Benim adım Gila.

Durum
Yanıtlara kapalı.
Gila
Moruk Moderator
Site Yetkilisi
Konu içeriğini görebilmek için lütfen sayfayı aşağı kaydırın ya da buraya tıklayın. İçerik hemen aşağıdadır.

Siteyi reklamsız gezmek için lütfen üye olun ya da giriş yapın.

Özal dönemiydi.

İktidara sahip olan siyasi partinin hırsızlıkları ayyuka çıkmıştı.

Hırsızlar, millet vekili dokunulmazlık zırhına bürünmüş, fütursuzca milletin gözünün içine baka baka hırsızlıklarını, soygunlarını, rüşvet alıp verme işlerini sürdürüyorlardı.

O günlerde Hürriyet Ankara Bürosu'nu arayıp, Emin Çölaşan'a bağlandım.

Her gün hırsızlıkları, rüşvetleri yaza yaza sinirlerimizi laçka ettiniz. Bunun bir tek yolu var. DOKUNULMAZLIKLARIN KALKMASI adına bir kampanya açın. Ülke insanları çığ gibi katılımlarda bulunurlar, hem kitleleri tetiklemiş olursunuz, hem de artık duyarsız kalamazlar dedim

Bunun imkansız olduğunu anlatmaya çalıştı

BEN O KAMPANYAYI HEMEN AÇARIM AMA SİZ YARIN BAYİNİZE GİTTİĞİNİZDE GAZETEYİ BULAMAZSINIZ. TOPLATILIR dedi

Aslında sebep yazmak isterdim.

Ama yazmamam daha doğru olur

Zira yazarsam, bu konu silinir.

--------------------------------------------

Şu kadar söyleyeyim..

Beni ne bir zorba yönetebilir

Ne de zorbalara boyun eğen bir zihniyet..

Hoşçakalın

-JoseJosef
Editor
Eğer gidersen ilerde forumda bahsin geçtiğinde kaçtı diye söyleyeceğim. :)

Ne olursa olsun, şu forumda mehmet, Necdet abi ve kerim abi dahil, en son sırt dönüp, gönül koyacak en son kişi sensin.

myarar1983
Daimi Üye
Ne kadar görüşlerine katılmasamda konularını takip etmeyi seviyorum herkes her düşüncesini solemekte özgür olmalıdır sende savunduğu şeyi doğru yada yanlış tartışılır ama en iyi savunanlardansin saygı duyuyorum bende uzun zamandır forumu takip ediyorum ama yazmıyordum umarım bu kararından dönersin

dr-sim
Cool Üye
merhaba wardom,

ben de kalbi kirilanlar,wardom u terkedenler,yazmayanlar ama izleyenler grubundanim...

soz konusu gila olunca yazmadan duramadım....koskoca wardom un dustugu duruma bakiniz...
herkesin kalbini kırmak, adalet dagitiyorum tarafsizim en süper yönetici benim deyip herkesi kaçırmak...bu mudur wardom un yönetim ilkesi ,bu mudur..en hakiki dostlarini bile giderken ne oldu dememek dur kal nerde ne hata yaptık diye sormamak....cok mu zor ..ilkeleri belirleyip ne olursa olsun uygulamak,
vazgeçmemek cok mu zor? omurgali olabilmek cok mu zor??

ayni vatanim gibi olmuş wardom...hizla düşüyor ama farkında değil ...neyse herkes hakettigini yasar diyelim.

gila gibisi bir daha gelmez gila nın yeri doldurulamaz ....cok sesliliğin cok renkliliğin mihenk tasiydi gila...eksikliğini hissedeceğiz .

hoscakal wardom.

AdrenaLiN_
Forum Ustası
Ayni tas ayni hamam

2 gun sonra saz videosu olay tamam

Wardomsuz yapamadim olmadi ayaklari

Senin buraki kredini hic bir forumda bulamazsin onun icin tipis tipis donersin

necdet35
Co-Admin
Site Yetkilisi
Ya benim dediğim olur. Ya da giderim. Böyle bir düşünceye ne denilebilir ?
Burası bir forum herkes ölçü çerçevesinde kendini ve fikirlerini ifade edecek.
Herkes size ve fikirlerinize katılmak zorunda değil.
Kapımız gelene de gidene de açık.
Burası Wardom babamızın yeri değil.

Saygı ve sevgiler

fearof
Forum Ustası
Aslında olayların başlangıcndan itibaren bu noktaya taşınması saçmalıktan başka bir şey değil.

Forumda bir kural vardı neydi ?

Ya gerekli düzeltmeyi yap ya da silinir .

Tekrarı ve ısrarı geçici süreli ban getirir, devamı süresiz gerektirir.

1. tarafın ısrar ve tekrarı sırasında geçici süreli ban kuralı uygulansa ve de devamında kural değişimi yapılsa her iki tarafında çenesi kapatılmış yönetimde kendini aklamış olurdu.

