Ben Komplo Teorisi adamıyım diyenler buyursun

 1. Savaşçı

  Savaşçı Misafir Üye

  Evet sizlere 2 soru..

  İsrail, Suudi Arabistan'a saldırabilirmi? Ama saldıramaz..

  Mekke ve Medine'yede saldırdı diyelim?

  He diyelim saldırdı. Abd buna karşımı çıkar yoksa destekmi verir?

  Hadi bakalım komplo uzmanları iyi düşünün bakalım...


  Ben diyorum ABD en başından İsrail'e saldırıya dur der.. Durmaz ise abd israil'i vurur...
   
  #1
  - Yönetici düzenlemesi: : 31 Ağustos 2006
 2. DarisTaN

  DarisTaN Forum Ustası

  Katılım:
  19 Mart 2006
  Mesaj:
  5,767
  Beğeni:
  0
  bana göre israilde abd de arabistana saldıramaz saldırsa bile mekke ve medineye karışamaz
   
  #2
 3. Savaşçı

  Savaşçı Misafir Üye

  Mekke ve Medine'mizede saldırdığını varsay?
   
  #3
 4. rocers21

  rocers21 Forum Ustası

  Katılım:
  27 Mart 2005
  Mesaj:
  2,751
  Beğeni:
  1
  bencede saldırmaz saldırırsa karşısında bizi bulur :D:D:D:D
   
  #4
 5. metatron

  metatron Super Moderator

  Katılım:
  23 Kasım 2005
  Mesaj:
  22,822
  Beğeni:
  72
  israil suudi arabistan'a saldırmayacağı için abd ikisine de bişii yapmaz.. ayrıca daristan, mekke ve medine'de, kabe'nin üstünde abd jetleri fink atıyo;)
   
  #5
 6. iynx.Forever

  iynx.Forever En Agresif Üye

  Katılım:
  5 Mart 2006
  Mesaj:
  12,085
  Beğeni:
  4
  bakın size şunu söleyim.... amerika kendi bi tarafını kurtarma politikası ile yaşar.. o yüzden, israil saldırma planını açıklar, amerika, olmaz dünya barışı tehlikede der (kendi politikalrı, ve müslüman ticareti adına) ancak el altIndan destek verir en basit yolu bu ne dersiniz?
   
  #6
 7. DarisTaN

  DarisTaN Forum Ustası

  Katılım:
  19 Mart 2006
  Mesaj:
  5,767
  Beğeni:
  0

  ozman afedersiniz ........ oraya siz ekleyin musluman kardeşlerimiz cihat başlatmaları lazım zaten myle bişey olursa kıyamet başlar...
   
  #7
 8. iynx.Forever

  iynx.Forever En Agresif Üye

  Katılım:
  5 Mart 2006
  Mesaj:
  12,085
  Beğeni:
  4
  dedim size, amerika sempati kazanmak için "şu an bir savaşı desteklemez" ancak üzülmeyin. saldırya kara verdikleri zaman, zaten kıyamete yakın bi zaman demektir. her şey planlı olur..
   
  #8
 9. Lideroth

  Lideroth Cool Üye

  Katılım:
  9 Temmuz 2006
  Mesaj:
  185
  Beğeni:
  0
  dediklerinin hepsi imkansız olaydır başlıbaşına. Tamamen mümkünsüzdür. Türkiye'nin kuzey kutbuna eski molara saldırmasından bile imkansızdır. Çünkü birincisi Burda kısır bir döngü vardır. ABD'yi Suudi işadamları besler. Gerekse ABD suusdilerden petrol alır. Yani ABD para verip petrol satın alır, oraya verdiği paralarla suudiler gelip ABD'de yatırımlar yaparlar bu birinci döngü. 2. si ise Yahudilerlerdir. Yahudiler ABD'yi beslerler. Dünyada fakir yahudi olmadığı gibi, siyaset yoksunu yahudi de yoktur. Çok süper siyaset yaparlar ve sürekli birbirlerini adeta aşiret gibi kollarlar. Yani ABD ekonomisi Yahudi işadamlarının elinde diyebiliriz. Lobileri süper güçlüdür. Her türlü kararda Yahudi lobisinin sözü geçer. Bir bakıma Osmanlı devletinde ki ahiler gibi düşünebiliriz. Yani Ekonomide suudi ve israilli damgası vardır. Suudiler de dikkat ederseniz İsrail'i desteklerler. Son lübnan savaşında olduğu gibi.

