Ben Komplo Teorisi adamıyım diyenler buyursun

 1. Lideroth

  Lideroth Cool Üye

  Katılım:
  9 Temmuz 2006
  Mesaj:
  185
  Beğeni:
  0
  evet kıyamet dediniz aklıma komplo teorisi getirdiniz :D
   
  #21
 2. Savaşçı

  Savaşçı Misafir Üye

  Neyse biz konumuza dönelim ;)
   
  #22
 3. DarisTaN

  DarisTaN Forum Ustası

  Katılım:
  19 Mart 2006
  Mesaj:
  5,767
  Beğeni:
  0
  komplu teorisi şekil değiştirdi konu kıyamet oldu ?
   
  #23
 4. Lideroth

  Lideroth Cool Üye

  Katılım:
  9 Temmuz 2006
  Mesaj:
  185
  Beğeni:
  0
  yok canım ben ayrı başlık altında açıcam. Ben diyeceklerimi toptan dedim sizleri bekliyorum :D
   
  #24
 5. metatron

  metatron Super Moderator

  Katılım:
  23 Kasım 2005
  Mesaj:
  22,822
  Beğeni:
  72
  konuya dönelim beyler........ alakasız mesajlar silinecek haberiniz olsun. yani elinizi bosu bosuna yormayın.. her ne kadar off gözüksem de onlineyim;)

  lideroth: başlık açmak parayla diil;) istediğin kadar açabilirsin .. tabii mantık sınırları çercevesinde olması kaydıyla;)
   
  #25
 6. monster_602

  monster_602 Cool Çırak

  Katılım:
  19 Ocak 2006
  Mesaj:
  38
  Beğeni:
  0
  ilk başta komplodan degil realiteden gidelim suudi arabistan israilin ortadoguda saldıracagı son devlettir.saldırı nedeni petrol olamaz cunku hem amerika hem israil suudi petrollerinden zaten nemalanmaktadırlar.dunya uzerindeki savaş makinası israil diye adlandırılan imajını böyle bi saldırıyla daha kötuye yormayacak kafalar zaten israilde mevcut.israilin uzun vadede sorunu petrolden cok SU dur.ha dini sebeplerden dolayı saldırabilirmi derseniz zannetmem cunku zaten israil muslumanlıgın kabeden sonra en buyuk kalesini KUDUS u elinde tutmaktadır.

  gelelim komployo diyelimki bi sebepten israil savaş actı.israil şu anki mevcut savaş gucu ile ortadoguda konuşlanmış en teknolojik ve harekat kabiliyeti ust duzeyde askeri birliklerden oluşmaktadır.suudi arabistanın bir ordusu varmı ben bilmiyorum duymadımda.amerikaya gerek bile duymadan zaten israil mevcut hava gucu ile suudi arabistanı bi toz haline getirebilir.amerikanın zaten 70 lerdeki petro krizinde suudi arabistanı işgal projelerini hepimiz biliyrouz.işte araplar birlik olur falan filan bişeler diyemeyiz gene gerilla savşları izleriz.bugun arap birligi diye bi birlik var başındaki adam mason.ben araplara cok şans vermiyrum onlar tamamiyle batı oryantalizminin nerdeyse 100 yıldır kölesi.israil kuruldugu gunden bugune filistinde muslumanların butun tabularını yıkmıştır.

  ben gelecekte ortadoguda ki savaşın SU kaynaklı olacagını duşunuyorum.cunku israilin petrolden cok uzun vadede suya ihtiyacı vardır.lübanana saldırmasının gerisindeki sebepte guneydeki lubanan ırmagını kotrol altına almak istemesidir.
   
  #26
 7. Ñïghtwât©H..

  Ñïghtwât©H.. Forum Ustası

  Katılım:
  17 Temmuz 2006
  Mesaj:
  7,965
  Beğeni:
  3
  hangi +1 :D:D:Dkarma etkin daha 0
   
  #27
 8. kundurella

  kundurella Forum Kalfası

  Katılım:
  11 Mart 2006
  Mesaj:
  2,271
  Beğeni:
  0
  suudi arabistanın ABD de 600 milyar dolar yatırımı var. yani böyle bişey olmaz olamaz ABD nin işine gelmez ...
   
