ben Joker ve sanırım bu satırlar, son satırlarım

Durum
Yanıtlara kapalı.
Jill
Banned
Konu içeriğini görebilmek için lütfen sayfayı aşağı kaydırın ya da buraya tıklayın. İçerik hemen aşağıdadır.

Siteyi reklamsız gezmek için lütfen üye olun ya da giriş yapın.

selamun aleyküm..; nasılsınız, iyi misiniz?
şurda muhabbet edicez iki dakika.. heyecan yapmasın kimse.
(nedense beni gören tribe giriyor.. hani, dikine dikine yazıyormuşum ya..)

sorunumu admin mehmet bey'e iletince bana ''kendini savun'' gibisinden bir şey dedi.

öncelikle: ben bir delikanlı olarak bu foruma yazdığım her kelimenin sonuna kadar arkasındayım.

burada gila ve necdet35'e iki üç satır birşey öğretmek istiyorum.

-işte şimdi canları acıdı.. çünkü onlar her şeyi biliyor ve bu benim haddim değil.
-özellikle ''onlara bir şey öğretmek''.. ''hmmmm...'' çok kötü, kaka bir şey..
-ban sebebi yani..

All4One
Forum Ustası
Öncelikle Mustafa Kemal Atatürk'e gereken saygıyı göster büyük harflerle yaz ki yazdıkların okunsun ;)

alpertunga.
Forum Ustası
bu elindeki son kart mı joker :p

forum dediğpin nedir, insan dünyadan sınırsız ban yiyor :p

dert ettiğin şeye bak,

hak diyorsan eğer..

hak mı gördün dünyada da, şimdi burda hak arıyosun...

dünya haksızlık üzerine kurulmuş, bunun ufak bir tezahürüde sende meydana gelmiş..

sıkma canını :)

plamen
Forum Ustası
Joker aynen katılıyorum
örnek: özgürlük yok diyenlerin özgürlügü kısıtlaması ilgnic :)
Joker kardes bende senın gıbıyım hobım yılalrdır takılırım takıl ama yorum atma fazla :)

denizkilic
Forum Ustası
joker düşündüklerinin yanında onları dile getirişinde ufak problemler var o yüzden insanlar sana bozulmuş olabilir mi sence ?
bir de çok sakız ettin Atatürk'ü diline, o bandan önce en az 20 kez hiç alakasız konularda Atatürk'ü konuya çekmeye çalıştın.
CHP ile problemin olabilir ama marxsizmi bildiğini düşünmüyorum , Marx kendi düşüncesinin gelmesi için halkın belirli bir olgunluğa gelmesi gerektiğini söyler ve bu olgunluk da ılımlı kapitalist sistemden alınabilecek herşey alındıktan sonra diğer aşamaya geçilecektir der.
yani bir aşama tam yaşanmadan diğer aşamaya geçilmesi başa dönüşü doğuracaktır der (örn SSCB)
Sen ılımlı kapitalist sistemi en iyi uygulayacak düşünce sistemi türkiyede nedir ? Hangisi bu ılımlı sistemden en fazla verim almamızı sağlar bunları düşünmeden körü körüne Marxistlik yaparsan yanlışı ilk başta yapmışsın demektir.
ilk başta sistemdeki aydınlanmayı sağlayacak özgür düşünce ortamını sağlayacak kuruma destek vermen gerekirken AKP ve yandaşlarına destek verirsen sırf Atatürk'ü sevmediğin için
bu sefer Marx'ı da anlamamış olursun.

ya bu tartışma çok uzun ama joker sen sevdiğimiz bir kardeşimizsin..
daha öncede söyledim sana , insanlarla tartışacağına arada hatrımızı sorsan
neler yaptığımızı öğrensen , ne bileyim aramıza karışsan daha doğru olmaz mı ?
Akıllı çocuksun da ama tartışmayla geçirdiğin zamanı artık sohbet ederek , daha tatlı şeyler konuşarak geçirmen doğru olur...
Sen böyle tartıştıkça insanlardan koptun , inciittin insanları . Bak gilayla arada senin sohbetini ediyoruz , hala sana bozuk değil adam. hala arkandan en ufak kötü bişey söylemişyor ..
sen de yüzüne karşı söyleme.. biz biraz da pohpohlanmayı seven bir toplumuz , hadi aslanım ne güzel yapmışsın , en büyük sensin , kralsın de :)
arada onu yap ki bizler de haaaa joker bizi önemsiyor , arada laf sokuyor ama bizi de düşünüyor diyelim canım kardeşim..

hoşgeldin bu arada.

Cash
Forum Ustası
sahiden ciddiye aldığımı düşünüyor musun cash?