  Ama sen komplo yapmışınsız diyelim ki saldırdı demişsin. Fakat saldırma gerekçesini söylememişsin. Durduk yere neden saldır ? İsrail'i destekleyen bir arap ülke. Yeme de yanında yat. Ama bilmediğimiz bir neden saldırdıysa, ABD kesinlikle İsrail'i tutacaktır. Çünkü İsrail dediğimiz ülkenin örümcek ağı gibi tüm dünyada kontrol merkezi vardır. Ufak bir titreşim örümceği uyandırır. Şöyle söyleyim ki, mason locası dediğimiz olay bile başlı başına bir tercih sebebidir. ABD'nin ne Suudi petrolüne, ne suudi yatırımına ihtiyacı vardır. Çünkü ABD kendi zaten dünyanın en büyük petrol rezevrlerine sahiptir. Hemde kendi topraklarında. Alaska öyle bir petrole sahiptir ki dudaklar uçuk tutmaktan yara içinde kalır. Ama İsrail'in MOSSAD'ı, işadamları, halkı o kadar bağlıdır ki birbirlerine aklınız hayaliniz durur. Süper siyaset izlerler. Şu an bizim bile elimiz kolumuz bağlı antlaşmalarla. MİT ve MOSSAD arasında yapılan antlaşmalarla mecburi bile olsa, dünya üzerinde ki en büyük müttefiğimizdir. Sadece benim bildiklerim bile bizi bağlamaya yeter de artar bile. Siz bir de ABD ile ne gibi antlaşmalar yaptıklarını düşünün.
   
  #9
 10. Ñïghtwât©H..

  Ñïghtwât©H.. Forum Ustası

  Katılım:
  17 Temmuz 2006
  Mesaj:
  7,965
  Beğeni:
  3
  1)ABD kendi kontrolü altındaki petrol yataklarına saldırmaz
  2)ABD ortadoğudaki gizli müttefiği israili asla vurmaz
  3)Mekke ve Medine'ye saldırarak islam dünyasını karşısına almaya cesaret edemez
   
  #10
 11. iynx.Forever

  iynx.Forever En Agresif Üye

  Katılım:
  5 Mart 2006
  Mesaj:
  12,085
  Beğeni:
  4
  pardon night_watch gizli müttefik mi?
   
  #11
 12. Savaşçı

  Savaşçı Misafir Üye

  Lideroth;

  Demişsinki durdur yere neden saldırsın?

  Filistin'e ve Lübnan'a saldırma sebepleri neydi? Sözde Terörist? Yalanmı?

  Sonra masonların ve Yahudilerin hedefi neydi?

  Dünya'da müslümanlığı ortadan kaldırmak değilmiydi.. Bilmeyen arkadaşlar biraz araştırsa bana hak verecek..

  EDİT : Night_watcH2

  Herşeyin garantisi yok.. Ama dediğim gidi İsrail saldıracak olursa ilk başta ABD'yi karşısında bulacak...
   
  #12
 13. serkan kartal

  serkan kartal Daimi Üye

  Katılım:
  9 Temmuz 2006
  Mesaj:
  327
  Beğeni:
  0
  siz hiç merak etmeyin mekkeye saldırdığı anda kimseye gerek kalmadan

  karşılarına allah çıkar siz tatlı canınızı sıkmayın mekkeye saldıracak hatta zarar

  verecek dir dassaklı gelmedi gelemez
   
  #13
 14. DArtagnan

  DArtagnan Forum Ustası

  Katılım:
  15 Mayıs 2005
  Mesaj:
  5,343
  Beğeni:
  1


  bence de mekkeye saldıramaz israil...

  ancak...eğer saldırırsa ve abd arkalarında olursa belki cehennemde yanarlar ama israil filistinin anasını ağlatıyor ve ''somut'' olarak birşey gelmedi başlarına...işimiz Allah'a kaldıysa yandık....
   
  #14
 15. Lideroth

  Lideroth Cool Üye

  Katılım:
  9 Temmuz 2006
  Mesaj:
  185
  Beğeni:
  0
  Şimdi fighter. Sana şu kadarını söyleyim. Okuduğumuz şeylre dikkat etmemiz gerekiyor. Mantıklı olması açısından. Şimdi lisenin psikoloji dersini okuyan biri bile bilir ki, dünya üzerinden hiçbir inanç zorbalıkla kaldırılamaz. Bu senin dediğin şey haçlı seferlerinden kalma birşey. Müslümanlık kaldırılamaz imkansızdır. Yüce Rabbim öyle bir sistem kurmuş ki, dünyanın en güçlü silahlarını getirsen, en büyük zulümleri uygulansan, gene de kalpten o inanç çıkmaz. Bunu ABD de İsrail'de senden benden iyi bilir. Onların tek amacı, İslamı yoketmek değildir. İslam'ın yayılmasını ve güçlenmesini önlemektir. En basitinden düşünelim şimdi bir savaş çıksa ABD ve İsrail müslümanları yoketmek istese, Atom bombası ya da daha güçlü bir silah kullanılsa, kaç kişi ölür. Götüm kadar japonya atom bombası yedi 60000 kişi öldü eee. 1.5 milyar müslümanın 1 milyonu ölse 10 milyonu ölse kimin eline ne geçer. Daha bile herkes müslümanlığa sempati duyar. Sen durduk yere gider sataşırsan insanlara, millet müslümanlardan tarafı tutar. Yani Müslümanların ilimle irfanla yapamadığını sen onların küçük bir kısmını öldürerek vermiş olursun. Yani kısacası amaç müslümanlığı bitirmek değil.

