BaşkanOnline

Kerimakyz
Çırak
Herkese Merhaba, sizlerse yeni bir oyun tanıtmak, istiyorum BAŞKANONLINE son zamanlarda oynadığım en iyi ticaret ve başkanlık oyunu online oyuncularla ittifak kurabilir birlikte zaman geçirebileceğiniz eğlenceli bir oyundur herkese tavsiye ediyorum


Baskan Online nasıl bir oyundur?


Başkan Online Oyunu ilk olarak 2019 yılında piyasa sürülmüş olup, 1 seneyi aşkın bir süredir hem İos hem de Android işletim sistemli telefonlar tarafından oynanabilir durumdadır.


Başkan Online bir başkanlık oyunu olup, oyun içerisinde oyun içinde oluşturulmuş olan siyasi partiler ve oyuncular bulundurmaktadır. Oyuncular parti kurmakta ya da istediği partiye gitmekte özgürdür. Bunların yanı sıra çeşitli ünvanlara sahipte olabilirsiniz; Genel Başkanlık, Şehir Başkanlığı ve yakın zamanda gelecek olan Maliye Bakanlığı gibi…


-Kullanıcılar kendi aralarında mesajlaşabilir, sohbet edebilir, birbirlerine iş teklifi götürebilirler.


Başkan Online oyununda seçimler her ay sonu yapılmakta ve kullanıcılar şartları tamamladığında; Başkanlık seçimine ya da Belediye Başkanı seçimlerine katılabilir.


Seçimlerde verilen oylar diğer kullanıcılar tarafından verilmektedir. Her aday kendine oy toplamaya çalışmaktadır.


Çeşitli forum çekilişleri, Oyuncuların yapmış olduğu bireysel çekilişler ile güzel dostuklar ve ortam kurabileceğiniz bir roleplay ve strateji oyunudur.


Bu ve daha fazlasını öğrenmek isterseniz…

sizleri de Başkan Online ailesinde görmekten gurur duyar ve oyunu indir


Şimdiden iyi oyunlar.
 
Üst