Besiktas - Fenerbahce Maci Inonu Stadi'nda | Wardom Bilginin Adresi, Forum ve Bilgisayar Güvenliği

Besiktas - Fenerbahce Maci Inonu Stadi'nda

burakcoskun

Forum Kalfası
EVET ARKADASLAR KARAR TAKKİMDEN DONDU... PAZAR GUNU İNONUDE...... BİRİSİDE BASLIK AÇMIS EZİKLİKTE SON PERDE DİE :d BUNA EZİKLİK DİEN BİE İNSAN EZİKTİR ANLAYAN ANLAMISTIR... DETAYLAR :

BEŞİKTAŞ - FENERBAHÇE MAÇI İNÖNÜ STADI'NDA

BEŞİKTAŞ’A VERİLEN BİR MAÇLIK SAHA KAPATMA CEZASI TAHKİM KURULUNDEN GERİ DÖNDÜ.

TAHKİM KURULU, SAHA KAPATMA CEZASINI KALDIRIRKEN, BJK’YE 250 BİN YTL PARA CEZASI VERDİ BU KARARLA BEŞİKTAŞ - FENERBAHÇE KARŞILAŞMASI İNÖNܒDE OYNANACAKTIR. GELİŞMELER BJK HABER'DE...

BJKHABER.NET

ve son olarak kararın nedenleri besiktas haksız dienler bakksın... aklından sorunlu olmayan her insan besiktasın haklı oldugunu anlar...

http://www.bjk.com.tr/tr/haberler.php?h_no=6020

fakirbok

Forum Kalfası
Yav arada Çaykur Rize maçının tekrarını da isteseydiniz.Adamlar farka koşamadı.Bu sefer koşacaklarmış.Fenerbahçeliyim ama ben zaten en başından bir derbi maçının yerinde olmadan ve seyircisiz oynanmasına karşıydım.Fener bugün berabere kalacak.Sonra da Beşiktaşı İnönü de yenecek.

Leke

Forum Ustası
mhuauhahua . Evet senin dediğin gibi : '' fb bugün Milan'la berabere kalıcak . ''

Ben değil buna 3 yaşındaki çocuk güler .
:D
fb 10 tane yemezse iyi . Milan İtalya'da coşucak . Daha Daum takım yönetmekten aciz .
Ankaraspor maçında gördük .
Adamlar 5 dk daha uzatma olsa 2-2 bitcek maç .
Siz daha Tr liginde böle oynuyorsunuz . Milan'ı nasıl durduracaksınız .
Ben güler dahada fazla şey yazmak istemez .
Milan vede BJK'ye sonsuz destek .

fakirbok

Forum Kalfası
Bırak sen nasıl oynadığımzı???Çaykur Rize maçını sen izlemedin heralde...Bu arada asla bir Türk takımının Yurt dışındaki maçlarında karşı tarafı desteklemem.Aksine Türk takımını desteklerim.Galatasaray ve Beşiktaş'a UEFA'da başarılar...Ama iş Yurtiçine sarkarsa Fener bu ligin çok üstünde...

burakcoskun

Forum Kalfası
fakirbok demiş ki:
Bırak sen nasıl oynadığımzı???Çaykur Rize maçını sen izlemedin heralde...Bu arada asla bir Türk takımının Yurt dışındaki maçlarında karşı tarafı desteklemem.Aksine Türk takımını desteklerim.Galatasaray ve Beşiktaş'a UEFA'da başarılar...Ama iş Yurtiçine sarkarsa Fener bu ligin çok üstünde...

:D arkadasım sen izlemedin galiba... ozetleri izlemissin sadece heralde... beesiktasım 87 dakka hep pozisyonlar buldu ustun oynadı tabiki ama stresten dolayı birazda sanslızlıktan macı verdik.... daha ikince dakkada gol yiyince bole oluyo.. federasyyon utansın pkk dısarı!

Leke

Forum Ustası
fakirbok demiş ki:
İşte göricez bu akşam Milan önünde fb bu ligin üstündemi altındamı yoksa 5-6 tane yiyince yerin dibinde mi ?

Ben bu fb taraftarının yenilgiyi hazmedememe olgusunu sevmiyorum .
Aziz Yıldırım geçen sene çıkar CL'de en az yarı final oynarız der . Ondan bundan 6 tane yer susar .
Bu sene birşey demedi CL'de onu bunu yapcaz die . NeDen ?
Çünkü adam birşey dese tersi çıkınca yine birşey olcak .
Bakalım fb TR liginin üstündemi altındamı Milan'dan kaç gol yicek göricez .
TR liginin üstünde olduğunu kanıtlıyabilecek mi ?

Ya valla yazarken bile gülmekten ölüyorum . Bu fb'lilerin açıklamaları beni gülmekten öldürcek .

Diğer bir topic daha var . Milan fb maçı ne olur die . O topiğede bakmanı isterim .
fb'liler de yorum yazmışlar . Bak bakalım onlar ne demiş .

LiEqB

Banned
fakirbok yaa kasma kendini biz kendimizden eminiz Rize show yaptı be utanın a.q ama nerdee 2-3 BJK'li bir araya gelmişiniz cırcır sahada konuşalım beyler...Size bol şanşlar ihtiyacıınız olucak
bu arada şampiyon olmuştunuz ne oldu 4 haftada şaqmpiyon belirlemek kolay şampiyon yine biziz bundan sonrada zor bırakırız..

burakcoskun

Forum Kalfası
***LiE_qB*** demiş ki:
fakirbok yaa kasma kendini biz kendimizden eminiz Rize show yaptı be utanın a.q ama nerdee 2-3 BJK'li bir araya gelmişiniz cırcır sahada konuşalım beyler...Size bol şanşlar ihtiyacıınız olucak
bu arada şampiyon olmuştunuz ne oldu 4 haftada şaqmpiyon belirlemek kolay şampiyon yine biziz bundan sonrada zor bırakırız..

cırcır :D konustugumuz yetmedi kardeş! :D... size roman yazsak bile anlamassınız fener bahcelisiniz o bakımdan

TOMY-CJ

Cool Üye
bizim içinde farketmez hesap bu sefer kapancak inönüde. çok sevindim fenerbahçeli olarak. akşam maçı izleyinde üzülmeyin fener hem çıkaracak. siz kendinize üzülün biz milanla siz malmö le aradaki fark bu işte bjk ile fener arasındaki

Leke

Forum Ustası
burakcoskun demiş ki:
cırcır :D konustugumuz yetmedi kardeş! :D... size roman yazsak bile anlamassınız fener bahcelisiniz o bakımdan
İşte anlatmak istediğim bu . fb'liler anlamıyor kardeşim nato mermer nato kafa .

+1 hatırlatma . Ben BJK'li değilim . Ben TS'liyim .
+1 Cırcır konuşmuyorum gerçekleri yazıyorum .

Ya yine gülmeye başladım . Kardeşim bu fb'liler beni gülmekten çatlacak .
Görcez işte Milan maçında fb bir avrupa takımımı yoksa normalde TR liginde oynayan bir takımmı .
Kendini avrupa takımı sanan bir takım ne yapar görcez .

bonetobewild

Cool Üye
abi sen ii diosun da.linki de vermişsin haber die.daha belli deil ki abi nası öle emin haber yapıosun.baktım daha ntvmsnbc bile toplantı devam edio dio saat 17 de baslamıs yani inönu de oynancak diye bi haber YOKKK! keske olsa ama yok nerden buldun o gosterdiin linkle alakası yok