  Ayrıca diyorum ki sana, ABD ve İsrail'in zaten köpeği durumunda suudiler. Dikkat edersen bu iki kafadar kim diklenirse onun tepesine çullanıyorlar. Lübnan mesela hizbullah'ın bir numaralı destekçisi olduğu için saldırıya uğradı. Irak'ta ABD'ye kafa tuttu. Ama Irak asıl İran tehtidine karşı işgal edildi. Lübnan da bu yüzden işgal edildi. Anlamadığınız şu ki asıl amaç İsrail'in varolma savaşıdır. Yoketmeye kudreti olan tek varlık Allah'tır. İsrail kendine karşı oluşan en küçük tehtidi bertaraf etmek istemektedir. Bu yüzden terör estiriyor. 1948'de kurulduğunun 3. günü bütün arap ülkeleri İsrail'e saldırdı. Tabi hepsi birden yenildi. Ama İsrail etrafı ateşle çevrili olduğu için çok saldırgan. Biz de bunu sanki müslümanlığa bir tehtitmiş gibi algılıyoruz. İşin aslı şudur.

  Hiçbir din kendinden sonra gelen dini kabul etmez. Eğer böyle bir dinin varlığına inanırsa mantıksal olarak ona inanması gerekir. Çünkü kendi dini bozulmuştur ve Allah yeni bir din göndermiştir. Bu durumda İsrail'in sadece müslümanlara değil asıl düşmanı olan hristiyanlara saldırması gerekir. Çünkü Yahudiler İsa'yı çarmıha germiştir. Asla ve asla başka bir dinin Allah tarafından gönderildiğine inanmazlar. Hristiyanlar da yahudilere inanıp müslümanlığa inanmazlar. Müslümanlık ise hepsini kucaklar. Yani sonuç olarak eğer bir yahudi müslümanlıktan nefret ettiği kadar, hristiyanlıktanda nefret etmelidir. Ama kazın ayağı öyle değil. Demek ki İsrailoğulların amacı din değildir. Zaten eğer taş çatlasa dünya üzerinde ki 40 milyon Yahudi 1.5 milyar Müslümanı yokedebilirse ancak Allah'ın izni ile olabilecek bişey olduğundan, bize de eyvallah demek düşer :) Of yoruldum be :D
   
  #15
 16. iynx.Forever

  iynx.Forever En Agresif Üye

  Katılım:
  5 Mart 2006
  Mesaj:
  12,085
  Beğeni:
  4
  yaw biz çıkartırlar bu inancı demiyoruz.. zaten kötü olan kısmı onlar bunu bilmiyolar.. bu da onları deneysel öğrenme metoduna itiyor... :D
   
  #16
 17. Separate

  Separate Hızlı Çırak

  Katılım:
  22 Temmuz 2005
  Mesaj:
  72
  Beğeni:
  0

  +1 müthişsin tamamen katılıyorum,bravo..
   
  #17
 18. Savaşçı

  Savaşçı Misafir Üye


  İyi güzel demişsin.. Şunu biliyorsun sen ve herkez eminim..

  Kıyamet'in kopması müslümanlığın bitmesi ile olacak.. Ne zaman müslümanlık yani islamiyet biter o zaman Kıyamet kopacak.. Kuran-ı Kerim'de yazıyor bu... Ayet ve suresini hatırlarsam buraya yazarım ;)
   
  #18
 19. serkan kartal

  serkan kartal Daimi Üye

  Katılım:
  9 Temmuz 2006
  Mesaj:
  327
  Beğeni:
  0
  ve benimde bildiğim kadarı ile kıyamet kopmadan önce yaklaşık olarak

  100 yıl kadar dünyada allahın adı anılmayacmış
   
  #19
 20. heartmetal

  heartmetal Daimi Üye

  Katılım:
  8 Aralık 2005
  Mesaj:
  373
  Beğeni:
  0
  arkadaşlar araplar mekkeyle medineye saldıralı çok oldu, ikinciside it iti ısırmaz. bilmem anlatabildimmi.
   
  #20
Yükleniyor...