken filmin adlarıyla bile oynuyorlar :D

mesela Shawsank Redemption Tr olarak Adı Esaretin Bedeli diye geçiyor :)

Fck You---> Kahretsin :D:D:D:D

evet evet fck youya canın cehenneme diyenlerde var :D bide izlediğin dvdlerde alt yazı ve türkçe konuşmayı beraber aççtığında ikisi hiç bir zaman bir birini tutmuyor :D

herneyse gerçekten çok güzel film ama 2. sini izlemedim izleyen varsa nasıl bir film olduğu hakkında bilgi verebilirmi yeşil sokak holigabnları filminden bahsediyorum

Cash
Forum Ustası
75 Dakika
Müzede 1 Gece 2
Lolipop
Mürekkep Yürek
İnsanlığın Sonu
Hacivat Karagöz Neden Öldürüldü
ingiliz hasta
buz devri 3
Tetikçi
Uluslararası
Romeo Ölmeli
60 Saniye

daha çok var sen seç bir ara teamviewer ile benim pc'e bağlanır arşiv den seçersin:)

ersan.
En Geyik Üye
GüzeL oLur vaLLa :)
arkadaşLar hepinize çok tesekkür ederim. Hepsini bir kenara not aLdım.
iLk mesajda Ersan'ın tavsiye ettigi, YeşiL sokak hoLiganLarı'ndan başLadım.
hepsini sırasıyLa izLeyecegim :) askere kadar ne işimiz var :D
eLLerinize sagLık,.. tekrardan çok tesekkür ederim.
lan tehlikeli asları izle önce lan :D

RisQ
Daimi Üye
İzlemediysen eğer tavsiye edeceğim film ; Valkyrie( Operasyon Valküre )

Konusu ; İkinci Dünya Savaşı sırasında, birkaç Alman subayı Adolf Hitler'e suikast yapmayı planlarlar. Ayrıca savaşı bitirme adına da güçlerini kullanmaya başlarlar. Valkyrie adı verdikleri operasyon sayesinde Nazi hükümetine karşı bir ayaklanma başlatırlar.

Başrolde; Tom Cruise, aynı zamanda yapımcısıdır... Mükemmel bir film!