Bayan Rapciler MCler

Durum
Yanıtlara kapalı.
Arise
Forum Ustası
Ben bu işi bayanlara yakıştıramıyorum. Yaptıkları parçalar ilk okullarda söylenen 0-6 yaş arası çocukların ağızındaki okul şarkılarına benziyor.
Hele hele ayben'den nefret ediyorum.

blck-hwk
Daimi Üye
görünüşleri çok iyi de :D
şarkıları öyle mi acaba :D
ayben ve kolerayı iyi bilirim
diğerlerini ilk kez burda gördüm :D

ottomanmurat
Daimi Üye
Bunlar Ne Kadar Tipsizler Ya insanda Biraz Tip Olacak Repcilerin Bu Kadar Çirkin Olması Zorunlu Mu Acaba Bunlar Repci Mi Çöpçü Mü..

Arise
Forum Ustası
Ayben - Kork bizden i dinlemeni tavsiye ederim
Ayben'in bütün parçalarını sayabilirim sana istersen.
O parçasınıda dinledim kolera'ya diss atmış resmen başka birşey değil. Ceza'da aklı sıra 10.000 track yapsan birini bile takmam demişti ama nedense bu sözünü yemiyorum ayağına o parçada laf sokmaya kalkmış.
Hiçbiri Sago kadar adam değil en azından yanındaki adamı satmıyor.
Sago'nun yaptığı rap alışılmış rap değil , fakat adam Türkiye'de daha önce yapılmamış bir müziği yapıyor :)

Ben rap müzik hastası değilim , metal , rock yeri gelir arabeskte dinlerim ama Sagopa'yı severim (kolera'yıda pek sevmem)

Kontrol
Forum Ustası
Ayben'in bütün parçalarını sayabilirim sana istersen.
O parçasınıda dinledim kolera'ya diss atmış resmen başka birşey değil. Ceza'da aklı sıra 10.000 track yapsan birini bile takmam demişti ama nedense bu sözünü yemiyorum ayağına o parçada laf sokmaya kalkmış.
Hiçbiri Sago kadar adam değil en azından yanındaki adamı satmıyor.
Sago'nun yaptığı rap alışılmış rap değil , fakat adam Türkiye'de daha önce yapılmamış bir müziği yapıyor :)

Ben rap müzik hastası değilim , metal , rock yeri gelir arabeskte dinlerim ama Sagopa'yı severim (kolera'yıda pek sevmem)
Şimdi ben bu yoruma katılmazsam kendimi yakarım!.

Makaveli
Forum Ustası
Kolera'nın ilk resimdeki kolları dikkatimi çekti. Amma kıllıymış.:D

Kolera, Ayben, RapAngels harici yalandır. Diğerlerine rapçi demem asla.:)

Durum
Yanıtlara kapalı.