  #28
 9. Lideroth

  Lideroth Cool Üye

  Katılım:
  9 Temmuz 2006
  Mesaj:
  185
  Beğeni:
  0

  KArma önemli değil tartışmnın zevki önemli :) En adamakıllı tartışma ortamını bir kaç densiz hariç burda buldum ben. Öbür forumlar kız üyeleri kaçmasın diye iki kelime laf ettirmiyor. Burda istediğimi söylüyorum. Demokrasi var allaha şükür. Ama arkadaşa saolsun verdi karma. 19 oldu 17den. Başkaları da verdiyse saolsunlar.

  Hadi yazmışken bişeyler daha ekleyeyim. Söylemeyi unuttum. Bush eğer gerekirse kabeyi vururuz demiş ayrıca aynı gerizekalıdan bahsediyorum, Irak savaşına haçlı seferi diyebilmiş bir maldır :D Haçlı seferi hristiyanlık için yapılır benim bildiğim. Ama ataları gibin para pul için yapılıyormuş hala haberimiz yokmuş :D
   
  #29
 10. neronaga

  neronaga Elit Üye

  Katılım:
  3 Mayıs 2006
  Mesaj:
  7,538
  Beğeni:
  123
  ABD nin Suudi arabistanı vurması (veya vurdurması) ancak çıkarlarının tükenmesiyle olur ki buda arapların petrol tekelinin ortadan kalkmasıyla gerçekleşir. ABD nin bütün arapları bir kalemde haritadan silmelerine engel ne vicdani nede insani bir sebep yoktur.

  bu teorinin gerçekleşmesi için alternatif enerji kaynağının keşfi yeterlidir.. sonrası ABD ve İsrailin liderlik savaşı olur
   
  #30
 11. DArtagnan

  DArtagnan Forum Ustası

  Katılım:
  15 Mayıs 2005
  Mesaj:
  5,343
  Beğeni:
  1

  ilk paragrafına tamamen katılıyorum...abd ve israil ise liderlik için kapışamazlar diye düşünüyorum...abd isterse israil in ''i'' si kalmaz...
   
  #31
 12. SiT@Re

  SiT@Re Forum Ustası

  Katılım:
  12 Temmuz 2006
  Mesaj:
  2,715
  Beğeni:
  0
  ben amerikadan herşeyi beklerim... bütün yorumları okudum ama ben bu bushtanda amerikalılardanda herşeyi beklerimm.. ama israil cesaret edemez..
   
  #32
 13. Savaşçı

  Savaşçı Misafir Üye

  İsrail cesaret eder ama abd engel olacağı kesin ..
   
  #33
 14. misafir909

  misafir909 Banned

  Katılım:
  12 Aralık 2004
  Mesaj:
  2,140
  Beğeni:
  0
  dött isterrr:D :D
   
  #34
 15. gamyoncu

  gamyoncu Forum Kalfası

  Katılım:
  31 Mayıs 2006
  Mesaj:
  1,646
  Beğeni:
  0
  1) İt iti ıssırmaz

  2) İstediği ülkede Kendi taraftarı yöneticiler(Sudi arabistan,kuveyt vs) veya kendi karşıtı yönetimi getiren(Saddam devri Irak, şimdiki İran vs) bir ülkenin çıkarı ne istiyorsa onu yapar.

  3) Her ne kadar İsrail amerikaya bağımlı gibi görünsede, Dünyanın en çalışkan millleti yahudiler Amerikada paralaraıyla nüfuslarıyla kendilerine hizmet edecek yönetimi getirip Abd kullanıyor diye düşünüyorum. Çünkü Abd büyük silah yiyecek içicek yani kısacacsı önemli büyük şirketler içinde Yahudiler vardır. Bu açıdan Yahudilerin Abdyi sömürdüğü açıktır. İsrail bunu nasıl yapıyor diyorsanız parasıyla reklam yapıyor, Abdde ki bütün yahudileri bir bütün halinde bitrini destekliyor. Abdede böyle çoğunluk sadece yahudiler de var bunada yahudi lobisi diyorlar.
   
