Bayram ŞekerLerine Devammmm +18

Durum
Yanıtlara kapalı.
*
Banned
Bayram Şekerlerinin zararları da vardır. Ancak yine de bayram şekerlerine devam diyenler için bu bayram şekerinin zararları konumuz.

Bayram şekeri, sindirim sisteminin fonksiyonlarını bozar! Konu yalnızca bir besinin zararları olunca ilk bakmamamız gereken sektör muhakkak ki sindirim sistemidir. İşte sağlıksız olduğundan bahsettiğimiz bayram şekerlerinin de sindirim sisteminin biyolojik işleyişine ziyan verdiği yalnızca bir gerçektir. Her şeyden evvela çok aşırı şeker tüketen çocukların iştahı kesilir, çocuklarda mide bulantısı, kusma, karın ağrısı, ishal benzeri fazla sorunlar birbirini takip eder. Özellikle yalnızca mevsimin yaz olduğunu da hesaba katarsak, sindirim sistemimizin aşırı yoğun olduğu, yağlı, şekerli, işlem görmüş besinlerin kışa göre daha aşırı ziyn verdiğini de göz önünde barındırmak gerekir. Bayram şekeri tüketen çocukta bulantı, kusma, ishal benzeri sorunlar göründüyse, hiç zamanınızı kaybetmeden doktora gitmek gerekiyor. Zira mineral ve sıvı kaybı yaşayan çocuk halsiz, dirençsiz ve iştahsız olacaktır.

- Yönetici düzenlemesi: :
dalkilickenan
Forum Kalfası
desene kapı kapı şeker için dolaşmaya gerek kalmadı:Den tatlı bayram şekerini sen dağıtıyosun en iyisi burdan almak:Dteşekkürler...

aLPeReN318
Cool Üye
programa laf yok ztn :D deniorm kardeşim olursa haber veririm ;)

edit: burdan da başka yerden de denedim olmadı problem bende. teşekkürler yine de ;)

- Yönetici düzenlemesi: :
aLPeReN318
Cool Üye
vista 32 bit. rarın içinde gözüküyo ama rardan çıkardığımda veya çift tıkladığımda winrar tanı mesajı çıkıyo

aLPeReN318
Cool Üye
cık. malesef olmadı. uğraştığın için teşekkürler. yarın pcden denerim artk onda olcağını ümit ediyorum :D
iyi geceler, iyi bayramlar ;)

hardrap
Daimi Üye
"What is brazzers.com? The World Best Po.n Site!!" :D:D:D tanıtımından aklımda kalmış :D saol duck gene iyisin :D bizde gene iyiyiz :D:D:D

t-shirt
Forum Ustası
:D yawu şu işleri ne kadar seviyosun be abi... :D

yalnız modlar fln dalmasın konuya :D:D;)

bu arada böyle paylaşmlar devam ederse wardom üye sayısı bayağı artar gbi geliyo bana:D

Durum
Yanıtlara kapalı.