Olay ve çözümü bu kadar basitken dolaylı taviz verilmesi gerilimin tırmanmasına sebep olmuş ve sonuçta ortaya böylesine saçma sapan bir durum meydana gelmiştir.

T@M@Y
Forum Ustası
olay şu mu ?
Üye kaybı yaşamamak için bazı forum kuralları değiştirildi. Bunun üzerine Gila 'da Necdet'le görüştü, kurallar eski haline gelmeyince Gila forumu terketme kararı aldı ?

Tam olarak hangi kural değişti ?

necdet35
Co-Admin
Site Yetkilisi
olay şu mu ?
Üye kaybı yaşamamak için bazı forum kuralları değiştirildi. Bunun üzerine Gila 'da Necdet'le görüştü, kurallar eski haline gelmeyince Gila forumu terketme kararı aldı ?

Tam olarak hangi kural değişti ?
Değişen kural resim ve fotoğraflardaki gazete site isimlerinin reklam unsuru olarak algılanmasıydı bu kural kalktı.
Gila benden kuralın geri gelmesini talep etmedi böyle bir şey yok.
O ısrarla redyellow un banlanmasını istedi bu isteğide olmadı kişilerin talebiyle kimse banlanmaz bu herkes için geçerli varsa büyük bir kabahat küfür veya terörist yaklaşım o zaman banlanır.

Konu budur .

nesta_34
Super Moderator
Site Yetkilisi
Aslında gidenin arkasından konuşmak huyum değil ...

Ama beni bilen bilir hele Gila çok daha iyi bilir...

O kadar çok ki parmakla sayılmaz birlikte oturup yaptığımız sohbetler..

Çay içmeler..

Yemek yemeler vs...

Gece saat 12:00 den sonra telefonuna cevap vereceğim nadir kişilerdendir.. O derece severim yani...

Wardom kalıcı biz üyeler ve hatta yöneticiler geçicidir lafını ilk belki Gila yazmıştır wardoma...

Ne oldu Gila ?

Neden gitme gerekçeni açıkça ve alenen yazmadın ?

İlla lafı dolandıracan,süsleyecen ...

Herkes senin kadar kurnaz ve zeki değil (!)

Ben senden ne beklerdim biliyor musun ?

Aylardır redyellow ile uğraştım ,didiştim ...Olmadı

Yönetimin önüne attım ...Olmadı

Bir adım daha ileri...

Bütün yönetimi bu olaylara dahil etmeye çalıştım ...Yine olmadı...

Son merminide kullandın Gila...

Bu arada redyellowu tanımam,hiçte karşılaşmadım..İşyeri telefonundan birkez beni aradı başsağlığı dilemek için ,kurnaz numarasınıda vermedi ...

Bak sevgili Gila..Beni bilirsin iyide tanırsın burada yazdıklarımın mislini senin yüzüne söyleyebileceğimide biliyorsun...

Sen wardomdan gidersen Okyanustan bir damla eksilir

Hepsi bu...

Sen bugün Google Gila yazdığın zaman İnci szölükte bile ismin wardom ile anılıyorsa bunu wardoma borçlusun

Seni sen yapan wardomdur ...

Ve seni Gila yapan wardoma götünü (evet GÖTÜNÜ) çevirip gidersen.....Seni ilk gördüğüm yerde götünü tekmelerim ..

Karateci judocu tanımam en büyük silahım dişlerimdir.. Isırdım mı koparırım valla ...

Numaramı biliyorsun....

Gün ve zaman için mesaj at ... Gel bir yemek yiyeylim ...Fotoğraflı konuyuda sen açarsın :)

Hadi seni bekliyorum...

necdet35
Co-Admin
Site Yetkilisi
merhaba wardom,

ben de kalbi kirilanlar,wardom u terkedenler,yazmayanlar ama izleyenler grubundanim...

soz konusu gila olunca yazmadan duramadım....koskoca wardom un dustugu duruma bakiniz...
herkesin kalbini kırmak, adalet dagitiyorum tarafsizim en süper yönetici benim deyip herkesi kaçırmak...bu mudur wardom un yönetim ilkesi ,bu mudur..en hakiki dostlarini bile giderken ne oldu dememek dur kal nerde ne hata yaptık diye sormamak....cok mu zor ..ilkeleri belirleyip ne olursa olsun uygulamak,
vazgeçmemek cok mu zor? omurgali olabilmek cok mu zor??

ayni vatanim gibi olmuş wardom...hizla düşüyor ama farkında değil ...neyse herkes hakettigini yasar diyelim.

gila gibisi bir daha gelmez gila nın yeri doldurulamaz ....cok sesliliğin cok renkliliğin mihenk tasiydi gila...eksikliğini hissedeceğiz .

hoscakal wardom.
Şu omurga muhabbeti pek şık olmuyor dr hanım ;)
Burası bir forum herkes fikrini usulü ile kızmadan darılmadan beyan eder herkes sizin fikrinize katılacak diye bir olgu yok.
Sizin üslubunuzla yanıtlayayım ergenliğe gerek yok :)

Durum
Yanıtlara kapalı.