Bana Neyi, AnLatmak İstiyorsun Ben Neyi, AnLıyorum

özgür's
Forum Ustası
Saat daha erken zihnimizi bulandırma :D:D;)

Gerçekten süperötesi paylaşım yapmışsın.
Teşekkürler Eline sağlık ;)

Technogirl
En Romantik Üye
aaaa siz beni tanıyosunuz ben sizi tanıyamadımda e tabi şimdi akpartiye laf atıldığını görünce pelerin gören boğa gibi başka bişey görmez oldum :D
hayvan desek hakaret ettin dersin kendi kendine boğa diyorsun ??

bayramda boşsan bize gelde kurban edelim seni ersan :p:rolleyes::eek::D:D

ayrıca beni tanımıyorsan seviyene dikkat edeceksin benimle muhattap olurken ! :mad: :rolleyes:

*
Banned
hayır amaç tezini çürütmek be kanki görüp görmeme meselesi değil :D

Tabii, canım sen madde aLemindesin.

ben mana aLeminde :D

:D biz ayrı dünyaLarın insanıyız Kanky.

sen O.K KuLLanıyorsun, ben aiLe PLanLaması için dagıtıLan promosyonLu kondomLardan kuLLanıyorum.

:D Aramızdaki yegane fark bu.

Hadi sen yoLuna ben yoLuma.. :D

ersan.
En Geyik Üye
hayvan desek hakaret ettin dersin kendi kendine boğa diyorsun ??

bayramda boşsan bize gelde kurban edelim seni ersan :p:rolleyes::eek::D:D

ayrıca beni tanımıyorsan seviyene dikkat edeceksin benimle muhattap olurken ! :mad: :rolleyes:

boğamı dediydim kendime hayran kaldım anlayışınıza :D

türk edebiyatındaki benzetme sanatından mahrum kalmanız ne acı bir durum :D

bayramda size değil sana gelirim :D

sizin bana karşı kullandığınız buy argo söylemlerden dolayı dikkatimi toparlayamıyorum muhattap olurken :D:D

Tabii, canım sen madde aLemindesin.

ben mana aLeminde :D

:D biz ayrı dünyaLarın insanıyız Kanky.

sen O.K KuLLanıyorsun, ben aiLe PLanLaması için dagıtıLan promosyonLu kondomLardan kuLLanıyorum.

:D Aramızdaki yegane fark bu.

Hadi sen yoLuna ben yoLuma.. :D

gel kardeşim kaldıralım aramızdaki farkı biz kardeşiz bizi bunlar ayıramaz bizi bir brimizden atalım fazlalıkları kullanmıyalım değsin et ete tayyibimin hayali gerçekleşşin 3 çocuk diye :D

Technogirl
En Romantik Üye
boğamı dediydim kendime hayran kaldım anlayışınıza :D

türk edebiyatındaki benzetme sanatından mahrum kalmanız ne acı bir durum :D

bayramda size değil sana gelirim :D

sizin bana karşı kullandığınız buy argo söylemlerden dolayı dikkatimi toparlayamıyorum muhattap olurken :D:D

gel kardeşim kaldıralım aramızdaki farkı biz kardeşiz bizi bunlar ayıramaz bizi bir brimizden atalım fazlalıkları kullanmıyalım değsin et ete tayyibimin hayali gerçekleşşin 3 çocuk diye :D

benzetme sanatından mahrum kaldım malesef, benzetme yapamıyorum ben öküz gibisin yerine direk ÖKÜZ demek daha bi hoş geliyor bana :D

bayramda bana niye geliyon lem delü manyah :p

sana, "Ö" diyorum Mısır Piramitleri'nden esinlenerek..:D

hade kal sağlıcakla :sailor:

Ahmet için yazdıklarınsa yorumsuz......:vroam:

neyse ersan flooda ne hacet maksat konu dağılmasın..

ersan.
En Geyik Üye
benzetme sanatından mahrum kaldım malesef, benzetme yapamıyorum ben öküz gibisin yerine direk ÖKÜZ demek daha bi hoş geliyor bana

bayramda bana niye geliyon lem delü manyah

sana, "Ö" diyorum Mısır Piramitleri'nden esinlenerek..

hade kal sağlıcakla

Ahmet için yazdıklarınsa yorumsuz......

neyse ersan flooda ne hacet maksat konu dağılmasın..

sen yene iyisin bugun sevgilimle konuşuyorum telden. dolaylı yoldan hakaret etme sanatını öğrenmiş bana dolaylı yoldan aptal gerizekalı adi mahlukat deyip duuyor mısır pramitlerinde ö harfinin anlamının seni seviyorum demek olduğunu biliyodunuz dimi
bayramda görüşmek dileğiyle :D

Technogirl
En Romantik Üye
sen yene iyisin bugun sevgilimle konuşuyorum telden. dolaylı yoldan hakaret etme sanatını öğrenmiş bana dolaylı yoldan aptal gerizekalı adi mahlukat deyip duuyor mısır pramitlerinde ö harfinin anlamının seni seviyorum demek olduğunu biliyodunuz dimi
bayramda görüşmek dileğiyle :D
ne kibar sevgilin varmış ben olsam direkt derim diyeceğimi:D

mısar piramitlerinde ö harfi benim sözlüğüm de defol git sözcük kümesinin daha argo hali ersan, senin lugatın beni ilgilendirmiyor:D

bayramda gel elimi öp harçlık veririm belki:D

yeter flood yaptırma bana:D

FueGoN
Banned
Bence Aradaki Farki Kaldirmak İcin Sen OKEY i Birak,Cyber Da Promosyonlulari Biraksin Sonra 2nizde Durex Kullanmaya Baslayın :D:D:D:D:D

ersan.
En Geyik Üye
ne kibar sevgilin varmış ben olsam direkt derim diyeceğimi:D

mısar piramitlerinde ö harfi benim sözlüğüm de defol git sözcük kümesinin daha argo hali ersan, senin lugatın beni ilgilendirmiyor:D

bayramda gel elimi öp harçlık veririm belki:D

yeter flood yaptırma bana:D

türkcelle bağlan hayata :D:D 10.000 mesaj var bitirmek lazım :D