Besiktas - Fenerbahce Maci Inonu Stadi'nda | Page 2 | Wardom Bilginin Adresi, Forum ve Bilgisayar Güvenliği

Besiktas - Fenerbahce Maci Inonu Stadi'nda

fakirbok

Forum Kalfası
Leke demiş ki:
İşte anlatmak istediğim bu . fb'liler anlamıyor kardeşim nato mermer nato kafa .

+1 hatırlatma . Ben BJK'li değilim . Ben TS'liyim .
+1 Cırcır konuşmuyorum gerçekleri yazıyorum .

Ya yine gülmeye başladım . Kardeşim bu fb'liler beni gülmekten çatlacak .
Görcez işte Milan maçında fb bir avrupa takımımı yoksa normalde TR liginde oynayan bir takımmı .
Kendini avrupa takımı sanan bir takım ne yapar görcez .

:D

Hiç olmazsa Rum takımına elenmedik.Yunan takımı olsa gene güçlü diyecemde...Rum takımı len...Bi de hiç utanmıyon Fenere laf yetiştiriyon.Bırak milli duyguları herşeyi bir kenara at.Takım değil takım.....

- Yönetici düzenlemesi: :

GLoryBoy

Banned
Hak Yerini Buldu Zaten NErde Olursa Olsun CikCİkleri yeniyoz :) Cik Cİk Cİkkkkkkkk Cikkkkkk Ama bi TÜrk Olarak milan Maçında Feneri Destekliyorum :p Milanı Destekleyenler Ecnebiden bize Fayda GeLmez..TÜrk Takımı Yensin!

fakirbok

Forum Kalfası
GLoryBoy demiş ki:
Hak Yerini Buldu Zaten NErde Olursa Olsun CikCİkleri yeniyoz :) Cik Cİk Cİkkkkkkkk Cikkkkkk Ama bi TÜrk Olarak milan Maçında Feneri Destekliyorum :p Milanı Destekleyenler Ecnebiden bize Fayda GeLmez..TÜrk Takımı Yensin!
Bakın işte bu arkadaşa katılıyorum.İçerdeki maçlarda birbirimizi yiyelim burda ama dış maçlarda bunu yapmayalım.Ülkemiz için destekliyoruz.Ben Tüm Türk takımlarını dışarda desteklerim.

TrancEnergy

Banned
EVET EZİKLİK BİZİM FEDERASYONUMUZ VE TAHKİM KURULUMUZ ÇOK DUYGUSALDIRLAR BJK NİN BU EZİK HALLERİNE DAHA FAZLA DAYANAMAYIP KARARI İPTAL ETMİŞTİR BENCE YALVARA YALVARA CEZA İPTALI EZİKLİĞİN DANİSKASIDIR İNÖNÜDE DE EZİCEZ NE FARK EDER RAHAT OLUN GÖRÜCEZ AİLTONUNUZU DARDANEL TON OLACAK

burakcoskun

Forum Kalfası
yahu bak milan macı arası bakıyım dedim noluyo die yine koptum odada..babamlar geldi noluyo dio :D :D adam dioki baska topicte parayla cezayı kaldırdınız... abi bunlar bu kadar mı anlamıyo yoksa gıcık lıgına mı yapıyo :D insallah gıcıklıgına yapıyodur.. eğer ciiden soyluyorlarsa artık feneri yenmek okadr da onemli deil adamlara bak ya.... bide demişler karar kesinlesmedi die... butun 19,00 haberlerinde bu konuyla açtılar haberleri... siz fenerlimisiniz :D

fakirbok

Forum Kalfası
İnönü felan fark etmez.Gidip İtalya'da Milan'la berabere kalacaktık.İnönü'de Kartal'ın kanadını yolarız.Rıza'yı gönderecekler bence bu maçtan sonra....

arkadaslar merak etmeyin besiktas geseye koycak bu karara sevinen galatasaraylılarda o zaman görcek hahaha bu kardesliin bitmesi yakındır isallah besiktas galatasaray macında tribünde birbirinizi parcalarsınız