Beni sevenler ve sevmeyenler okusun

1. fuhreer

fuhreer Banned

muhabbet şimdi uzadı ise boşadfır diyorum arkadaşlar dst olun bya nbe nbu böle bi gerdiniz ortamı felan yani nesse barış mışsındır inşallah

2. !2m3T

!2m3T Forum Kalfası

abi rasmus rasmus diyoruz sahisi hic sitede goremiyorum paylasimlarinda herkesin düsüncesinede saygi duyarim....

3. Master

Master Forum Kalfası

Uzun bir süre wardom dan uzak kaldım neler yaşanmış. Yazılanları okudum ve TrI-C nin modluğu bırakmasını çok haklı bulduğumu söylemek isterim. Çünkü bu bi nevi arkadan vurma gibi olmuş. Bu lafı m3hm3t in "Rasmus23'ü senin yanında moderator yapmayı düşünüyordum ancak kendisi senin moderatorlugunun silinmesi için devamlı bana mesajlar atıp psikolojik baskı yapınca rasmus23'unde moderatorluk için henuz uygun olmadığına karar verdim." sözlerine dayanarak söylüyorum ve bence ayıp olmuş.

Zamanında bende modluğa adaydım fakat TrI-C yeniden mod olduktan sonra modluğu aklımdan bile geçirmedim çünkü eğer birisinin yerini alacaksan ondan daha iyi olman gerekir ve bence Otomobil ve Modifiye bölümünde ondan iyisi yok. Tabiki isteyen herkes mod adayı olabilir ama asıl mod un modluğunun silinmesini istemek bana biraz ters gerdi. İki arkadaşı da sever saygı duyarım ama bazı yaşanan olaylar Rasmus23 e yakışmamış. Bu olayların sonunda üzüldüğüm tek konu TrI-C nin modluğu bırakması oldu.

Saygılar...

4. çita

çita Forum Kalfası

ya ne ayıp şeyler görüyoruz siz böyle yaparsanız herkezin önünde kafa karıştırıp güveni azaltırsınız konuyu özele alıp çözerseniz sevinirim kendi adıma:confused:

5. Elvis

Elvis Forum Ustası

Bence arkadaşın kararlarına saygı göstermek lazım bekleyelim ve görelim..

6. Cy@nide

Cy@nide Daimi Üye

TrI-C.kardes sen bu bölümle özdeşleşmiş birisin gözümde.
    yakışıyosun da.bu kadar çabuk vazgeçmemelisin.zaman
    zaten herşeyi gösterir,iyi adamlar da yerini bulur unutma ki
    bütün bütün elde edilemeyen bütün bütün terkedilemez.

7. Rasmus23

Rasmus23 Forum Ustası

olayları bılmeden konusulanları bılmeden ole atıp tutma.elit uye olmussun bıde.adamı sınır etme.kendı ısıne baq.bılmedıqın ıslere karısma:mad:

8. PiskoCorteZ-(P.C)!

PiskoCorteZ-(P.C)! Çırak

Butun olanlara anlam veremedim ama yaptığınızın anlamı yok bence trI-C anladığım kadarıyla burasını sen yönetmişsin ve de bence sen devam et birşey nasıl başlamışsa öyle devam etsin:cool:

Yükleniyor...