:):):)

sesimi çıkarıyorum işte. ne bileyim.. mehmet kendini savun diyor,

ortada kılıcını ceken de yok.

bende böyle..
Bu kendini savunma değildir ki Şahin. Boş yazıyorsun Bir mesaj yazarsın savunmada farklı farklı değil ki neyse sen bildiğin gibi yap;)

denizkilic
Forum Ustası
denizkilic :) biz seninle hiç marks'ı konuştuk mu?

kapitalizmi, marksizmi, çağdaş materyalizmi, diyalektik materyalizmi..
otodinamizmi?

ben seninle bir şeyi konuşmadan sana ''bilmiyorsun'' dedim mi?

marks' bile bunu bi mantığa oturtamaz.

din' aile' gibi kavramları kaba kavramlar olarak görüp buna göre yorumlayan bir ideolojinin
konjuşulmasını bu forum hazmedemez..

bu arada alparslan türkeş'i de biliyorum :D
valla bak.. yusuf ziya arpaçık'ı,

hülya avşar'ı,

müjdat gezen'i, gezmeyeni..

:):)
ben siyaseti tartışmak için açmadım bu konuyu..

forumlarla ilgili ciddi sorunlarım var.

gila mosad ajanı :D:D:D

ee zaten konuşmayalım joker :) bak ilk başta ailen nasıl ?
neler yapıyorsun seni görmeyeli den başlayalım..
ilerde o konuları da konuşuruz mutlaka ama hal hatır sormaktan başlamak en iyisi güzel kardeşim.
yazdıklarından bilmediğini çıkardım ama yanlış da çıkarmış olabilirim :) konuştuktan sonra karar veririz..

Gila iyidir takma sen kafana..
Ara bi uygun olduğun zaman da git yanına bişeyler içip sohbet edin.. :)
çok ciddiye alıyoruz wardomu hepimiz.. çok dostun yok wardomda (benim gibi :D ), gila da senin dostun onu bilip öyle davranıyor , sende öyle davrandıktan sonra
dostluğunuz bozulmaz.

Ban olayı halledilecek birşeydir benim bildiğim kadarıyla ,
Sen Atatürk'e hakaret etmek için bişey yazmadım diyorsun, bunu da söyledikten sonra bir sorun çıkmaz..
hallederler..

denizkilic
Forum Ustası
son olarak:

kimseye bir nefretim olmaz.

bi kere racona ters bir insanın dostuna nefret duyması.

en fazla gönül koyarsın..

''koydum'' gitti.

:D:D

mutlu noeller alayınıza.

arada uğra , yönetimdeki abilerimizle konuşur açtırırz banınızı :D

aziz yıldırım meirelesin cezasını kaldırıyorsa seninki de kalkabilr :)

:) kendine iyi bak..

kulalı
Forum Kalfası
Wardomda bu hareketler yabancı değil...

Senin kellen gitmiş kimsenin umrunda olmass..

Bak görürsün.. Verirler sınırsızı... Yeni nickle gel derler... Olur biter... Dert etme...

Gila
Moruk Moderator
Site Yetkilisi
Yeni geldim.

Joker'i severim.

Aramızda ciddi hiçbir şey geçmez.

Dürüst adamdır.

Düzgün adamdır.

Delikanlılığına delikanlıdır.

Mertliğine merttir.

Gerçek dünyada sonuna kadar dostumdur.

Ben, ban süresine takılmıyorum.

Az olur, çok olur, haklı olur, haksız olur, kazara olur, olur da olur.

Yönetime çıktığında Gila'nın sınırsız yemesi için propoganda yaptığı zamanlarda bile sevdim Joker'i.

Yönetimdeyken hakkımda sürekli muhalefet yapıp sınırsız istemesini bile gülerek konuşup tartışırdık.

HACI SANA YİNE SINIRSIZ istedim dediği zaman bile gülerdik kahkahalarla :)

Ve beni osuruktan tayyare bir sebeple sınırsız banlatabilseydi, yine gülerdim kahkahalarla :)

Ne diyorduk?

Joker'i severim.

O beni sevse de, sevmese de severim.

Sevgide karşılık aramam ben ;)

sagacious
Genel Moderator
Buradaki ilk zamanlarımı hatırlıyorum da, kendisi yönetimdeyken bu kadar yazmazdı. Tabi o zamanların yönetici kadrosu da farklıydı.

Gila
Moruk Moderator
Site Yetkilisi
Joker'ime, onun söylemiyle bir mesaj bırakmak isterim.

2013 sana mutluluk, güzellik, bol kazanç getirsin. Getirmezse de koy g.t.ne. Daha 2014 var... 2015 var...

uygarozdemir
Forum Ustası
Yapmışsın açıklamanı Jok.
Necdet smodumun da söyleyeceği bir şey varsa ekler konuya.
Kapattım.
Diğer taraftan... Senin yediğin banlara (bazılarını ben atsam da) en çok ben üzülmüşümdür. Öyle böyle, saçma ya da değil güzel yazıyorsun vesselam. Ama o doğandan gelen üslup kaybettiriyor sana burada :) 1 sene çabuk biter :p Dikkat et kendine.

Durum
Yanıtlara kapalı.