  #35
  - Yönetici düzenlemesi: : 2 Eylül 2006
 16. macheta41

  macheta41 Çırak

  Katılım:
  1 Ocak 2007
  Mesaj:
  5
  Beğeni:
  0
  abd ve israil istedikleri an mekke ve medineye saldırabilir ve dünyadaki müslümanlar sokaklara dökülüp israil abd bayrakları yakıp yanlışlıkla birbirlerini öldürmekten başka hiç bir halt edemezler , bizde türkiye olarak tarafsızlığımızı koruyup sözde her iki taraf için barış isteme korkaklığını yaparken adam gibi karşılk veren bir tek iran olur , bu arada abd güdümlü bm ve dünyanın geri kalanı sabahtan akşama kadar uygarca çözümler arıyoruz masalıyla kendi toplumlarını uyuturlarken bu zaman zarfı içinde tıpkı ırak'ta yaptıkları gibi müslümanların anasından emdikleri sütü burunlarından getirir ve bunuda müslümanların kendilerini birbirlerine düşürerek mezhep çatışmalarıyla kısaca benim mezhebimin şeyi senin mezhebinkinden daha büyük ; gibi ancak salaklara yaraşır bir konudan ortaya çıkan fikir çatışmalrıyla sağlar bu arada amerikan askerleride rock'n roll dinleyip su gibi içki tüketirken canları sıkıldığında müslüman esirlere işkence yapar ve seksüel ihtiyaçlarını müslüman kadın ve kızlardan karşılarlar bizim gibi başka müslüman ülkelerde yaşayan andavallarda - neyse canım en azından kabe'ye dokunmadılar ehueheehu!! cesaret edemezlerki zati !! biz ne güne duruyoz !! . diyip kendilerini avuturlar ..... kısacası herşey , düzen nasıl ve kimler tarafından kurulduysa aynen o şekilde ilerler... televizyonlarında medyalarında sabahtan akşama kadar işkence yaptıkları , tecavüz ettikleri müslümanları gösterirler ve sana ( ki buna bende dahilim ) bunu çatır çatır izletip bi de üstüne onurunla oynarlar ama senin (bende dahilim demiştim ) bu alaycı ve salak yerine koyulma durumundan haberin olmayacak kadar beyinsiz olduğunu bildikleri için zerre kadar endişe etmezler , çünkü bilirlerki bi bok yiyemezsin ( bok kısmına da dahilim )
   
  #36
 17. carlito08

  carlito08 En Agresif Üye

  Katılım:
  4 Haziran 2006
  Mesaj:
  4,936
  Beğeni:
  3
  dünyadaki güç dengeleri ,pamuk ipliğine bağlı.
  çıkarları için , vatikan'ı bile yakarlar. kaldı mekke...
   
  #37
 18. SiT@Re

  SiT@Re Forum Ustası

  Katılım:
  12 Temmuz 2006
  Mesaj:
  2,715
  Beğeni:
  0
  abd neden engel olsun? menfaati için.. menfaati bittiği anda engel ortadan kalkar..
  abd göze alsada israil islam dünyasını topyekün cihada kaldırmanın bedelini göze alamaz.. abd isterse israili haritadan siler ancak bütün islam dünyasına bi halt edemez hatta kendi kazdığı kuyuya düşer.. buna kalkıştığı anda başına geleceği bildiği için duruyor amerika, yoksa şimdiye kadar sömürgesi bile yapardı tüm arap yarımadasını...

  bir karikatür için bütün dünya ayaklandı ama sağduyu galip geldi, mekkede medinede bir tek amerikan mermisi kovanından çıksa tüm dünyadaki müslümanlar ayaklanır ve hatta size şunuda söyliyim, vatikan bile ayaklanır..
  vatikan akıllı oynar :)

  o sebepten amerikada israilde cesaret edemez..
  amerika siyasal olarak mevcudiyetini kaybeder, israil ortadan kalkar.. müslümanları hafife almanın bedeli daha önce uhudda, bedirde ödenmiştir :)
   
  #38
 19. ugurr_xy

  ugurr_xy Forum Kalfası

  Katılım:
  4 Eylül 2006
  Mesaj:
  1,352
  Beğeni:
  0
  şu durumda israil asla saldırmaz.çünkü araplar batının oyuncağı zaten..hiçbi etkileri yok.yani orda durum zaten onların istediği gibi.
   
  #39
 20. Savaşçı

  Savaşçı Misafir Üye

  ABD neden mi engel olur? Bak söylim sitore :) çünkü bundan zararlı çıkar İsrail Abd'nin ufak ülkesi ABD böyle bir risk'i asla alamaz ;)
   
  #40
Yükleniyor...